Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto jeszcze kula codziennie lub w miarę regularnie 2oo?


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dla Dominos Pizza nie ma zimy. Dzisiaj widziałem kozaka na 2oo i to jeansach i adidasach. Skarpetki miał takie krótkie, że nogi było widać. No i oczywiście otwarty kask.

Ciekaw jestem czy tak chcą, czy muszą rozwozić pizzę?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rafi

    32

  • Jerry_R

    23

  • Sysgone

    12

  • DaniL

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwię się , ze temat dostawców pizzy nie został jeszcze głośniej omówiony w mediach. Trudno sądzić , że chcą jeździć w takich warunkach, raczej są do tego zmuszani. Według mnie dość mocno to podchodzi naciąganiem przepisów BHP. Widać musi się wydarzyć jakaś tragedia , aby ktoś się zainteresował.

Odnośnik do komentarza

Tragedie były w zeszłym roku. Pamiętam przynajmniej dwa artykuły o śmierci dostawcy pizzy w warunkach zimowych, podczas świadczenia pracy. Wielkiego szumu nie było. Na tym nie zbijesz politycznego kapitału. Podobnie jak na bezdomnych. Coś się rzeknie, raz czy dwa, w sezonie i wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie pytam... ;-(

Po prostu walę głową w mur z bezsilności... ja chcę już wiosny! Ile można nie jeździć? Tydzień, no dwa, więc niech już odpuszcza! A tu pada jak oszalałe...

Odnośnik do komentarza

No i nadeszła ta wiekopomna chwila ;-D Mam nadzieję, że na stałe i nie jest to chwilowy wyskok ;-D

Delikatnie, bez szarżowania i zbytniego napinania się przejechałem 2oo do pracy. Słońce świeci, opadów nie zapowiadają, więc mam nadzieję, że i wrócę do domciu ;-D

Pozdro dla Was wszystkich.

PS. Dziury faktycznie się pojawiły ;-D A wg mnie to nieomylny znak nadchodzącej wiosny ;-D

Odnośnik do komentarza

PS. Dziury faktycznie się pojawiły ;-D A wg mnie to nieomylny znak nadchodzącej wiosny ;-D

Dziury to nieomylny znak, że ktoś kiedyś, niechcący źle dobrał mieszankę bitumiczną lub nieprawidłowo położył nawierzchnię.

Znakiem nadchodzącej wiosny jest ruch przy stoiskach z nawozami i sadzonkami.

A tak na marginesie... Ostrożności życzę i poważnie podziwiam.

Odnośnik do komentarza

Wyszedłem do sklepu (w zasadzie wyszłem, bo mam blisko :photo: ) i muszę powiedzieć, że... jest bosko! Wiosennie niemal! Temometr w słońcu pokazywał +4 st.C.

Odnośnik do komentarza

Wiosna wiosna do Kolobrzegu zawitała wiosna , mam nadzieje że na dłużej. Dzis zaliczyłem trase Kolobrzeg Kaoszalin temperatura znośna jak na tę porę roku plus 5 i sloneczko, drogi czarne tylko kierowcy aut trochę odzwyczajeni od 2oo na dodze.

Odnośnik do komentarza

Dzis moznaby spokojnie jezdzic po W-Wie. Ja jeszcze 4oo, szkoda mi 2oo ze wzgledu na bloto i sol na jezdni.

PS:

Wolf78, ta watek mazowiecki, ogolnopolski znajdziesz w czesci "Ogolnej" ;-)

Odnośnik do komentarza

a ja jak już będę w miarę regularny, to chętnie do Kołobrzegu się wybiorę :)

BTW to trochę deszczu by się przydało i sól zmyło.

Odnośnik do komentarza

Nawinięty cały tydzień. Tak się zastanawiam czy, aby nie zmienić tytułu z "...jeszcze..." na "...już..."?

Ale może lepiej nie kusić losu... poczekam z tym do końca lutego?

Odnośnik do komentarza

Rano było nieciekawie z uwagi na dość obfity ;-D opad atmosferyczny ;-DDD i jedną wariatkę w puszce, która z nieznanych przyczyn chciała mnie zabić! Po wszystkim nawet nie wiedziała o co come on.... "zajechanie drogi??? W żadnym wypadku!!!"

Ale co tam! Spóśćmy na to zasłonę milczenia. Najważniejsze, że obyło się tylko na ogromnym kopie adrenaliny.

A teraz... poezja się robi za oknem! Oby tak do wieczora!

Odnośnik do komentarza

Tak, ja dzisiaj też na 2oo i też musiałem myśleć za taksiarza, który uznał, że pojedzie 2-ma pasami na raz, bo się nie mógł zdecydować, który z nich jedzie szybciej i który ma zająć :)

Odnośnik do komentarza

ja mozna powiedzieć odkad kupiłem skuter tj. od zeszłego tygodnia rozpocząłem sezon. Tylko rano jak jade do roboty na 6 rano to lekko przymarzam do kierownicy. Całe szczeście ze nie pada deszcz. :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze się turla 2oo? Powiem, że dawno nikogo nie widziałem poza dostawcami pizzy.

Dziś piękne słońce i banan na twarzy z rana, ale i tak uważać trzeba.

Szerokości tym co jeszcze w siodle ;-)

Odnośnik do komentarza

No mi się jeszcze zdarza do pracy uderzyć na 2oo.

Zobaczymy jaka pogoda będzie w Nowym Roku,

Byle śniegu nie było i -10°C to mam nadzieję że jeszcze pojeżdżę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś "zjechałem" na zimowanie. Sprzęt na co dzień niestety trzymam pod chmurką i przy ostatnich mrozach zaraz po deszczu pozamarzały mi przełączniki. Tak więc dziś była bardzo przyjemna ostatnia jazda w sezonie 2014.

Może w styczniu zacznę nowy sezon? :)

Odnośnik do komentarza

Danił, masz rację. Niedawno umówiłem się ze znajomymi "na mieście" i jakież było moje zdziwinie, gdy po postoju pod chmurką i lekkim mrożącym opadzie, cały sprzęt został totalnie zamrożony... ogrzewana kanapa, mufki i grzane manetki zrobiły swoje, ale szyba przez którą nic nie wiadać i reszta maszyny oblodzona >>> nie, to nie jest jazda!

Ogrzewany garaż to podstawa w takim klimacie. Mam ten komfort i w domu i w pracy, i korzystam póki mogę ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez mam garaz podziemny w domu i w pracy, ale na razie sie powstrzymalem od jazdy.

Nie przez temp., ale przez fragmenty lodu na jazdni oraz sol.

Oby jedno i drugie zniklo jak najszybciej.

Moglbys napisac, czy uzywasz grzanej kanapy rowniez przy wiekszych temperaturach, powiedzmy 6-12 st.?

Pytanie moze smieszne, ale w przypadku podpinek, wielu warstw - nie zapoci sie tylek?

Odnośnik do komentarza

Jerry, używam jak najbardziej.

Wiesz jaką mam moto odzież, bo kiedyś o nią pytałeś. Może dlatego nie mam takich problemów... Jestem z niej mega zadowolony. Podpinkę do spodni dopiero teraz wpiąłem... A co do kurtki to i teraz...owszem zakładam podpinkę, czyli bluzę, lecz nie spinam jej z kurtką. Tak więc jakieś rezerwy jeszcze są ;-)

Co do lodu...staram się uważać i tyle.

pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...