Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja się wstępnie wpisałem na listę ale nawet mnie czasem nie udaje się zrealizować swoich planów ;). Muszę zrezygnować z powodów zawodowych.
Piszę się na następny wypad na mini wyprawę a by to może Ktoś inny zaplanuje zwiedzanie Rugii.

Odnośnik do komentarza

Żeby przejść do konkretów proponuję wspólne zaplanowanie trasy po-burgmaniowej.

Załóżmy ze mamy czas i pieniądze.

W niedzielę 4 czerwca ruszamy z Przysuchy do Czarnej Góry. Co dalej?

Wracamy przez zaliczając atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej:

Szlak Orlich Gniazd

Pustynia Błędowska

Odnośnik do komentarza

 Szlak Orlich gniazd OK

 

 

 

 

 

https://images83.fotosik.pl/564/d5701dd648dd4a39med.jpg

 

kolejna proba i kolejna klapa

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, wolałem czwartek, ale prognozy są ciagle lepsze na wtorek. Sprawdzimy jeszcze w niedziele i wtedy ostateczna decyzja.

851223c6a989341f22d6f4a56989e8d3.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja też muszę zrezygnować z wtorkowej Rugii. Mamy wyjazd z małżonką 4oo. Życzę wszystkim uczestnikom udanej wyprawy, bawcie się dobrze. 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie na wycieczce ma być ciepło, wygodnie i bezdeszczwo. Lato, koledzy a nie oszukana wiosna

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, czemil napisał:

Dla mnie na wycieczce ma być ciepło, wygodnie i bezdeszczwo. Lato, koledzy a nie oszukana wiosna

 

Bezdeszczowo tak, temperatury powyżej 10 st. wystarczą - kwestia dobrego dobrania ubioru, resztę rekompensuje super towarzystwo, wtedy jest FUN.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

10*C... ?!? To faktycznie nie napawa optymizmem i nie za bardzo zachęca do całodniowej wycieczki... Chyba się starzeje, bo przy takiej temperaturze to mi się nawet po mieście nie chce jeździć, a jak tu myśleć o wycieczce po wyspie. Od jakiegoś czasu jeżdżę głównie dla przyjemności i nie ukrywam, że liczyłem na temperaturę przynajmniej około 18*C... 

Reasumując, nie wiem czy się jednak zdecyduje przy takich prognozach...

Odnośnik do komentarza

Ja jade ArtCho_Artur jak cos jak Rogierro pisze trza sie ubrac na cebulkę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Urbi się zestarzał?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
33 minuty temu, Urbi napisał:

10*C... ?!? To faktycznie nie napawa optymizmem i nie za bardzo zachęca do całodniowej wycieczki.

 

33 minuty temu, Urbi napisał:

Chyba się starzeje, bo przy takiej temperaturze to mi się nawet po mieście nie chce jeździć

No niestety chyba faktycznie się starzejesz. 

 

33 minuty temu, Urbi napisał:

jeżdżę głównie dla przyjemności i nie ukrywam, że liczyłem na temperaturę przynajmniej około 18*C... 

Ja też tylko dla przyjemności  ale od 10 w zwyż  jest fun.Może ciuchy masz kiepskie? 

Licząc na min +18 to można się nie załapać na większość wyjazdów. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja też muszę zrezygnować z wtorkowej Rugii.

Niestety, ja rownież. Udanej wycieczki, spróbuję następnym razem.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panie i Panowie, wolałem czwartek, ale prognozy są ciagle lepsze na wtorek. Sprawdzimy jeszcze w niedziele i wtedy ostateczna decyzja.  

851223c6a989341f22d6f4a56989e8d3.jpg

 

 

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie... Tak, jak piszę wyżej, decyzję podejmę w niedzielę. Zdaję sobie sprawę, że to niektórym z Was komplikuje sprawy urlopowe, ale jak pisałem wcześniej - chodzi o przyjemność, a nie survival. Najważniejsze, żeby nie padało. Temperatur się nie boimy - raczej na pewno będzie powyżej 10. Zwłaszcza jak będzie słonko. Różnice mogą być, gdyż np Sassntz leży bezpośrednio nad wodą, a Bergen w głębi wyspy.

 

IMG_6198.thumb.JPG.ab4a277e6e6ca27d9ebb8a7e90e7357f.JPG

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to nadejszła wiekopomna chwiła.

Niestety odpowiedzialność za pomysł i osoby chętne powoduje, że muszę już podjąć decyzję: będzie to środa. Na wtorek zapowiadają złą pogodę, a w czwartek posypały mi się sprawy zawodowe. A koniecznie muszę w tym tygodniu, bo kolejne mam zawalone różnymi rzeczami. A poza tym chcę pojechać tam na kwitnący rzepak

Dla zainteresowanych, którzy chcą dołączyć. Spotykamy się o 9.00 w Lubieszynie na 123, tankujemy i o 9.15 max ruszamy. Przelot do Stralsundu i tam zatankujemy (trochę ponad 200 km). Z chętnymi ze Świnoujścia spotkamy się na autostradzie 20 na parkingu Peenetal (musimy się zadzwonić, aby ustalić czas).

Jak widać na zdjęciu Onkel Gugel pokazuje nam 7 godzin jazdy, tak więc z przerwami i postojami można liczyć 12. Z czego wynika, że powrót w okolicach 21.00 (czyli wcześniej niż zwykle).
a353e03e87ac28c86345b7169df85c5d.png

3fb5af460c3e4d7b0e9ec56918758d10.png

b259a13d44bcf84dc4381fa7ad08dcc1.png


Przelot
Jedziemy zgodnie z przepisami: za miastem 100, wioski 50. Autostrada Ok. 120 (nie ma sensu jechać szybciej ze względu na paliwo).

Rugia
Spokojnie, majestatycznie i podziwiamy widoki. Stajemy na zdjęcia, bądź krótkie obejrzenie ładnych miejsc. No i na posiłki.

Jedziemy ostrożnie, na zakładkę. Na zakrętach trochę rozciągamy szyk, aby każdy miał dość miejsca na pokonanie łuku.

W planach postój na coś ciepłego do jedzenia, ale jak pisałem wcześniej wyjazd jest oszczędnościowy: biorę ze sobą kanapki i picie. Uprzedzam pytanie: nie wiem gdzie staniemy na posiłek. Być może w Lauterbach na rybkę. Zobaczymy jak nam będzie szło z czasem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam wyjazd w środę.
A co z pozostałymi zainteresowanymi ? Brak odzewu ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pisałem dużo wcześniej odpowiada mi każdy dzień Jadę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To integry chyba będą w komplecie. Raczej pojadę, jutro dam znać.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie! Już się cieszę :D 

1. ArtCho

2. Romeo

3. Robsson (jak zwykle na autostradzie)

4. Rogierro (do potwierdzenia)

5. Urbi (?)

6. Krisso (?)

Kurcze, czwartek wygląda na lepszy, ale już nic z tym nie zrobię... Trzeba zaufać, że nie będzie padać (Sassnitz)

 

Zrzut ekranu 2017-05-15 o 16.32.56.png

Odnośnik do komentarza

a może spomtanicznie się uda. Koledzy na moto z klubu Czarne Wdowy ( Świnoujście ) też powiadomieni. Możę się uda............

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie jadę i już.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Zabrzmiało groźnie a przecież nie jedziesz bo nie możesz ;)
Odnośnik do komentarza

To ja dla odmiany napiszę: jadę i już. Wolne załatwione i tylko jakiś pogodowy armagedon może mnie zniechęcić.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...