Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

Też się z chęcią przejadę. Niestety jutro po piątej muszę wstać dlatego wolałbym wcześniej wrócić(najwyżej się odłączę w trakcie). Co do trasy to nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu ale może coś takiego: http://tnij.org/rwbn1 + przejazd tunelem Wisłostrady (fajnie sie przejechać po tak długiej nieobecności tego tunelu)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Pasuje, o ile pokierujesz, bo ja nie zapamiętam tej trasy. Intryguje mnie punkt na Muranowie - jest tam coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza

Moze zamiast zwyklymi drogami - przejechac obok fortu Wawrzyszew z malym przystankiem?

Bede, czasu niezbyt duzo.

Zaprosilem tez kumpla na MP3 :-)

Odnośnik do komentarza

Obgadamy wszystko na miejscu. Moja trasa to tylko propozycja była ;) A fort to nawet fajna propozycja

Odnośnik do komentarza

Postaram się stawić na 21.00. Czas mam niestety ograniczony, ale postaram się z Wami pobyć jak najdłużej. Do zobaczenia, Maro

Odnośnik do komentarza

Nie dzis, mam nie za wiele czasu, ze skutem tez sie zegnam, w sensie sprzedaje, to pewnie ostatnia przejazdzka, przymierzam sie do Forzy 300, Burgiego 200 a moze 400, itp. - opowiem na miejscu.

PS:

dla Ciebie mam cos, co ciagle woze ze soba :-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za fajnego RWBN'a. Nie ma to jak zgrany team jeżdżący całą grupą mimo świateł i innych niedogodności i w tempie turystycznym ;)

Jak zwykle mapka z jazdy tylko dziura gps się wkradła ;P http://runkeeper.com/user/Naviliss/activity/205972995

P.S. Offroad zaliczony a co najważniejsze bez większych przygód :)

Odnośnik do komentarza

Też dokulaliśmy się z Bartkiem do domów, dzięki za przejażdzkę, widok MP3 krzeszącego iskry na asfalcie niesamowity, offroad niezamierzony, ale ciekawy, a na końcu późna kolacja na Nowym Świecie :)

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za wspólną przejażdżkę.... i pogawędkę. Co do jedzonka Jerry to nie ja jadłem, jakby co.... to tylko przede mną stało.... tak przypadkiem ....Do następnego kulania ...

Odnośnik do komentarza

Nie zapisuj się tylko zwołuj spotkanie. :clapping: A przy okazji: czy wyszło coś z tego filmu? (MP3 z iskrami na zakręcie - coś widać może?).

Odnośnik do komentarza

Samych iskier niestety nie widać, widać tylko moment, jak przytarłeś, za słabą kamerę jednak mam na wieczorne fotki. Obiecuję złożyć filmik jak się ogarnę z czasem, bo narazie jestem z nim mocno pod kreską.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...