Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj będę z kumplem się widział,być może on będzie chciał jechać,tylko nie wziął nart z chojnic, może po południu w środę skoczymy na szelment...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam niedzielny wyjazd na narty, Jarku??? W sobotę, ze stoku w Szelmencie, karetka zabierała 8razy narciarzy do SORu i na KT głowy :ninja: - musiało być lodowisko.... :)

Abstrachując - dziś spędziłem grubo ponad godzinę w urzędzie skarbowym, celem opłaty podatku od czynności cywilno-prawnych :) .

Jestem pod ważeniem, że można było "wymyśleć" aż TRZY miejsca do stania w kolejce, żeby zapłacić JEDEN rachunek :mad2::D

Odnośnik do komentarza

tak myślałem,czy czegoś sobie nie połamać,żeby z Tobą sie spotkać i pogadać,ale dowiedziałem się ,że nie ma Ciebie w pracy :D , a z tym urzędem to nikt nie mówił,że będzie łatwo i szybko :)

Odnośnik do komentarza

Jarku-czy odpuszczasz takie piękne dary, zesłane nam z nieba?

Czy nie chcesz wykorzystać naturalnego puchu białego, specjalnie na Twój (potencjalny) przyjazd ratrakowanego?

Kolego, ze Stoku Białego... weź to do serca swego.

Pakuj jutro 4 litery i przyjeżdżaj na Szelment, do cholery!

Odnośnik do komentarza

napisze ,że nie wiem, jakoś nie uśmiecha sie mi gonić 300 km,wieczorem,zeby godzinkę pojezdzić... ale zobaczymy jak to będzie... :)

Odnośnik do komentarza

Narty - tylko wodne. Ciągle mam tylko problem ze znalezieniem wystarczająco stromego jeziora :D.

Boochos - co do opłaty PCC, to w zeszłym tygodniu załatwiłem w Olsztynie w 1 minutę i 30 sekund. Potem tylko przelew w domciu z kompa :clapping:

Kilka lat temu; kiedy mieszkałem w powiecie sokólskim, załatwienie PCC też trwało kilka minut.

Niby ten sam kraj, te same zasady i przepisy a bywa różnie. CIekawe od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza

Witam Augustów się kłania (...)

Witaj. Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu do Olsztyna - szczegóły w warmińsjo-mazurskich.

Wszyscy z grupy GP już się zapisali, czekamy jeszcze tylko na akces:

- Evelyn

- Romana

- Czaro

- Michu2012

- tomekmoroz

Narty - tylko wodne. Ciągle mam tylko problem ze znalezieniem wystarczająco stromego jeziora :D.

Boochos - co do opłaty PCC, to w zeszłym tygodniu załatwiłem w Olsztynie w 1 minutę i 30 sekund. Potem tylko przelew w domciu z kompa :)

(...)

to się chwali...

Mnie niedlugo tez to czeka,zobaczymy w ile minut uda mi sie zalatwic urząd :-)

Znając Jaro_4setkę, to siedzi w tej chwili, z którąś z pań z urzędu skarbowego gdzieś w knajpie, przy drinku. Pani zaś, wpatrzona rozmarzonym wzrokiem w Jara, obiecuje mu, żeby załatwi za niego wszelkie formalności podatkowe....

Tak, taki właśnie jest Jaro :) ...potrafi zorganizować czas wszystkim potrzebującym... :D :D

Odnośnik do komentarza

Witaj. Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu do Olsztyna - szczegóły w warmińsjo-mazurskich.

Wszyscy z grupy GP już się zapisali, czekamy jeszcze tylko na akces:

- ....

- Czaro

Szymon,Czaro jest zapisany :)

Odnośnik do komentarza

Oh god! Oh god! moje oczy!!! przepraszam za pomyłkę.

Noo... czyli jednym słowem już prawie wszyscy,hehe

Odnośnik do komentarza

Znając Jaro_4setkę, to siedzi w tej chwili, z którąś z pań z urzędu skarbowego gdzieś w knajpie, przy drinku. Pani zaś, wpatrzona rozmarzonym wzrokiem w Jara, obiecuje mu, żeby załatwi za niego wszelkie formalności podatkowe....

Tak, taki właśnie jest Jaro :) ...potrafi zorganizować czas wszystkim potrzebującym... :D:)

Szymon podsunąłeś mi dobry pomysł, od poniedziałku,biorę się za wyrabianie sobie znajomości :D

*********************************************************************************************************************************

*********************************************************************************************************************************

jestem ciekaw,czy kolega z Augustowa,na dłużej do nas zawita,i czy pojawi się na jakimś spotkaniu,czy już nie odezwie się więcej... :D

Odnośnik do komentarza

pożyjemy, zobaczymy...???

myślę, że na spotach GP/W-M wszyscy dobrze się bawią,

a przynajmniej większość... :chef::):D:xmas::D:xmas::D :D :D :D :baby::)

widziałem na naszym spocie zawodnika,

który drzwi, bez ich otwierania, przenika...

jeśli pamięć mnie nie myli, to zwą go:

maki.jpg

Odnośnik do komentarza

pożyjemy, zobaczymy...???

myślę, że na spotach GP/W-M wszyscy dobrze się bawią,

a przynajmniej większość... :chef::):D:xmas::D:xmas::D :D :D :D :baby::)

widziałem na naszym spocie zawodnika,

który drzwi, bez ich otwierania, przenika...

jeśli pamięć mnie nie myli, to zwą go:

maki.jpg

idąc Twoim tropem, masz rację zwą go

maki.jpg

Odnośnik do komentarza

a jeszcze, gdy Maki burka przemaluje na jedyny słuszny kolor w GP- "GREY PODLASKI"(GP), to już prawie jak - bliźniacy .

a tak a propos, to coś kolega nam ucichł - miała być rozbierana sesja jego burka, a tu cisza - jak MAKIEM zasiał, hehe...

Czaro, jesteś bliżej, nie wiesz jak sprawy się mają???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jeśli pamięć mnie nie myli, to zwą go:

maki.jpg

idąc Twoim tropem, masz rację zwą go

maki.jpg

He, he fajny rebus :)

Ja wiem ja wiem ! - to był MAKI zwany MACHO ! bo jadł suchi i myślał wtedy że dziewczyny mu wybaczą :Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Brawo,brawo! Nie można się już doczekać kiedy prawdziwe maki zakwitną...

Ja też już trochę znudzony jestem białym kolorem - christmas-emoticons-for-msn-06.gifdostalkulka.gif

...w związku z tym, wyszedłem dziś poszukać jakichś ,pierwszych objawów nadchodzącej wiosny smileys-spring-141437.gif

lecz pierwszy widok, który ujrzałem to była GÓRA BIAŁEGO!!! :mad2:

2013-02-23%252015.17.12.jpg

a w dodatku - łopata do odśnieżania - została po drugiej stronie :)

Po wspaniałej rozgrzewce ze sprzętem sportowym, zwanym ŁOPATĄ, poszedłem zawiesić słoninkę sikorkom

20130223_122609.jpg

i nagle...nie, to niemożliwe... a jednak!!! oznaka wiosny! prawie lata!!!

20130223_122601.jpg

pierwszy, świeżutki owoc prosto z drzewa. Taaak, w dodatku bez żadnych nawozów. Już byłem gotów zerwać go i zjeść

20130223_122735.jpg

kiedy, tuż obok, na sąsiedniej gałązce, następny cud natury potwierdzający rychły koniec białego...

20130223_122625.jpg

Myślałem, że mam przewidzenia ;) , ale na tym nie skończyło się...

Tuż po wyjściu przez furtkę, na chodnik, dostrzegłem pierwsze, delikatnie wyglądające na tle białej zaspy śniegowej, najprawdziwsze w świecie PRZEBIŚNIEGI :Jumpy: (lub może raczej - KROKUSY, bo żółte były :wink32: )

2013-02-23%252015.54.14.jpg

prawie się rozczuliłem !placz1 - przecież wkrótce będzie można już sprzęty wyciągać z garaży...!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...