Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co ciekawego zrobiłem dziś przy swoim skuterze [cz.2]


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy nie pisać w tym temacie o umyciu skutera, wymianie oleju czy opon, ustawieniu zaworów i podobnych błahostkach. Ciekawe posty poparte fotkami są jak najbardziej mile widziane.

"Chwalenie się" zwykłymi czynnościami serwisowymi czy podstawowymi pracami przy pojeździe skutkować będzie warnami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hondzia dostała osłonę łańcucha i błotnik tylnego koła firmy Puig. Mam nadzieję, że trochę osłon nogi przed chlapaniem :P

 

Screenshot_20170308-210026.png

Screenshot_20170308-205951.png

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.03.2017 o 14:15, Sysgone napisał:

Ja w ramach przygotowań do rozpoczęcia sezonu wrzuciłem nowe podesty i uchwyt do nawigacji z gniazdem USB. W kolejce czeka jeszcze uchwyt do tablicy rejestracyjnej.
 

 

 

podesty.jpg

uchwyt.jpg

Witaj. jak podłączałeś zasilanie uchwytu? Bezpośrednio do akumulatora czy gdzie indziej . 

Odnośnik do komentarza

Znalazłem w skrzynce bezpiecznikowej złącze, które dostaje napięcie "po stacyjce", zastosowałem tam wtyczkę "złodziejkę", która jest z dodatkowym bezpiecznikiem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Radzę Ci bardzo uważać z czyszczeniem bo rysuje się niemiłosiernie. Ja preferuje czyszczenie bezdotykowe karcherem.

Plusem jest możliwość dokuowania samej plexy (koszt to około 30 pln)

 

Byle do Wiosny

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj pogoda nie do jazdy...pada..pada...pada..no to co trzeba coś zrobić. Zamontowałem mocowanie do nawigacji na lusterko firmy SW-Motech.

Sprawdzałem to w poprzednim skuterze...byłem bardzo zadowolony. W Integrze widzę, że jest jeszcze lepiej. Idealna pozycja i łatwość obsługi. Polecam

.

P.S.

....bym zapomniał...oczywiście logo na szybę:P

WP_20170318_002.jpg

WP_20170318_003.jpg

WP_20170318_004.jpg

WP_20170318_023.jpg

WP_20170318_008.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uchwyt z kompletu, czy może kupny? Kurcza, potrzebuję coś takiego pod kamerkę...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Slawoy uchwyt jest oryginalny firmy SW-Motech. Kupiłem w moto-akcesoriach za 89 zł. Możesz na niego zamontować wszystko... kamerkę...telefon...itp. Ja tak jak widzisz dokupiłem etui też Motecha oraz ramię z motylkiem. Są też zamykane na kluczyk.

 

Screenshot_20170318-195157.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przeglądając dział "125" natknąłem się na "wątek lusterkowy", a że z racji wzrostu "brakuje mi widoczności w lusterkach", poprawiłem to:lus2.thumb.jpg.7432fb1f1f8a7981b0c9f9fc03d1e177.jpgluster1.thumb.jpg.6473067d5f19e96f80e8434bdcc6f67d.jpg

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem własnoręcznie :)  stelaż do zamocowania płyty kufra,na zdjęciach jeszcze nie pomalowany,później po przymiarkach pomalowałem go czarną farbą strukturalną.

st01.thumb.jpg.a33203aba40e8cb5649ed296b2f4fa64.jpgst02.thumb.jpg.8576ea3849da0c3fcedb9656a7fb6092.jpg

czy te naklejki burgmanii trzeba specjalnie zamówić czy będą ogólnie dostępne?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
35 minut temu, Valdek_Tychy napisał:

czy te naklejki burgmanii trzeba specjalnie zamówić czy będą ogólnie dostępne?

W biurze zlotowym będą na 100 % - a jak nie to trzeba uśmiechnąć się do Mariusza.

A tak przy okazji to dokupiłem torby GiVi do V35. Nie będę musiał zdejmować kufrów na wyjazdach...:D

20170324_212641.thumb.jpg.957e698e41acfcb3acb0c97b3f9f8063.jpg

Tylko już słyszałem od mojogo Plecaczka że rezerwuje oba..:P dla siebie na kosmetyki.

Mnie chyba tylko zostanie schowek pod kanapą. 

Odnośnik do komentarza

Witam.Wczoraj wymieniłem rolki na dr pulley 19g.Wariator odkręciłem przy pomocy zrobionej blokady wg wzoru z filmiku- Następnie dokręciłem kluczem dyn. z siłą 105Nm. 

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Obroty znacznie spadły przy tej samej prędkości do poprzednich oryginałów.Jeśli nic się nie będzie działo to polecam jak najbardziej . Szerokości i przyczepności . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...