Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesienno-Zimowe pogawędki :)


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra a te oznaczenie 56 H , 56S , ma duże znaczenie, ?bo różnica w cenie jednak jest... Czym te opony sie różnią, ta S robiona jest ze słabszej gumy?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    74

  • boochos

    45

  • czaro69

    20

  • Michu2012

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam!

Mało piszę...

City Grip można zakładać tylko i wyłącznie z oponą City Grip na tył. To są opony specjalnie robione do zakładania w parach, ze względu na kierunkowość bieżnika.

Ot i widzicie - mało pisze , ale jak już napisze to i sie chce słuchać tfu czytać - Mądrego dobrze posłuchać ! Dzięki Lechu za info

No dobra a te oznaczenie 56 H , 56S , ma duże znaczenie, ? Czym te opony sie różnią, ta S robiona jest ze słabszej gumy?

Myślę że po 1- sze - osnowa pod gumą jest jnaczej spleciona

po 2-ie - guma którą oblana jest oponka ma pewnie inne właściwości

Odnośnik do komentarza

Witam!

Z tymi oponami, to prawie tak jak Krzysiek napisał. Indeks prędkości, to inaczej maksymalna prędkość z jaką bezpiecznie może porusza się pojazd z dopuszczalną masą całkowitą. Przyjmuje się stosowanie równego lub większego indeksu prędkości zalecanego przez producenta i tu nie ma co eksperymentować. Przy produkcji opon biorąc pod uwagę indeks prędkości najważniejszymi zmiennymi (które podnoszą koszt opony) są: warstwa zabezpieczająca czasami zwana opasaniem "zero stopni", oraz opasanie stalowe. Oczywiście inne warstwy: osnowa, warstwa butylowa, bieżnik też lekko są modyfikowane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

he, dobry jesteś Czaro. model taki jak poniżej, nie wiem jaka to skala, hehe.

mimo, że to nie skuter, to jednak nie odmawiam moim córkom, kiedy mnie proszą o coś takiego...

DSC02336.JPG

(...) chciałeś mieć ABS,a on chyba nie ma... :/

ano, nie ma.

ale w ogłoszeniach też niczego nie ma, w moim zasięgu cenowym... chyba jednak to ja będę Twoim plecaczkiem w 2013...

Odnośnik do komentarza

Mimo, iż aura nie jest zbyt przychylna to jednak człowiek robi co może, by chociaż w kasku się polansowac

20130120_125231.jpg

podobno trzeba też się rozgrzac by byc giętkim i elastycznym, ale można też zastosowac inne metody (w płynie)...

20130122_132944.jpg

generalnie - staram się pięknie reprezentowac GP - swym inteligentnym wyrazem twarzy

20130120_145208.jpg

Odnośnik do komentarza

Szymon współczuje Ci ,za jaką karę musisz na tych nartach jezdzić,i piwko na stoku pić... ;) ps. inteligencja, aż z Ciebie tryska ,dobrze ,że jesteś z nami w GP... :) Aga coś ciekawego zobaczyła,że nie patrzy nawet w stronę aparatu ;)

Odnośnik do komentarza

Aga coś ciekawego zobaczyła,że nie patrzy nawet w stronę aparatu :)

no właśnie nie chce mi powiedziec - był tam co prawda, w tym momencie konkurs na najdłuższy kijek, ale czy ja wiem...??? Ja pokazuje paluszkami ile mi zabrakło do pierwszego miejsca...

Odnośnik do komentarza

no właśnie nie chce mi powiedziec - był tam co prawda, w tym momencie konkurs na najdłuższy kijek, ale czy ja wiem...??? Ja pokazuje paluszkami ile mi zabrakło do pierwszego miejsca...

szymon musisz coś zrobic,żeby w nastepnym sezonie zająć pierwsze mijsce,częściej ciagaj za kijek,to może sie wyciągnie :-)
Odnośnik do komentarza

z racji na zbyt dramatyczne przeżycia, spowodowane końcem ferii, nie mogę w tej chwili o nich myśleć, a tym bardziej oglądać zdjęć-jest to za duża trauma dla mej delikatnej psychiki, proszę o zrozumienie. poza tym to, że przebieram się w damską bieliznę to są raczej plotki.

Odnośnik do komentarza

poza tym to, że przebieram się w damską bieliznę to są raczej plotki.

chciałbym dalej pociągnąć temat przebierania się w damską bieliznę... napisz coś więcej,o co chodzi i kto rozsiewa plotki...? :)
Odnośnik do komentarza

no, będąc na nartach człowieka nie raz Wiatr przeleciał i potem, w hotelu sama sauna to za mało. Trzeba było różne sposoby wymyślać, żeby się zabezpieczyć przed Wiatrem, między innymi dodatkowa bielizna narciarska..., a że jedna koleżanka nie jeździła, bo ją dzień wcześniej tak Wiatr przeleciał, że musiała leżeć, więc pożyczyła mi swoją bieliznę.

P.S. a ten mój kolega, Wiatrowski, na którego mówiliśmy właśnie Wiatr, to pierwszy raz na narty z nami pojechał.

Odnośnik do komentarza

no, będąc na nartach człowieka nie raz Wiatr przeleciał i potem, w hotelu sama sauna to za mało. Trzeba było różne sposoby wymyślać, żeby się zabezpieczyć przed Wiatrem, między innymi dodatkowa bielizna narciarska..., a że jedna koleżanka nie jeździła, bo ją dzień wcześniej tak Wiatr przeleciał, że musiała leżeć, więc pożyczyła mi swoją bieliznę.

P.S. a ten mój kolega, Wiatrowski, na którego mówiliśmy właśnie Wiatr, to pierwszy raz na narty z nami pojechał.

teraz bedziecie czesciej kolege Wiatrowskiego na narty zabierać... :-)
Odnośnik do komentarza

moje dziecię, na miejscowym stoku dziś było, warunki ponoc suuuupeeer!!!!

DSC05170.JPG

może wycieczka do Suwałk? kolego - czas pomyślec o zakończeniu sezonu narciarskiego, by móc otworzyc sezon MAXI - proponuję środę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...