Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KURTKA SOFTSHELL ŁÓDZKIE


krzysiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Piotruś a jaki oni mają w tym interes bo nie kumam czaczy.Toż my już nic u nich nie kupimy bo to nie ta półka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzysiu

    45

  • zdun13m

    28

  • ciesu

    27

  • pazdzioch

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No tak masz rację. Ale mogą sobie pomyśleć że dobrze być znanym serwisem w naszych kręgach. I te pare pln zainwestują w reklamę na naszych kurteczkach. Oczywiście to my będziemy się godzić na odpowiedni napis na naszych odzieniach. Żeby nie było tak że plecy będą ich a małe logo i nick z przodu, dla nas. Koszty które może ponieść ten serwis są nieduże i miejsce na naszej kurteczce będzie adekwatne do kwoty którą wniosą. A jeżeli oni przekalkulują to sobie inaczej to baj, te parę zyli damy radę podnieść.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zadzwonię do ciebie po rozmowie w hafciarni komputerowej i powiem w jakim formacie trzeba wykonać projekt. Ta hafciarnia podana przez Kulawego wykonuje haft na produktach gotowych tak że nie będzie u nich żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Panowie. Ja proponuje aby na lewym ramieniu byla polska flaga z napisem Poland.

Nie moge juz doczekac się wiosny. Pozdrawiam All Paweł.

Nie moge juz doczekac się wiosny. Pozdrawiam All Paweł.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Logo w Corelu ...

Projekt nie musi być w Corelu, (tam gdzie ja robiłem hafty tego nie wymagali).

My też chcieliśmy robić jakiś haft na plecach, ale odpuściliśmy z kilku względów.

Główny powód to to, że softshell jest nieprzemakalny, a haft robi w materiale(w membramie) dziurki prawie na calej powierzchni haftu i niestety tracimy wszystkie właściwości nieprzemakalności.

Poza tym nieduże logo daje smaczek , a nie robi z nas chodzącej reklamy i wielu kolegów wręcz nie chciało dużego haftu na plecach.

Tyle moich rad.

Odnośnik do komentarza

Czyli im mniej tym lepiej dla materiału softshell?

Jak chcemy wiecej reklam, naszywek i haft to zostaje nam pospolity "polar"

O

Dzieki Wrzonio to bardzo dobra uwaga, która ochroni kurtki przed podziurawieniem a nas przed deszczykiem (Burgmania w żywcu)

Odnośnik do komentarza

Witam dzisiaj zrobiłem rozeznanie w kurtkach w ''CT PTAK'' na razie mają tyko zimowe kurtki ale za 2 tygodnie lub miesiąc będą mieli letnie, cena hurtowa od 90 do 120zl wzorów kurtek będzie kilka

Odnośnik do komentarza

Tak mowa jest o kurtkach softshell o polary też mogę się dowiedzieć o cenę do hurtu a na kurtkach zamiast haftu to może nadruk farbą odblaskową

Odnośnik do komentarza

Szyję się u :) Musi jeszcze przypłynąć w kontenerze. Po ocleniu i poprawkach krawieckich trafi do nas :)

ja dałem tylko propozycję i na tym koniec, Krzysiu do dzieła
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z dystrybustrorem kurtek softshell mają mieć za dwa tygodnie nową dostawe z 10-oma wzorami. To zgrywa sie z terminem aprobaty haftu przez zarząd Burgmani.

Oczywiście zostaje nam pochopny zakup kurtek z allegro. Wole jednak osobiście sprawdzić kurteczki które tak zacne grono bedzie nosiło na swoich ramionach.

Romarjo działam ;-)

PROSZĘ O POTWIERDZENIE KTO I JAKĄ ILOŚCIĄ KURTECZEK JEST ZAINTERESOWANY, IM WIĘCEJ TYM TANIEJ

Odnośnik do komentarza

Dla mnie poproszę 1szt w rozmiarze XL. Pamiętajcie do jazdy trzba wziąć troszkę większą ,żeby rękawy nie kończyły się na łokciach hej. :down:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...