Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, a czy te małe rozmiary, to będzie jeszcze szansa je jakoś zobaczyć i zmierzyć, czy sprawa już nieaktualna??

we wtorek dzwoniłem do firmy właśnie w tej sprawie : jeszcze nie maja małych rozmiarow :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

we wtorek dzwoniłem do firmy właśnie w tej sprawie : jeszcze nie maja małych rozmiarow :photo:

No trudno, gdyby coś się zmieniło, to dawaj znak sygnał :-)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nie dam rady.

Ale za to jutro będę jechał do miasta łodzi to chętnie wstąpię i odbiorę, jeśli jest taka możliwość. :question:

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaufanie :) to dla mnie był wielki zaszczyt organizować kurteczki dla tak zacnego grona Burgmaniaków. Mam nadzieję, że będzie wiele okazji do zaprezentowania się razem w kurteczkach.

GRUPA ŁUDZKA GÓRĄ ;)

a tak wygląda moja

20130309153326.jpg

20130306151605.jpg

Odnośnik do komentarza

a tak wygląda moja

Krzysiu moja wygląda tak samo :-)

WIELKIE DZIĘKI ZA KURTECZKĘ, leży jak ulał - masz u mnie dobry BROWAR!!!!

A jeżeli ktoś z szanownych Burgmaniaków planowałby zakup jakieś bielizny termoaktywnej pod tą kurteczkę, to od najbliższego poniedziałku w Lidlu będą dostępne koszulki za 59 PLN:

i spodnie za 49 PLN:

Więcej info na:

http://www.lidl.pl/c...offerdate=36142

Pozdrawiam!!!

PS: dorzuciłem obrazki, ale ich nie widać :-( Czy Wy też ich nie widzicie??

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaufanie :) to dla mnie był wielki zaszczyt organizować kurteczki dla tak zacnego grona Burgmaniaków. Mam nadzieję, że będzie wiele okazji do zaprezentowania się razem w kurteczkach.

GRUPA ŁUDZKA GÓRĄ ;)

a tak wygląda moja

20130309153326.jpg

20130306151605.jpg

Krzychu ale wyszczupla ;-) moja też wyszczupla jak brzuch wciągnę, leży super, wspólnie wypity GL dziękczynny w Softshell-ach za wkład pracy i ogarnięcie tematu będzie najlepszym rozwiązaniem :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Resenok tak pięknie mówisz że aż trudno zrozumieć lepiej postaw GL-a i będzie GIT.

Odnośnik do komentarza

planowana kolejna emisja kurteczek może?:> Ze względu na problemy z pracą (a dokładniej chwilowy jej brak) zacząłem przeglądać forum i wiele ciekawych rzeczy mnie ominęło :mad2:

Odnośnik do komentarza

Carlowi dajcie spokój bo jego maszyna u Mirka w Hajnówce a tramwajami boi się jeździć .

Poczekajcie w sezonie odbierze. ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...