Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

Rafi, prośba.

Gdybys kiedyś poszukiwał towarzystwa na taką wyprawę, daj znak sygnał. Z wczorajszych rozmów na RWBN wynika, że jest zapotrzebowanie na takie wypady.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Z miłą chęcią ;-)

Zawsze to zdecydowanie milej tak w kilka maszynek jechać niż samemu się tłuc.

Tylko, że przy powrocie taką trasą jak Kielce-Wawa (przy tak długiej trasie to któryś kierunek musi być czysto przelotowy z uwagi na brak czasu) to moja 200-tka to zdecydowanie mało. Wczoraj przy 100 km/h (to max co przez dłuższy czas jestem w stanie wycisnąć z tej maszynki i czuję, że nie wizionie mi zaraz ducha) to chcieli nas rozjechać - w końcu na ekspresówce dozwolone jest 120 km/h, więc wszyscy szorują tak ok. 140 km/h. Nawet, gdy dopadnę jakiegoś marudę to wyprzedzenie go przy takim ruchu to niezły hardcore ;-)... i to jest powód dla którego b.intensywnie myślę nad przeskokiem w wyższą pojemność ;-) Zatem, póki co, będę Was na takich przelotówkach mocno spowalniał.

Jesteśmy umówieni: gdy tylko coś zaplanuję dam znać na forum. A planuję jeszcze kilka takich wyprawek, oczywiście jeśli pogoda dopisze ;-)

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ to RWBN, więc raczej omijamy ekspresówki. Wczoraj na przemian z Keniem zamykałem peleton i chwilowa prędkość rzadko kiedy przekraczała 90 km/h, prowadzący zapewne jechali ze średnią w okolicach 70-80.

Odnośnik do komentarza

Norbert,

wiem, ze kalesony sie kojarza z zima, ale sproboj pod jeansy CITY-X zalozyc takie termoaktywne:

http://www.sklep.bru...dukt.php?&id=91

albo

http://www.sklep.bru...dukt.php?&id=86

a poczujesz roznice w oddalaniu potu od skory.

Ale tu nie chodzi nawet o pot, tylko o efekt przegrzania - gruby jeans przy +30 to nie jest to, co misiaczki lubią najbardziej. Dlatego pomyślałem o czymś takim: http://www.mottowear.pl/produkty/man-jeans/arrogante.html

Ale może przyjrzę się jeszcze długim, tekstylnym.

Odnośnik do komentarza

Jak tylko otworzylem link, po prawej stronie jest zdjecie goscia wyczyniajacego cuda, w wysokich butach, z duzymi ochraniaczami na kolana.

O - stunting sie to nazywa i do takich zastosowan sa te spodnie, nie do suniecia 80-100 Jerozolimskimi moim zdaniem...

Poszukaj przewiewnych dlugich :clapping:

Odnośnik do komentarza
Ktoś tu mówił (Bartek), że ma mały

Widac, ze poslem nie jest, nie ten kaliber, Magnum nie ma :)

Spojrzalem na prognoze pogody, proponuje nastepny WBN w sobote wieczorem, Plac Bankowy o 21:15.

Przejedziemy pod Wiejska, Alejami Ujazdowskimi, Belwederska, Idzikowskiego i zatrzymamy sie nad Jeziorkiem Czerniakowskim.

Potem przejedziemy przez kameralne osiedle (Inspektowa), potem przez Mokotow i Wole na Stare Bemowo - ponoc jest tam jakas knajpa.

Bemowiacy niech moze potwierdza?

https://maps.google....,5,6,7&t=m&z=12

Plan zgrubny, wszelkie modyfikacje zalecane, dawajcie znac co warto zmienic.

W ogole - moze ktos ma inne propozycje?

Navillis - o Bialolece nie zapomnialem, moze pojechac tam w ciagu dnia, moze w ktoras sobote?

Maxell - moze Barteq pod Wiejska spotka jakiegos (p)osla, to sobie porozmawiaja, pomierza, itp...

PS:

zapomnialem, Barteq w ostatniej chwili przed poprzednim WBN'em uszkodzil sobie reke. Musial chlopak czuc co bylo na Podkarpaciu pisane.

Moze mial jakis cynk, moze cos cwiczyl... Moze cos powie na kolejnym WBN, a moze ma drugie hobby, papparazzi, czy co?

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście na sobotę się piszę. Mam wyjazd ale może zdążę wrócić.

Chociaż patrzyłem w pogodę to...niedziela i poniedziałek jeszcze w miarę, potem to już tylko gorzej, jak wczoraj czy dzisiaj.

Kolejny weekend też kicha. Znowu pół roku zimy :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś była klimatyczna knajpka na Grotowskiej, nie wiem czy jeszcze istnieje. Pozostaje chyba jakiś koncercik w Progresji :) W każdym razie bawcie się dobrze, ja tym razem będę 230 km od Wawy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...