Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

(...)biel widzialem tylko na zdjeciu przyslanym od Szymona, moze wstawi je na forum :-)

...rzeczywiście, gdy wczoraj wstałem rano i wyjrzałem przez okienko, to taki widok ujrzałem:

20121026_070649.jpg

co prawda choinki z białym odcieniem bardzo ładnie wyglądają, ale mimo wszystko - wczoraj miałem jeszcze w planie jechać do pracy skuterem...

20121026_072515.jpg

chcąc, nie chcąc - wybrałem 4 kółka ... z małym akcentem w kolorze blue...

20121026_072542.jpg

Te 360 stopni w wykonaniu MAKIEGO to nie jeden wymiatacz z forum by mu pozazdrościł......(krórlem i to w miejscu ) :)

no, Bartheez5 - zawsze to Ty byłeś mistrzem "winkielków". Czyżby jakaż zamiana miejsc na podium, hehe?

i do końca miał uśmiech na twarzy, zobaczymy co nam przygotuje na nadchodząca burgmanie... :-)

Jaro, nie przesadzaj - to tak długo mamy czekać??? Ja nastawiam się na jakieś extremalne wykonania - przez Makiego "aniołków" na śniegu - po wyskoku z sauny, kiedy będziemy w Tajtach na wigilii.

A może zrobimy dokumentację naszych wyczynów na śniegu w formacie jpg. - i potem ogłosimy konkurs smsowy na najładniejszego "anioła z Tajtów". Nagroda główna - reputek w-m !!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Nooooo nie na darmo Suwaliszki są stolicą BIAŁYCH NIEDŹWIEDZI

P..s. odnośnie Makiego to musiał byś Szymon zobaczyć sam sztuczkę w wykonaniu Makiego tzw. ,,Bączka na Buraku,, świetna sprawa w zatłoczonych miastach na szybką zmianę kierunku jazdy, noooooo ale tajniki musi ci sam Maki zdradzić co i jak :)

Odnośnik do komentarza

chcąc, nie chcąc - wybrałem 4 kółka ... z małym akcentem w kolorze blue...

20121026_072542.jpg

no, Bartheez5 - zawsze to Ty byłeś mistrzem "winkielków". Czyżby jakaż zamiana miejsc na podium, hehe?

a tak apropos....(czy jak tam się to pisze poprawnie)... skąd macie takie fajne naklejki z burgmanią? Ja też bym chciał... :)

Odnośnik do komentarza

20121026_072542.jpg

a tak apropos....(czy jak tam się to pisze poprawnie)... skąd macie takie fajne naklejki z burgmanią? Ja też bym chciał... :)

jak będziesz grzeczny,to jest szansa,że na wigili taką dostaniesz...mikołaj wszystko widzi :) ps. miałem taką, ale dałem w prezęcie dla Czarka,który kupił ode mnie majkę...
Odnośnik do komentarza

jak będziesz grzeczny,to jest szansa,że na wigili taką dostaniesz...mikołaj wszystko widzi :) ps. miałem taką, ale dałem w prezęcie dla Czarka,który kupił ode mnie majkę...

Mikołaj... :) to lubię!

Odnośnik do komentarza

Jaro-nie ustawiaj wszystkich w swoim szeregu - a może Michu lubi właśnie grubszych brodaczy ubranych na czerwono...? (chyba sprawię sobie jakiś czerwony kombinezon, hehe)

Szczupła, wysportowana, niebardzo opierająca się, w kusej spódniczce, z dużym dekoltem...? Hmm, nieee... to banalne, z całą pewnością nikt już nie chce oglądać takich Śnieżynek.

Odnośnik do komentarza

Szczupła, wysportowana, niebardzo opierająca się, w kusej spódniczce, z dużym dekoltem...? Hmm, nieee... to banalne, z całą pewnością nikt już nie chce oglądać takich Śnieżynek.

masz racje , niech lepiej mikołaj przyjdzie sam... :confused:
Odnośnik do komentarza

a ja, dziś również wykorzystałem piękną pogodę...dzień był słoneczny i ciepły więc na początek ruszyliśmy, aby obejrzec nowe domki, które właśnie wyrosły w naszym sąsiedztwie

20121111_131522.jpg

taaa... nic nie zapowiadało silnych wrażeń, które wieczorem nie pozostawiły suchej nitki na karku...

po południu wyciągnąłem skuta na przebieżkę, tak mi się spodobało, że zechciałem go nawet odświeżyc

podjechałem więc na myjnię, wrzuciłem 5 PeeLeNów

20121111_163420.jpg

i....zaczęło się...

20121111_163826.jpg

kilkanaście atmosfer z wodnej sztycy

20121111_163602.jpg

nie miało litości nawet dla najmniejszego brudku

20121111_163817.jpg

ale opłacało się trochę zmoknąc, gdy przebywałem w wilgotnej mgiełce przy temp +5C, aby ujrzec potem swego zadowolonego skuta

20121111_163757.jpg

najgorsze, że zapomniałem szmatki do wysuszenia siedziska :)

20121111_165235.jpg

no, ale teraz to i pod neonem - nie jest wstyd zaparkowac, hehe :clapping:

20121111_164719.jpg

teraz to już kocyk w garażu i trochę prądu 1 raz w miesiącu. oby do wiosny... :)

Odnośnik do komentarza

tak sie zastanawiałem, czy można myć na takiej myjni skuter, bardziej mi chodzi o to ,czy nikt z obsługi nie zwróci uwagi, no bo wiadomo ,że nie lejemy wody do filtrów, ja myje, ale zawsze myśle ,że ktoś klepnie mnie po ramieniu i pokiwa paluszkiem... :clapping:

Odnośnik do komentarza

Chodzi tu o to ,ze silniki w motorach są na wierzchu,a taki skuter traktowany jest jest jak motocykl, na takich myjkach nie można myć silników, kiedyś jak podjechałem quadem,to zwrócili mi uwagę... Dlatego zastanawiam sie jak podchodzą do skuterów... Może kiedyś zapytam obsługi... :-)

Odnośnik do komentarza

Ja nie poddaje sie,dalej myje na takich myjkach... najwyżej ktoś znowu zwróci uwagę,jak na razie ze skuterem udawalo sie... najlepiej jezdzić nocą,wtedy nikogo z obsługi nie ma... :-) ps.przygotowałeś już sprzęt na środę?

Odnośnik do komentarza

Jarek-sprzęt już miodem nasmarowany! Bielizna przygotowana! Oby tylko śnieg spadł...! Trzeba mieć nadzieję, hehe. Jutro czekam na Ciebie ze śniadaniem !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...