Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście, że nie! w suwałkach będą czekały na Ciebie: kawka i 2 jajka na boczku... tylko powiedz na którym boczku wolisz-prawym czy lewym, ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Jarek-sprzęt już miodem nasmarowany! Bielizna przygotowana!..... Jutro czekam na Ciebie ze śniadaniem !

Panowie co to za hardcore???

Sprzęt miodem nasmarowany - czy wygodnie tak chodzić??

Bielizna przygotowana - to będzie się działo, jakieś nowe stringi czy coś??

Czekam na Ciebie ze śniadaniem - a co na to Agnieszka?

:msn-wink::thumbs_up::) :) :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

rano zapakowaliśmy nartynarty.jpg

i ruszyliśmy , szukać śniegu... Szymon bardzo skupił się na kierowaniu autem, to mi na początku nie przeszkadzało, ale jak oznajmił w drodze,że zapomniał okularów, zrobiłem sie bardziej czujny na zakrętach :question:

23812763.jpg

ja zrobiłem mały wstęp,dalszą część fotorelacji zostawiam dla Szymona,on ma już w tym wprawę... :mad2:

Odnośnik do komentarza

Ha! Jarku, rzeczywiście zapomniałem okularów ale to przez ten stres przed Twoim przyjazdem

Rano , przygotowałem się - na Jara czekał uśmiechnięty talerzyk

PB144249.JPG

Oczywiście kolega powiedział, że nie zje takiej bomby cholesterolowej bez najmniejszego warzywka. Rzekomo warzywa przedłużają życie :mad2: !

DSC00281.JPG

Po odpowiednim posiłku ruszyliśmy do sąsiadów PB144251.JPG , na poszukiwanie śniegu.

Jaro jest wspaniałą nawigacją, więc trafiliśmy bez problemu

PB144253.JPG

co prawda - ta "wspaniała nawigacja" potrafi sama zagubic się w szatni, w poszukiwaniu własnej szafki

PB144254.JPG

na szczęście był tam ktoś "dorosły" :question::eat:

PB144256.JPG

W końcu weszliśmy do środka... Śnieg przez cały rok! ŁAŁ! Trochę dziwny ten wyciąg krzesełkowy :Jumpy::laughing:

PB144259.JPG

jednak, na szczęście, okazało się, że na głównej hali-stoku jest lepiej...

PB144260.JPGPB144262.JPG

Jak w Alpach - nawet helikopter przyleciał po kogoś (jakiś atak paniki czy coś :Jumpy: )

PB144264.JPG

Generalnie - tłumu nie było, w zasadzie mieliśmy dla siebie prawie cały stok

PB144289.JPG

- Jaro pięknie to wykorzystywał

PB144269.JPG

nawet na kanapie było luźno

PB144281.JPG

po sportowych trudach musieliśmy oczywiście znaleźc jakieś lokum na regenerację - na pierwszy rzut "LODOS BARAS"

PB144294.JPG

najpierw myśleliśmy , że to niezły bajer - wszystko z lodu

PB144297.JPG

ostatecznie jednak nie okazał się to dobry wybór

PB144296.JPG

w końcu trafiliśmy na pyszne espresso i litewskie przysmaki

PB144306.JPG

niektórych z nas ta porcja rozłożyła na łopatki

PB144308.JPG

po pysznej przerwie - coś mocniejszego - tor przeszkód, tylko dla dużych chłopców :baby:

PB144311.JPG

po kilku piruetach w powietrzu, w czasie skoków przez "Ładę" poczuliśmy głód

PB144326.JPG

i znów Jaro wybrał smaczniejsze danie

PB144329.JPG

po litewskim obiadku Jaro znów poczuł, że TAJGER IS BLAK !!!!

PB144323.JPG

Podsumowując - wyjazd udany, zwłaszcza, że śniegu w Polsce jeszcze ani chu chu, więc była to super okazja aby się rozruszac i pochodzic w kasku :ph34r: :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaaaa to dlatego ten wyjazd na narty !!! :lightbulb:

Jaro rozciągał mięśnie przed wyjazdem po Burka , żeby nie zwalił go ze swego siodła w czasie ujeżdżania :msn-wink: . Ahha - no tak Burek trochę wyższy i silniejszy od Majki - trzeba się przygotować i fizycznie :boxing: i psychicznie :Jumpy: .

No to powodzenia w dosiadaniu Króla !! :horse:

Odnośnik do komentarza

Tak jak Krzysiek pisze,forma gotowa,a wiec można jechać po burka... Jutro o 3 rano wylatuje,mysle,ze już późnym popołudniem bedzie w garażu,może w niedzielę uda mi sie zrobić kółko po osiedlu... :-)

Odnośnik do komentarza

tak, dziś ciut świt-Jaro ruszył w ... BIAŁE MLEKO. Normalnie bym powiedział- w siną dal, ale dziś taka mgła, że można do kawy wlewać. Jaro - ostrożności! no i - FOTY..., FOTY kolego !

Odnośnik do komentarza

Misterny plan poszedł sie je.... , w piatek wieczorem bus zastrajkował,przegub sie posypał,dobrze,że nie w trasie... Części dopiero na poniedziałek będą,a więc wycieczka przełożona na następny weekend...

Odnośnik do komentarza

Jaro-zreanimowałeś busa, czy jednak przeprosić mam swojego kolegę-i pożyczyć przyczepkę od niego, której to odmówiłeś?

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalic, mając dziś wolny dzień - zabawiłem się w kucharza. Sam wykonałem hamburgery z wołowiny (wczoraj jeszcze biegała po łące :wink32: ), bułeczki z biedronki były:

PB224370.JPG

oczywiście wszystko podane, jak w prawdziwym fastfoodzie z frytkami i colą:

PB224371.JPG

To jeszcze nie koniec, na deser było tiramisu, też mojej produkcji (jak Agnienia mówi - jestem mistrzem w biciu śmietany :) )

20121120_113610.jpg

kawowy smak polecam "złamac" malinkami (mogą byc na szyi :) )

20121120_113441.jpg

Odkryłem w sobie kucharza :chef::Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Dzień wolny... to teraz wiem dlaczego nie odbierałeś telefonu ode mnie... :) sporo Cie tego deseru wyszło,poradziłeś sam ze zjedzeniem wszystkiego...? :)

Odnośnik do komentarza

kolego, jutro zadzwonie, generalnie musiałem sie zresetowac i ustalic plan działania - bo wiele do zrobienia jest. ok ogarniam już...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...