Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

to co jakoś wszyscy chętni ale nikt się nie ma ochoty żeby zorganizować przejażdżkę. Mam trochę napięty tydzień, ale czy ktoś byłby chętny w piątek 30.09 (akurat czas na odpoczynek po długim tygodniu) o 21 ustawić się na jazdę ? ;). Moja propozycja trasy: http://tnij.org/burgmania2. trasę można zmienić w każdym momencie to zależy tylko od pomysłowości. :chair:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie przypadkowo kropka w linku jest :) przynajmniej zagadka do rozwikłania. To jak ktoś jest chętny na takiego RWBN'a?? Miałem w czwartek się wybrać na spota ale jak zwykle coś mi koliduje, dlatego podtrzymuje moją gotowość w piątek jeśli oczywiście ktoś chętny się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Trzymam za to kciuki :fireman2:

Moja koza dostała rolki Pulley'a jakieś 2 tyg temu ale nie bardzo miałem czas wypróbować.

Upssss, przepraszam, to wątek RWBN a nie WBN :)

Odnośnik do komentarza

Też mam taką nadzieje :no:. A co do nowych rolek to jak dla mnie RWBN nie wyklucza zademonstrowania innym modyfikacji swojego skutera :P

Odnośnik do komentarza

Mi środa czyli jutro jak i sobota pasuje i z chęcią się przejadę. Dziś właśnie tankowałem na full i olej sprawdzałem więc burek chętny jest na połykanie km nie oleju :) i mimo że codziennie ze mną do pracy śmiga to łakomstwo na olej drastycznie zredukował ( 500 km bez ani kropli dolewania) wiec mam co świętować :D.

Odnośnik do komentarza

Sroda - hmm, jednak domownicy chcieliby mnie troche w domu widziec

(dzis sam smignalem wieczorem po Woli i Zoliborzu docierac skuter, w czwartek z kolei spot (choc bede niestety tylko 45 min., ale moze przyjade wczesniej).

Chyba ze pozniej - tak 22:30? 23?

A moze zaczniecie wczesniej, a ja dolacze o 22:30?

Sobota - mysle o 19, choc moze bezpieczniej 20-21?

Niedziela - bardziej 20 (zeby ewentualnie wczesniej skonczyc).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...