Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Z wielką przyjemnością dołączę do tej mini-wyprawy na Rugię we wtorek 16 maja lub w czwartek 18 maja, zgodnie ze wstępną definicją i ideą tego wątku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

 

Godzinę temu, Rogierro napisał:

Maciek tu prawie wszyscy pracują.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

 

1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Jestem chętny - w tygodniu, nie weekend.

 

2 godziny temu, romano77 napisał:

A ja jeśli istnieje wybór to w tygodniu.  Dodam że to zgodnie z definicją Mini Wyprawy B).

 

3 godziny temu, Robsson napisał:

I ja poproszę o wpisanie na listę. Mnie pasuje dzień w którym będzie wyjazd :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

4 godziny temu, Rogierro napisał:

Wstępnie się piszę, obojętnie czy w tygodniu czy w sobotę.

 

4 godziny temu, romeo1971 napisał:

Ja mam cały tydzień popołudniu ale może dostanę urlop to wolałbym w tygodniu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Maciek zobacz powyżej - Oni wszyscy pracują w tygodniu, a jednak... to jest wątek dla wszystkich, po prostu trzeba wziąć dzień urlopu i wybrać się spokojnie na mini-wyprawę :-)

Odnośnik do komentarza

witam :) z wielka ochota dolacze do grupy mini wyprawy :) mysle ze moj kierownik bedzie emocjonalnie elastyczny i zmieni mi moj grafik na 1 dzien :) w tygodniu pracy 16go lub 18go....bo akurat 20go mam sobote wolno pracujaca ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli celujemy raczej we wtorek lub czwartek (macie rację: założenie było, że dzień powszedni). Zobaczymy jak będzie się sytuacja rozwijać. Ważnym elementem jest również pogoda. A ją będziemy znać niemalże z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza

No i fajnie. Kolejna wyprawa na Rugie i kolejna w dzień pracujący. Przykro że nie bierze się pod uwagę po raz kolejny mniejszości,którzy też chcieli by pojechac,a nie mogą wziąć wolnego w tygodniu. Czy dla was którzy mogą w "czwartek", takim samym problemem jest pojechać w "niedziele",jak dla tych co moga w "niedziele",a nie mogą w "czwartek"?  Coraz częściej zastanawiam się czy należę do tego samego klubu co "Wy". 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No i fajnie. Kolejna wyprawa na Rugie i kolejna w dzień pracujący. Przykro że nie bierze się pod uwagę po raz kolejny mniejszości,którzy też chcieli by pojechac,a nie mogą wziąć wolnego w tygodniu. Czy dla was którzy mogą w "czwartek", takim samym problemem jest pojechać w "niedziele",jak dla tych co moga w "niedziele",a nie mogą w "czwartek"?  Coraz częściej zastanawiam się czy należę do tego samego klubu co "Wy". 

Grześ, należysz do tego samego klubu. :)

Nie gniewaj się - ja jestem ciagle bezrobotny i to, ze mam firmę oznacza, ze mogę jechać kiedykolwiek (jeśli tylko mam kasę). Czasem są fajne wyjazdy w sobotę bądź w niedziele i ja nie mogę pojechać. Takie życie. Moja żona pracuje i weekend to jedyny moment, żeby zrealizować coś z nią wspólnie - najczęściej kijki lub rowery.

Żeby dodać Ci pozytywnej energii: na pewno pojedziemy kiedyś w weekend razem. Sezon dopiero startuje.

Proponuję być na nasłuchu. Na pewno będzie taki weekend, żeby pojechać razem!
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie chętni, czy możemy umówić się, że wybierzemy - wtorek czy czwartek - w połowie przyszłego tygodnia, kiedy będziemy znali pewniejszą prognozę? Bo to ważne. Mnie zależałoby, żeby to był wtorek. No i ja mam swobodę (przepraszam wszystkich, ale wolałbym mieć pracę i kasę, a nie swobodę i brak kasy), więc mogę zdecydować nawet z dnia na dzień.

Dajcie znać czy Wam pasuje decyzja w ostatniej chwili. Lista wygląda tak - proszę o aktualizację jakby co.

1. ArtCho

2. Urbi

3. Krisso

4. Romeo

5. Kot (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

6. Robsson (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

7. Romano

8. Rogierro

9. ...

Odnośnik do komentarza

 

1. ArtCho

2. Urbi

3. Krisso

4. Romeo

5. Kot (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

6. Robsson (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

7. Romano

8. Rogierro

9. Joshua_77

 

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywiście, jeśli będzie prognoza deszczowa, to nie jedziemy. To ma być przyjemność, a nie wyprawa survivalowa ;)

 

aaa.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wtorek czy czwartek nie ma znaczenia, zarezerwowałem wstępnie dwa dni w pracy i w domu. Dostosuje się do pomysłodawcy i pogody.

Odnośnik do komentarza

10. kowal

 

13 godzin temu, Joshua_77 napisał:

 

1. ArtCho

2. Urbi

3. Krisso

4. Romeo

5. Kot (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

6. Robsson (umowimy się jak zwykle na autostradzie)

7. Romano

8. Rogierro

9. Joshua_77

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Acha, jeszcze jedno. Jedziemy po taniości. Biorę kanapki i termos. Oczywiście jeśli będzie taka wola zatrzymujemy się na coś ciepłego, ale nie traktujcie tego jako przymus :) Oczywiście biorę ze sobą kilka euro.

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.04.2017 o 23:41, Urbi napisał:

Maciek zobacz powyżej - Oni wszyscy pracują w tygodniu, a jednak... to jest wątek dla wszystkich, po prostu trzeba wziąć dzień urlopu i wybrać się spokojnie na mini-wyprawę :-)

I tu się przyjacielu mylisz. W naszym zawodzie wcale nie jest tak łatwo o ten jeden dzień urlopu. W moim przypadku musiał bym zarezerwować trzy dni i to z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, każdy ma inny zawód i inne możliwości. Jest nas zbyt wielu, żeby to pogodzić. Nic się na to nie poradzi. Trza podejść na luzie - mogę, to pojadę. Nie mogę, to nie pojadę. Cóż poradzić, takie życie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, marekb9t napisał:

I tu się przyjacielu mylisz. W naszym zawodzie wcale nie jest tak łatwo o ten jeden dzień urlopu. W moim przypadku musiał bym zarezerwować trzy dni i to z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem

Mareczku, tak jak pisał KriSSo, zdajemy sobie doskonale sprawę, że mamy różne zawody i pracujemy w różnych miejscach i firmach, co często wiąże się ze ograniczonymi możliwościami wzięcia dnia wolnego. Dlatego właśnie, zawsze dla kogoś termin planowanej mini-wyprawy będzie niedogodny. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się i nie udało wyjechać na jakąkolwiek mini-wyprawę grupą większą niż 8-10 osób (a to i tak były wyjątkowe i rekordowo liczne ekipy), bez względu na to, czy była ona organizowana w dzień powszedni, czy też w weekend... Nie zapominajmy, że zawsze istnieje możliwość zorganizowania takiej samej mini-wyprawy w innym,  dogodnym, np. weekendowym terminie dla osób, które nie mogły pojechać z grupą wyjeżdżającą w środku tygodnia... Wystarczą tylko chęci i złożenie propozycji, a następnie stworzenie weekendowej grupy...

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale powiem Wam, że z tej dyskusji wynika jedna super sprawa: Chcemy ze sobą jeździć!

Bo jak inaczej odczytywać to, że X wkurza się na Y, że organizuje wycieczkę "tego a tego dnia", a on akurat nie może. Gdyby nie chciał jechać z Ygrekiem, to by w ogóle nie zareagował na to, że Y organizuje wyjazd.



Panowie: peace and love!
9a5b17fd30be2a9ee9f9324bb016d66f.jpg

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie zgłaszałem akcesu do tej miniwyprawy . Chciałem tylko wyjaśnić że nie u każdego da się w tak prosty sposób załatwić dzień wolnego jak to sugerowali moi szanowni przedmówcy.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pojadę, ale w wakacje, jak zeszłego roku. Nawet czerwiec wezmę pod uwagę. Maj dla mnie odpada. Czekam na propozycję Artura na inne miesiące.

Udanego przelotu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...