Skocz do zawartości
Forum Burgmania

RWBN czyli Rolling Warsaw by Night 


Samdrive

Rekomendowane odpowiedzi

Radiowa brzmi fajnie, zaczalem robic pierwszy szkielet, calosc do 2h, na razie tylko propozycja wstepna na szybko, mowcie jak rozszerzamy (juz widze, ze warto pojechac bardziej przez Stare Babice, tak, zeby przejechac obok mam nadzieje fajnie oswietlonego kosciola), gdzie ewentualnie sie zatrzymujemy.

Moze tym razem, zeby zmiescic sie w 2h - nie wjezdzajmy do centrum, ale gdzies po zachodniej stronie.

Moze Bemowiacy poleca cos czynnego po 21:20?

START: 20:15 C66

https://maps.google....&via=1&t=m&z=13

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerry_R

    275

  • Trenex

    144

  • Raven

    101

  • Sysgone

    96

Top użytkownicy w tym temacie

Tym razem przyjadę bez DBkillera :clapping:

A co do miejsc na Bemowie to w niedzielę wieczór za dużo tego nie będzie. Albo MCDonald na Wrocławskiej albo CH Bemowo obok Carrefoura ze swoimi knajpkami.

Odnośnik do komentarza

W takim towarzystwie jak ostatnio to ja mogę tylko siedzieć i gadać :clapping:

Ale przejażdżka do Babic pod malowniczy kościół to moim zdaniem zdecydowanie dobry pomysł. Zawsze potem można skoczyć do rezerwatu "Mokre łąki" w Izabelinie :clapping: Ew. między Izabelinem a Sierakowem jest super miejsce na grilla...

Odnośnik do komentarza

Może zostawmy to R66 jako punkt zbiórki...

@Maxell, z jeżami ostatnio daliście czadu :clapping:

No i pomyślcie o jednorazowych grillach i kiebach...

nie 4-ech tylko 5-iu :-D (..)

Tak, przepraszam :clapping:

A trasa Jerry'ego wydaje się być ciekawa. Ew, zamiast wracać tę samą drogą można pojechać Arkuszową

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie wróciłem z Pułtuska, byłem z żoną na 200 - i tak sobie pomyślałem, że jeszcze jakby kiedyś pogoda dopisała i Wam się chciało to można by skoczyć w którąś sobotę lub niedzielę, za dnia oczywiście.

Jest Zamek, rzeczka, park i posiedzieć jest gdzie...cisza, spokój i na prawdę fajnie.

100 km w obie strony, czas przejazdu to jakieś 30-40 minut w jedną.

A dzisiaj oczywiście będę :)

Odnośnik do komentarza

Maxell Twardziel, do Pultuska chetnie sie przejade w ktorys weekend :-)

A dzis widzimy sie o 20:15 przed C66.

Hexdec - przybywaj.

Barteq - lipa straszna, wez cos przeciwbolowego moze i dojedz. Albo u Sysgone za plecaczek :)

Odnośnik do komentarza

dzieki za RWBN'a. Dziś kawał drogi żeśmy zrobili. Na moście północnym wybiło mi licznikowe 49000 km(pewnie maxi ma dużo więcej przejechane ale symboliczny numer zawsze jest). Były 3 pit stop'y ale usiąść nie było gdzie. Dzięki za przejażdzke.

Odnośnik do komentarza

Dzieki, jednak troche offroad'u bylo ;)

Ciezko mi odzwyczaic sie od 16", ale powoli, powoli...

Norbert,

wiem, ze kalesony sie kojarza z zima, ale sproboj pod jeansy CITY-X zalozyc takie termoaktywne:

http://www.sklep.bru...dukt.php?&id=91

albo

http://www.sklep.bru...dukt.php?&id=86

a poczujesz roznice w oddalaniu potu od skory.

A jak chcesz bardziej przewiewne spodnie, polecam:

http://freestar-moto...owe-black-star/

Odnośnik do komentarza

Witam Was,

Super sprawa. Nie podjechałem do Was, bo wczoraj razem z moją drugą połówką zapuściliśmy się w Świętorzyskie. Na początek troszkę kościołów po drodze - Lewiczyn, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą => czyli dróżki bardzo boczne i b.DUŻE wertepy (rany, dopiero tam zdałem sobie sprawę jakie my w Wawie mamy gładziutkie drogi!) i tam gdzieś posiałem tablicę rejestracyjną... a później Samsonów, Dąb Bartek, Chęciny i Tokarnia. A później już prosto do domu... W sumie ponad 400 km i b.zbolała pupa ;-)

Z pewnością warto było, ale też żal, że nie byłem z Wami.

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...