Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Może są chętni na coś takiego ?

20130309153326.jpg

20130306151605.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Oczywiście GRUPA ŁÓDZKA

ZAMÓWIENIE które będzie oddana do haftu

1. krzysiu XXL zap. + 2 nasz.

2. zdun13m XXXL +1nasz

3. ciesu XL zap. + 3 nasz.

4. VOLVO673 XXXL zap. + 1 nasz.

5. pazdzioch XL zap. + 1 nasz.

6. resenok XL zap. + 1 nasz.

7. ruslan007 XL zap. + 1 nasz.

8. PAW_KOR XXXL zap. + 2 nasz.

9. maciekrom XL zap.

10. romarjo L zap. + 2 nasz.

11. VoYtaZ L zap.+ 1 nasz.

12.Judo L zap.

A. voy-ciach +2 nasz. rozliczenie "face to face"

B.Carl +2 nasz. rozliczenie "face to face"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

W tym ubiorze chodzi o to aby ujednolicić grupę. A jak sobie poprzypinamy haft na koszulce pomarańczowej, czarnej kurtce, czy niebieskiej czapce to nie da zamierzonego efektu. Krzysiu ja jak zwekle jestem za, tylko co na to reszta? Kulawy robi takie rzeczy więc nie ma propblemu. Rób listę, zapodaj produkt na którym możemy zrobić logo, ustalimy może fajną nazwę regionu i do przodu. Może z sześciu nas się uzbiera. A i może nie kurtka tylko jakiś dobrej jakości polar?

A może tak : BURGMANIA

logo

ŁÓDZKA GRUPA SKUTEROWA

Odnośnik do komentarza

Wstępnie jestem ZA, kwestia tylko co ostatecznie to będzie (kurtka, polar, polówka, czapeczka, itp.) oraz w jakich kosztach?? No bo, że będzie wzorowo wykonane, w to nikt z nas nie wątpi :-)

Odnośnik do komentarza

to tylko propozycja.........ale się wkopałem

Wstępnie jestem ZA, kwestia tylko co ostatecznie to będzie (kurtka, polar, polówka, czapeczka, itp.) oraz w jakich kosztach?? No bo, że będzie wzorowo wykonane, w to nikt z nas nie wątpi :-)

produkt bardzo podobny do Grupy Warszawskiej - czyli kurteczko-polarek coś w rodzaju narciarskiego

koszt dobrej jakości 120-200zł tutaj czekam na propozycję

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taki rodzaj ubioru jest jak najbardziej ok. Zwykle pod wieczór zaklada się coś ciepłego. Ostatnimi laty nawet w lato. Masz Krzysiek coś konkretnego na myśli za tą cenę. Jeżeli tak to daj linka.

Odnośnik do komentarza

Czekam na info od chłopaków z Wa-wy mają dać namiary i przedstawic opinie o swoim wyborze.

"uczmy sie na bledach innych" ;-)

ps: HI-TECH

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem za,ale jak już mamy coś zrobić to optuję za kurtką,przecież nie robimy tego co rok.

Przepraszam za OT ale mam jeden kalendarz na zbyciu :mad2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla mnie pozycja druga i trzecia jest the best. Chociaż jeżeli ma to być kurtka wiosenno-wczesno jesienna to ewidentnie pozycja druga. Ta kurtka z miejsca trzeciego wygląda najbardziej imponująco, ale może być trochę za ciepła. Ciekawy jestem innych opinii.

Odnośnik do komentarza

Jestem za, co do wyboru czy to modelu czy koloru ...... gdzie i komu kasę przelać, ubiorę co wybierzecie. Nie jestem wybredny, ważne żeby pojechać na ten zlot........

Odnośnik do komentarza

Jestem za , przedstawiona bluza w drugim linku jest OK. Tylko wydaje mi się że trzeba pomyśleć o jakimś dużym logo ,żeby z daleka było widać ,kto i skąd.Taka bluza to jak paszport regionalny ,powinna być wymagalna, obowiązkowa i bezdyskusyjna dla każdego kto czuje się w jakiś sposób związany z MAXI ŁÓDŹ REGION. Co wy na to.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja powiem że ta druga wydaje się troszku za bardzo "bojowa"ale uszanuje wybór większości.Atak w ogóle to wszystkie są w pewnym sensie OK

Odnośnik do komentarza

Witam. Przyłaczam się do akcji i myśle, że pomysł z polarem też jest bardzo dobry, ale nie będę grymasił i wybiorę to co zdecyduje większosć. Na marginesie na ul Brzeźnej jest taka firma Dako. Oni produkują i sprzedają rożną odzież reklamową i dla firm. W wolnej chwili podjade tam i zapytam co proponuja.

Odnośnik do komentarza

Pisałem z Wrzonio co organizował dla Warszawy, może załatwić po około 160zł szt z haftem

Kurteczki były by takie same jak warszawskie tylko z naszym LOGO. Sprawdzone i z pewnego miejcsa.

Bo przecie Burgmaniacy to jedna rodzina....

LISTA W 1 POŚCIE

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiu w poniedziałek podjadę do firmy która zastała mi polecona przez Kulawego i zapytam jakie byłyby koszty takiego haftu. Ja myślałem o większym hafcie na plecach i małym wraz z nickiem z przodu. Na razie i tak chodzi tylko o kalkulację.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek ale to ma być rzecz wyróżniająca nas i potrzebna do identyfikacji podczas postojów. Większość z nas już ma kamizelkę odblaskową.

P.S Firma Jagatex z Bełchatowa robi kamizelki z logo Burgmani. Możesz zamówić też swój nick.

Odnośnik do komentarza

Tak Zdun ma racje tu chodzi przede wszystki ,abyśmy byli rozpoznawani wśród innych burgmaniaków których przybywa z roku na rok. Taka letnia kurtka to dobry poczatek, na inne gadżety w przyszłości dla regionalnych grup.

Krzysiu a co z twoją propozycją na kurtkę z linku " dwa " zobacz ile jest miejsca na plecach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest taki serwis w Łodzi DOLKO jestem zaprzyjaźniony z nimi. Może będą chcieli partycypować w kosztach haftu. Podjadę do nich też w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...