Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto jeszcze kula codziennie lub w miarę regularnie 2oo?


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W nocy jeszcze na minusie , wię rano można się poślizgać. Ostatnie deszczowe dni przyhamowały mi zapał do jazdy , ale idzie na lepsze. sprzęcik już przygotowany do sezonu więc czas na dołączenie do jakiejś miłej grupy na wypady. Szerokości życzę !

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rafi

    32

  • Jerry_R

    23

  • Sysgone

    12

  • DaniL

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Filippo73,

tak to mnie widujesz na Orężnej.

tak naprawdę to trzeba by zmienić temat na "kto już kula..." ;-)))

a przy okazji to tylko jeden dzień nie kulałem w zeszłym / tym sezonie;-)))

Odnośnik do komentarza

Ja dziś pierwszy raz wziąłem plecaczka na przejażdżkę. Wczoraj jej kask kupiliśmy :) mimo pogody plecaczek jest zadowolony i wyraził chęć częstszych jazd :) czekam już z utęsknieniem na to prawo jazdy by się przeisąść na większego Burgmana

EDIT:

Dziś 125tką zrobiłem 130 kilometrów. Wpierw trasa Mińsk Mazowiecki - Warszawa z przeciskaniem przez korki. Skoczyłem do wydziału komunikacji, potem do Piaseczna do Suzuki po części do 400tki i potem przez Górę kalwarię do Mińska ;) Fajnie się jedzie, chodź na 125 jak się jedzie między tirami to powietrze tak wali że skuter przestawia. No ale poza tym i odgnieceniem tyłka o średnio wygodną kanapę w Burgmanie 125 (dla osoby o wzroście 182 i moich preferencjach ;p) wycieczka była udana. 400tka już w serwisie, w piątek mam odebrać gotową do sezonu ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...