Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie damskich chyba nie ma, ale jeśli Eliza dobierze sobie rozmiar z tych tabelek, to będzie i damska rozmiarówka :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

cześć jest sprawa

Jutro, czyli czwartek, jestem około 18 na tortilli u zduna z kurteczkami na przymiarkę. :msn-wink: chyba że jest propozycja innego miejsca :)

mam 4 szt XXXL, XXL, XL, L męskie

rozmiary żeńskie będą w przyszłym tygodniu i będzie XXS ale nie wiem czy dostanę do przymiarki.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu daj komórę do siebie (może być na PW), bo będę miał prośbę, abyś jutro zatrzymał się na 5 minut w drodze do Zduna... Całkowicie po drodze, bez zbaczania z kursu :-) Dałoby radę??

Odnośnik do komentarza

Uwaga bez s....a w gacie jutro u Zduna na spocie ,bo jest co ustalać primo kurtki ,wyjazdy na imprezy i jeszcze sto innych rzeczy .Wiem że w Tomaszowie jest jeszcze co najmniej dwóch Maxi zabiorę na spot. Wielki szacum dla Krzysia powięca się dla nas w pięknej sprawie odnośnie kurtek regionalnych ----------- nie dajmy du.. .Według moich obliczeń to około 4-miechy nie widzieliśmy swoich pysków ,oczywiście niektórzy.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu daj komórę do siebie (może być na PW), bo będę miał prośbę, abyś jutro zatrzymał się na 5 minut w drodze do Zduna... Całkowicie po drodze, bez zbaczania z kursu :-) Dałoby radę??

potwierdzam jutro podjadę po drodze do zduna13m

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość dołączyć się do zamówienia ale bez tego brzydactwa na prawej piersi? :) Jeżeli tak to jedna dla mnie proszę.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość dołączyć się do zamówienia ale bez tego brzydactwa na prawej piersi? :) Jeżeli tak to jedna dla mnie proszę.

Jak przybędziesz jutro do Zduna na tortillę, to może Ci chłopaki jedną sztukę załatwią :-) o ile nie doczytają o tym brzydactwie hehe

Odnośnik do komentarza

Jak przybędziesz jutro do Zduna na tortillę, to może Ci chłopaki jedną sztukę załatwią :-) o ile nie doczytają o tym brzydactwie hehe

Jutro Walentynki :) To tak... specjalnie zaplanowaliście? :)

Odnośnik do komentarza

Ja najwcześniej mogę być o 18

Termin wypadł przypadkowo, jeżeli bardzo będzie trzeba to zmienimy na czwartek za 2tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Kurteczka wysoki poziom prezentuje, a z logo GŁ będzie jeszcze ładniej wyglądała :-)

Krzysiu raz jeszcze dzięki za wizytę u mnie w firmie, dla przypomnienia: dla mnie rozmiar XL...

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że mnie nie było u Piotrka , ale urlopuje właśnie w górach. Prawdopodobnie wezmę jeszcze drugą kurteczkę w rozmiarze L dla mojego syna ps. Wojkor. Pozdrawiam wszystkich i już nie mogę się doczekać, kiedy razem gdzieś pojedziemy.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu napisz jeszcze w wolnej chwili kilka słów o tych damskich kurteczkach, tzn. jakie jest prawdopodobieństwo ich zdobycia, przymierzenia, itp.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu napisz jeszcze w wolnej chwili kilka słów o tych damskich kurteczkach, tzn. jakie jest prawdopodobieństwo ich zdobycia, przymierzenia, itp.

Kurteczki żeński będą prawdopodobnie w ciągu 2 tygodni, dziś będę dzwonił do dostawcy

PROSZĘ O SPRAWDZENIE WYBRANYCH ROZMIARÓW W 1-SZYM POŚCIE ;-)

jest możliwość zamówienia naszywek za 8 PLN zamawiać?

nr konta dla zainteresowanych przesyłam na Private

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...