Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Szymon, a nie pomyliłeś się z tymi bułeczkami?

Biedronka jest w czarne kropki przecież, a te bułki w białe :question:

Smaka mi chłopie narobiłeś.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

(...)

Smaka mi chłopie narobiłeś.

miałem taki pomysł, żeby założyc wątek ze sprawdzonymi i ŁATWYMI przepisami :) , okraszonymi fotką z "propozycją podania", ale póki co nie został zrealizowany...

Odnośnik do komentarza

A co ten żuber taki wylniały na kopytach???A może to jakiś przebieraniec? i dlaczego te zwierzaki biegną pod prąd?

wydaje mi sie ,że dlatego jest taki wyliniały ,bo już miał okazje bawić się z niedzwiadkiem... :) może nie biegną pod prąd,może jest to brytyjska droga... :)
Odnośnik do komentarza

...dunlop GPR-100...

Maki, musisz wziąć takie kapcie - jak polecimy razem trzema burkami, wiesz w którą stronę, to będziemy takie same ślady zostawiać (mam nadzieję, że trzy tylko - wszak Jara skuter jeszcze suchy, bez toastów ...), bo ja też na DANLOPY wskoczyłem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

bo ja też na DANLOPY wskoczyłem.

No właśnie !Ja wiosną 2012 założyłem na tył Michelin Pilot Sport i na przód też bym chciał założyć ( przynajmniej ) , tę samą firmę i znalazłem na 24opony.pl za 216 zł Michelin CITY GRIP , tylko że jest jedno ale - oryginał do Buraska ma nośnik prędkości 56H (tzn.do 210 km/h ) a ta ma nośnik prędkości 56S (tzn.do 180 km/h ) , no i mam dylemata czy brać czy nie ? W końcu i tak szybciej jak 160 km nie jeżdżę .

Czekam na opinię !

Michelin CITY GRIP 120/70-15 56 S przód TL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powariowali z cenami opon

Toć to siok !!! :fish:

Mnie chyba ta dycha to tylko do Burgmanii 2013 wystarczy !!! , a potem znowu na debecie w BGż-cie ?o nie co to to nie !! :evil:

Wiem !! ;)

Utworzę infolinię (jak Palikot ) i zacznę zarabiać na bardziej ? średnio ? a może mniej bogatszych ? - ZOBACZYMY !!! W końcu jakieś wtyki sie ma . :):fireman2:

Odnośnik do komentarza

Mnie chyba ta dycha to tylko do Burgmanii 2013 wystarczy !!! (...)

Krzychu, nawet tak nie żartuj. Zostaw parę tysiączków na sierpień, nad morze...

Odnośnik do komentarza

Do mnie wczoraj dotarła tylna opona,dunlop GPR 100 ,jak na razie jestem zadowolony,ladnie sie prezentuje wizualnie... Ps. Maki skoro u nas jest oznaczenie H a nie S , to niech tak może zostanie,po cos to producent wymyslil,i nie bez powodu ta wolniejsza jest tansza,nie zapomnij,że nakladasz ja na przód,wiem wiem,że jestes mistrzem 360,ale w tym przypadku takie umiejętności mogą sie nie przydac... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śródziemne :clapping:

Czy ja wiem ? W tamtym roku czyli 2012 byłem ( wszak że tylko w basenie morza śródziemnomorskiego aleeee byłem ,,Croatia " )

Maki skoro u nas jest oznaczenie H a nie S , to niech tak może zostanie,po cos to producent wymyslil,

Może Jarek masz rację dołożę kilka dulków i kupię tą z wyższym nośnikiem prędkości - niech tam !! w końcu to oczko w głowie - a co !

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mało piszę, bo wszak nie znam się na wszystkim tak jak większość forumowiczów, ale jeśli chodzi o czyjeś życie, to ...!

Krzysiek, tę oponę City Grip można zakładać tylko i wyłącznie z oponą City Grip na tył. To są opony specjalnie robione do zakładania w parach, ze względu na kierunkowość bieżnika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...