Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Zjadasz śniadanie i do roboty :D

Tak, tak...... Tylko się ogolić nie zapomnij ;)

"- Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację... To tylko wstaje i wychodzę

- Nooo Ubierasz się pan!

- W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?" (

)

Pokulałbym się z Wami o takiej porze, bo może być ciekawie, ale mi fabryka wymyśliła imprezę integracyjną...

Odnośnik do komentarza

Witam. Powiedzcie mi proszę czy jest szansa na zabranie się z wami na rwbn. Moje 2OO to jedynie 125 cm. Nie chciałbym być "hamulcowym".

Szukam aktualnie czegoś mocniejszego jednak jest mój pierwszy sezon i taki zakup spowodowany był faktem że nie bardzo wiedziałem czy mnie to "wkręci". Z opisów widzę że część jest w mojej "kategorii wagowej", jednak jak się domyślam raczej ten drugi parametr jest bliższy prawdzie - czyli 250 ccm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spokojnie nadążysz nawet jak Kymco 500 by wpadł na RWBN. A twój pojazd pewnie spokojnie 80 km/h osiąga więc bez obaw przyjeżdżaj na pasujący ci terminowo spot :)

P.S. Miałem się kilka razy już wybierać na RWBN ale zawsze coś wypada. Może w piątek coś sie zorganizuje to z chęcią się przejadę :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za informacje oraz zaproszenie. Z miłą chęcią wpadnę któregoś wieczoru, muszę tu częściej zaglądać. Czy możecie mi coś powiedzieć o trasach jakie robicie. Próbowałem coś na ten temat znaleźć we wcześniejszych postach jednak nic nie znalazłem,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pomysł z 8-mi jest OK. Pierwsza figura jaką próbowałem zrobić po kupnie....taka prosta że aż się nie udało jej zrobić. O zgrozo, chciałem pochwalić się przed żoną i synem że niby jest ze mnie taki kozak. Próbowałem przejechać coś co wg mnie przypomina 8-ke z jedną ręką na kierowniku, jednak ani 8 ani jedna ręka nie wyszła, a rodzinka miała ubaw po pachy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...