Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ciekawego zrobiłem dziś przy swoim skuterze [cz.2]


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, sety dzella w integrze robią dobrą robotę, ja praktycznie korzystam z podestów jak jest mokro i jak zimno i po nogach szroni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Krzysiu, widzę nie tylko Dzell-a, ale i szyba Givi...jak w mojej...Kurcze, żebym się nie pomylił po ciemku...
Jaki jest koszt z wysyłką można wiedzieć?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tylko z wyciągniętymi do przodu nóżkami jeżdżę, więc z akcesoryjnych setów cieszy się Gosia... Ma możliwość zmiany pozycji nóg, co jest w wypadku mocno "podkurczonych" oryginalnych setów, na pewno wytchnieniem na dalszej trasie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 minut temu, SlawoyAMD napisał:

 Ma możliwość zmiany pozycji nóg, co jest w wypadku mocno "podkurczonych" oryginalnych setów, na pewno wytchnieniem na dalszej trasie...

Sprawdzałem to Sławku również...to wartość dodana setów...a może bardziej miejsca ich mocowania. Podwójne wykorzystanie...kierowca, pasażer..!OKK

Odnośnik do komentarza

Witam, wiosna idzie wiec zabieram się za smoka, na pierwszy ogień idzie regeneracji przedniego zawieszenia. Spece z Piaggio wymyślili super plastikowe korki zlepiające lagę od góry. Tylko nie pomyśleli że może tam dostać się wilgoć, stal skoroduje i lipa z wyjęciem. Po mękach udało się jakoś rozkręcić wszystko.

20180224_173313.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakiś tydzień temu założyłem własnej roboty podkładke do bocznej stopki.

20180219_194701.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, nietoperz napisał:

Jakiś tydzień temu założyłem własnej roboty podkładke do bocznej stopki.

O kurcze... Zainspirowałeś mnie :) 

Odnośnik do komentarza

No to ja też się pochwalę. Zamontowałem włącznik świateł awaryjnych i dodatkowe gniazdo zapalniczki (ładowania) pod kanapą. No i filterek powietrza wymieniłem. I to tyle. 

Odnośnik do komentarza

pasek i rolki wymienione. rolki 24gramy malossi. ustało niewielkie szarpanie przy spokojnym ruszaniu. obroty przy 100km/h - 5500 (na starym pasku i rolkach ok 5700). wymieniałem sam - 1 raz od początku do końca. skorzystałem z patentu z internetu (odkręcenie wariatora). tak więc kolejna "umiejętność serwisowa" ogarnięta. ponadto olej plus filtr. na wymianę czekają świece no i w końcu grzane manetki (które leżą w szafie już dobrych parę lat...).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, barto napisał:

Dołożyłem kierunkowskazy do kufra centralnego oraz dodatkowe światło STOP.

Można prosić foto jak to wyszło?? i jaki kufer?

Odnośnik do komentarza

W piątek będę w domu to zrobię zdjęcia. Kierunkowskazy kupiłem takie elastyczne, składające się z 6 modułów (na ultraleds.pl). Kufer to Givi, ale modelu nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Może nie dziś ale przez okres zimowy zrobiłem zmiane image mojej sw600. Wszystko zrobione własnymi rękoma co cieszy podwójnie. 

Do tego

założone podgrzewane manetki

odnowione blendy kierunkowskazów i tylnej lampy

założona biała sprężyna centralna malossi

zmiana oleju w lagach na gestszy (zgodnie z instrukcją Artura) 

zmiana diod smd w liczniku

dokodowanie drugiego kluczyka

zmiana koloru 

 

 

 

 

 

IMG_20180114_130037.jpg

IMG_20180215_124539.jpg

IMG_20180215_124509.jpg

IMG_20180312_123225.jpg

IMG_20180312_123235.jpg

IMG_20180106_213345.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziś przed otwarciem sezonu zamontowane osłony od Puiga na kierę. Paluchy mniej marzną. Zobaczymy jak się ten wynalazek sprawdzi w dłuższym użytkowaniu.

PUIG- osłony manetek_2.jpg

PUIG- osłony manetek_1.jpg

PUIG- osłony manetek_3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Johny7205 napisał:

Dziś przed otwarciem sezonu zamontowane osłony od Puiga na kierę.

Nie obijają przy maksymalnym skręcie o szybę ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Te osłony są dedykowane do T Maxa, ale wejdź na www.racing-planet.pl i dobierz sobie do swojego. A w kwestii ceny, to płaciłem ok. 500zeta.

Za to fajnie chronią przed :Ddeszczem i wiatrem

Johny, widzę ,że masz tempomacik. Nie myślałeś o takim firmy KAOKO? Bardzo niezawodny i sprawdza się.

20180316_081557.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza

Witajcie

pomalowalem juz wszystkie plastyki, teraz skladam wszystko do kupy :) kolor na zdjeciu troche inaczej wyglada, taki nie niebieski i nie zielony :) wymienilem poduszki silnika, bylo troche pracy....teraz silnik nie buja w ramie, musialem rame troche podniesc zeby miec lepszy dostep i bardzo szybko poszlo :) zaciagnalem lozysko kierownicy, luz zniknal i kierownica chodzi plynnie 

wymienie olej o filtr oleju, wszystkie styki elektryczne przejrzalem, rame, wezyki....niby wszystko ok.

20180319_172331.jpg

20180315_124031.jpg

20180315_124020.jpg

20180316_150053.jpg

Odnośnik do komentarza

Wymieniłem szybę na oryginalną i zrobiło się niekomfortowo. Muszę pomyśleć nad obcieciem tej akcesoryjnej bo jest trochę za wysoka i z powrotem ja założę.

20180411_123533.jpg

20180411_131844.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robsson przycinał swoją w Integrze... Przymierz się do akcesoryjnej po dłuższej jeździe, by później nie żałować. Dla mnie ta przycięta była już zdecydowanie za krótka i wiało w ryjek, więc musiałem dokładać deflektor... (obaj podobnego wzrostu).

 

49d020518a43376bace28d123df275de.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...