Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

parafrazując ....(ja Jaro już gdzieś, kiedyś napisał)... grupa podlaska jest jak nessie, niby jest ale czy napewno...

ja swojego skutka już przygotowałem do snu zimowego, nakryłem "kocykiem" i sobie śpi..., dobrze że nie przegapiłem tego oststniego w tym roku wyjazdu (dzięki Jaro)

Odnośnik do komentarza

ja nie mam co przykryć na zimę w garażyku :wink32: , ale już na wiosne na pewno coś będzie :fireman2: , Michu taka ładna pogoda a Ty już nie jezdzisz...?

ps. a Ty Szymonku odbieraj telefony, bawiłeś sie w moich regionach i nagle słuch po Tobie zaginą... DJ mówił ,że wyszedłeś o własnych siłach,ale gdzie poszedłeś tego już nie wie :biggrin:
Odnośnik do komentarza

Jarku,szczerze mówiąc, kiedy spotkaliśmy się

nadworcu PeKaPe

- rozczuliłeś mnie

20121019_120631.jpg

miałem nadzieję, że oprócz pogawędki przy kawie

spędzimy wieczór na wspólnej zabawie.

Lecz, na parkiecie nie pojawił się Jaro miły

mimo,ze wołałem za nim z całej siły

20121020_005708.jpg

na szczęście nie był to wieczór zmarnowany całkowicie

gdyż z koleżankami z pracy !!! - zeszlismy z parkietu o świcie ...

20121019_221435.jpg

...tak fajnie DJ nas zabawiał !!!

Odnośnik do komentarza

Jarku,szczerze mówiąc, kiedy spotkaliśmy się

nadworcu PeKaPe

- rozczuliłeś mnie

20121019_120631.jpg

kurcze,co mi pod okiem wyskoczyło...

Lecz, na parkiecie nie pojawił się Jaro miły

mimo,ze wołałem za nim z całej siły

20121020_005708.jpg

na szczęście nie był to wieczór zmarnowany całkowicie

gdyż z koleżankami z pracy !!! - zeszlismy z parkietu o świcie ...

20121019_221435.jpg

...tak fajnie DJ nas zabawiał !!!

a mogłem sie bawić z wami,ale niestety mała przygoda w domu... i po zabawie...
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ich mężów... To tylko zwykła impreza , z alkoholem , i szalonymi tańcami aż do rana...czy widzisz w tym jakiś powód,żeby nie puścić żony... :-)

co racja to racja

Odnośnik do komentarza

Roman, Michu2012 - sprawdzaliście wątek wigilijny??? Czemu nie widzę jeszcze waszych zgłoszeń ???

Brawo Michu!!! Czekamy na Romana, przedstawiciela mojego grodu, wierzę w Niego i Anię...

(...)czy widzisz w tym jakiś powód,żeby nie puścić żony(...)

nooo... w zasadzie to może 4 powody: "...4setka", czy jakoś tak...? :clapping::kwasny:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemo-a jak tam w Gołdapi-nie poznałeś jakiejś koleżanki? Podobno sanatorium to idealne miejsce na zawieranie znajomości...

Ja kiedyś 1996 byłem w sanatorium i był taki pub :puke: (Piekiełko się nazywał ) gdzie we czwartki były balety o nazwie (Panie proszą Panów ) - Ah co to były za czasy - szampan za free ,nawet nauczyłem się walczyka i oberka tańczyć , a że rocznik nie odpowiadał mojemu to trudno :P - Jak to się mówi ?

Na starej p..y młody MAKI ćwicył hi,hi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Budząc się rano wyjżałem za okno i pomyślałem, że to sen ale nie stety była to żywa piękna foto tapeta z ośnieżonymi świerkami i trawa pokryta białą śniegową "kołderką" , tak więc już zima zbliża się "dużymi krokami" ...

P. S.Próbowałem tą wiadomość opisać w temacie"bura suka zima" ale nie mogłem tego tematu odnaleść

Odnośnik do komentarza

W BIalymstoku też prawdopodobnie rano byl śnieg,ale chyba za późno wstalem,bo nic nie zauważyłem, zima nie poczekala na mnie, biel widzialem tylko na zdjeciu przyslanym od Szymona, moze wstawi je na forum :-)

Odnośnik do komentarza

W BIalymstoku też prawdopodobnie rano byl śnieg,ale chyba za późno wstalem,bo nic nie zauważyłem, zima nie poczekala na mnie, biel widzialem tylko na zdjeciu przyslanym od Szymona, moze wstawi je na forum :-)

faktycznie rano w Białym śnieg sypał i to nawet "nie wąsko". Już miałem biec po skuter (tyle że śnieżny), a tu co za niefart śnieg "rozpuściłsia"... !placz1

Odnośnik do komentarza

Te 360 stopni w wykonaniu MAKIEGO to nie jeden wymiatacz z forum by mu pozazdrościł......(krórlem i to w miejscu ) :)

i do końca miał uśmiech na twarzy, zobaczymy co nam przygotuje na nadchodząca burgmanie... :-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...