Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto jeszcze kula codziennie lub w miarę regularnie 2oo?


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Jerry,

Jeszcze jedno: kanapa gdzeje znacznie słabiej niż manetki. Nie może tak ostro grzać, bo... ;-) no właśnie. Grzeje tak, aby nie odczuwać zimnego siedzenia i nie tracić ciepła, ale nic więcej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rafi

    32

  • Jerry_R

    23

  • Sysgone

    12

  • DaniL

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś pomimo porannych obaw, że po opadach śniegu będzie d...a z jazdy 2oo, jest całkiem znośnie. Ba, po wczorajszym mrozie to można powiedzieć, że wręcz na wiosnę idzie ;-) Bo , nie powiem, zmarzłem wczoraj szczególnie rano.

Ale uważać trzeba i to zawsze. Pod samym domem uślig i to nawet nie wiem na czym, bo asfalt niby czarny... Całe szczęście był to tylko mały nic nieznaczący incedent, który pozwala mi uzmysłowić sobie, że jeszcze wszystkich rozmów nie zjadłem;-)

szerokości dla wszystkich kulających ciągle 2oo

Odnośnik do komentarza

Dziś mój rumak aż się prosił, żeby go wypuścić...I tak prosił, że się doprosił. Odwdzięczył się bananem na mojej gębie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zdzierżyłem, obudziłem wczoraj Burka i dziś rano w lekkim jesienno-wiosennym deszczyku przykulałem do roboty :)

Odnośnik do komentarza

ja też w końcu (od poniedziałku mnie nosiło na jazdę) się wybrałem do huty na 2oo.

morda roześmiana od ucha do ucha mimo porannego deszczyku

Odnośnik do komentarza

nie bądź miętki, rano było super, a będzie jeszcze lepiej

jest sucho i słonecznie

Potwierdzam. Warunki jak na tę porę roku, znakomite - tylko bez szaleństw...

Odnośnik do komentarza
Jezdze codziennie po W-Wie :)

Bez zmian.

Warunki jak na tę porę roku, znakomite - tylko bez szaleństw...

W ciagu dnia temp. dochodzi do 8st., do tego jeszcze troche slonka i nie jest zle.

Rano, wieczorem - troche wolniej i ostrozniej.

Odnośnik do komentarza

Musiałem dzisiaj zalatwić kilka spraw w Wawie i pojechałem na 2oo. Jedyny minus to taki że za ciepło się ubrałem. Nakreciłem prawie 100 km. Żyję już dosyć długo na tym świecie, ale nigdy nie przypuszczłem że w połowie stycznia jazda motocyklem może być tak przyjemna. :smile: :smile: :smile:

Odnośnik do komentarza

Ja już w tym roku nakręciłem 300 km. Normalna jazda jakby wiosna była. Dzisiaj kilku kolegów mijałem po drodze na 2oo. Rozpoczynać sezon w styczniu jeszcze mi nie zdarzyło.

Pzdr wszystkich na 2oo.

Megamix

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...