Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dla mnie 1szt ale nie wiem jak z rozmiarówką.

Jacek w poście gdzie Krzysiek przedstawia nam różne rodzaje kurtek są linki wejdź w drugi od góry i tam na samym dole jest podana rozmiarówka. Zmierz się wyważ i wpisz swój rozmiar.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Jacku i tak i nie . Wczoraj rozmawiałem z Krzysiem i doszliśmy do wniosku ,że jeśli zajdzie taka konieczność to kurtkę wdziejemy na 2oo też. Oczywiście wszystko zależy od właściciela katanki gdzie i kiedy ją wdzieje. A ja swoją drogą zachęcam wszystkich niezdecydowanych do posiadania znaku rozpoznawczego grupy Łódzkiej jakim będzie właśnie ta kurtka . hej.

Odnośnik do komentarza

a można chłopaki gdzieś tą kurtkę przymierzyć? jestem taki niewymiarowy i przeważnie żaden softshell na mnie nie pasuje.

Przed zamówieniem postaram się mieć do przymierzenia L, XL, XXL z wykonanym haftem więc można będzie zobaczyć.

wzór haftu będzie przedstawiony około 6 lutego jak grafik przyjedzie z Austrii ( jest na nartach )

lista w 1 poście.

Odnośnik do komentarza

... Główny powód to to, że softshell jest nieprzemakalny, a haft robi w materiale(w membramie) dziurki prawie na calej powierzchni haftu i niestety tracimy wszystkie właściwości nieprzemakalności...

Czy nie lepszy byłby jednak nadruk? Osobną kwestią jest czy na tego typu materiale nadruk by się trzymał?

Odnośnik do komentarza

Krzychu to jak będą kurteczki do przymierzenia to ja przyjadę ze złota lochą przecież ona też się musi zmieścić pod kurtką :-) jest to nieodzowny kompan naszych "zlotów" dalszych i bliższych......

Odebraliście już skutery od Mirka ....

Odnośnik do komentarza

Paweł. To zbierzemy chętnych i pojedziemy do Krzyśka na przymiarkę.

No i jestem ZA!!!!

Kurteczka przednia, ale kupować rozmiar w ciemno to jakiś taki niedosyt człowiek czuje hehe

Dawajcie znać, kiedy przymiarkę będziemy robić :-)

Odnośnik do komentarza

Hej,

chętnie bym sobie taką kurteczkę sprawił.

Co do rozmiaru to wstępnie L, ale również chętnie przymierzę przed ostatecznym zamówieniem.

Odnośnie loga, to jestem za wersją minimalistyczną, wersje bardziej dyskretne są wg mnie bardziej prestiżowe od tych krzyczących. Oczywiście wybór będzie demokratyczny.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jest wzór zaakceptowany przez odpowiednie władze klubowe, wartość kurteczki poznam w środę jak potarguję się z dostawcą. Będę się starał dojechać w czwartek na kebaba z kurteczkami do przymiarki (ale to zależy od roboty)

kurtkaa.jpg

lista w 1-szym poście

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak dla mnie rewelka. Z chęcią ją będę nosił. W czwartek jestem cały dzień w pracy, jak byście chcieli się spotkać u mnie to zapraszam. Do każdego zamówienia cola gratis.

Odnośnik do komentarza

No prezentuje się wyśmienicie, to fakt!!!

Tylko mogę mieć problem w czwartek zmierzyć to cudo, bo będę pracował do 20.00 :-(

Ale może poproszę Krzysia, to zatrzyma się koło mnie, w końcu ma po drodze :-)

Dawajcie znać, czy w czwartek będą te przymiarki...??

Pozdrawiam wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza

Krzysiu liczę na Ciebie w czwartek u Zduna chętnie dopasuję kurtkę.I oczywiście spotkam się z wami na małego spota moze z GL jak będę miał kierowcę.

Odnośnik do komentarza

Tak pomierzyłem się i doszedłem do wniosku ,że XL może być zbyt big więc trzeba mierzyć na właścicielu i już.

FFF.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...