Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Karol bo my tu wszyscy czekamy za info.

Mocno zbaczamy z tematu ale...

jak pewnie wiecie Krzysia maszyna jest zrobiona a moja będzie złożona na początku tygodnia więc np. w weekend będzie można jechać.

Odnośnik do komentarza

jak pewnie wiecie Krzysia maszyna jest zrobiona a moja będzie złożona na początku tygodnia więc np. w weekend będzie można jechać.

Może do wiosny z tym zaczekajcie :-)

Odnośnik do komentarza

ooooooooooooooooo to jest myśł :) jadąc od łodzi przed Jeżowem po prawej jest fajna karczma :) ale najpierw muszę mieć kurteczki w reku. Dam znak sygna ł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czekam w gotowości. Dzwoń jak tylko będą. Mam jedno wolne miejsce w aucie są chętni? Kto pierwszy ten lepszy. Ja prowadzę a wy możecie oglądać krajobrazy :) . Wszyscy się nie zmieszczą ale mogę dla reszty zabrać kurtki. I wtedy odbiór będzie u mnie w knajpie. Krzysiek ciśnij hafciarkę żeby na jutro były.

Odnośnik do komentarza

Własnie mam info od hafciarki: :mad2: kurteczki jeszcze nie zrobione :msn-cry: będziemy musieli przenieść to na następny tydzień

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uuuuuuuuuu. :msn-cry: W przyszły czwartek pracuję. Jak byłyby kurtki gotowe to mam wolne w przyszły poniedziałek i wtorek. Mogę w te dni podjechać do ciebie Krzysiu i w czwartek np. u mnie w pizzerii rozdać je.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z radością informuję iż kurtki są do odbioru dzisiaj lub jutro u mnie w knajpie. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Jeżeli w te dwa dni ktoś nie będzie mógł podjechać to zapraszam również w poniedziałek tj. 11.03.2013

Odnośnik do komentarza

Zdun, chyba dziś pojawię się u Ciebie :-)

Krzysiu, a czy te małe rozmiary, to będzie jeszcze szansa je jakoś zobaczyć i zmierzyć, czy sprawa już nieaktualna??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...