Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

My tez dotarlismy szczęsliwie do domku.

Serdeczne podziekowania dla mikołaja za prezenty,

Śnieżynynce podziekowalismy osobiscie.

Wszystkim za super zabawę.

Dizlowi za fajna droge do domu.

pozdrawiamy stalone i Bozenka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Spotkanie oczywiście wypaliło na 102, miło było poznać nowych ludzi ;) a tak a propos... kiedy otwieramy nowy region "Bieda z Nędzą"?! (zainteresowani wiedzą o co chodzi...!) :kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

panowie,zmartwie was,doszły mnie słuchy,że śnieżynka lubi dziewczyny... :-)

Ja o dziewczyny zazdrosny nie jestem ;)

Fota na schodach powala... prawie jak z odlotów.pl :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jak Śnieżynka pomagała Mikołajowi rozdawać prezenty to prawie wszyscy sikali ze śmiechu.... :Jumpy::xmas::Jumpy:

p.s. więcej fotek z relacją wrzuci Szymon ;)

Odnośnik do komentarza

Hej. Wyjechałem jako jeden z pierwszych, ale jako ostatni miałem dostęp (czas) aby dosiąśc do kompa. Oczywiście impra bardzo przednia, jak zwykle, chciałoby się powiedziec...

Czaro z Adą i małą Natalką spisali się bardzo na medal - organizując takie spotkanie, zwłaszcza, że nie było to teraz takie łatwe. Naprawdę dużo chęci i wysiłku w to włożyli, a znając pewne szczegóły, i inne dodatkowe okoliczności, który nie sprzyjały w organizowaniu imprezy, a wręcz odebrac mogły chęc do zabawy - uważam, że należą się im specjalne podziękowania. Tym bardziej, myślę, należy docenic trud za to , że się im "chciało".

Wszyscy, którzy przybyli na to spotkanie również są wspaniali. Kochani, wiadomo - święta tuż, tuż - każdy ma roboty po uszy, ale jednak udało się nam spotkac. Pewnie - można byc forumowiczem, pisac wspaniałe posty, brac udział w dyskusjach , wtrącac swoje 2 grosze, ale mimo wszystko - nigdy nie zastąpi to spotkań na żywo, tzw.spotkań regionalnych, które właśnie mają na celu naszą wzajemną integrację i scalenie regionu. Założenie koszulki regionalnej, gdzieś na wyjeździe, nie zastąpi dyskusji wieczornych przy wspólnym stole...

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, z którymi mogłem świętowac.

PS. Adaś szkoda, że zdjęc nie miałeś ze swej norweskiej podróży - ale wiosną , w Olsztynie - koniecznie...

PS2.Jestem pod wielkim wrażeniem, że Ewik i Wrzonio pokonali taką odległośc, aby spędzic z nami ten czas - bardzo mi było miło, że się Wam chciało.No, ale ta Wasza podróż powrotna - włos na głowie...

PS3 Wanda, zapomniałem rano tej pysznej potrawy jeszcze pojeśc, smakowała mi...

PS4. Czy ktoś pamięta, z kim ja spałem w pokoju??? Bo zginął mi zegarek po nocy, co prawda odnalazłem go w walizce, jak się rozpakowywałem w domu, ale niesmak pozostał...

PS5. MAKI - jak tam Okęcie - nie zasypane? dojechałeś?

Teraz jest trochę późno już, ale jutro wstawię fotki - jest co oglądac, oj jest!

.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło było z Wami się ponownie spotkać :Jumpy::);), serdeczne dzięki i słowa uznania kieruję do Organizatorów Ady I Czara z Natalką, za pięknie zorganizowane spotkanie biesiadno - wekendowo - mikołajkowe, za obfitość stołu. No i oczywiscie za elegancką i wytforną parę Mikołaja i Śnieżynki! Co za klasa co za styl! Dziękuję też Mikołajowi za ciekawe prezent, przez które częściej i bliżej będziemy ze sobą. Dzięki też za miłe powitanie mojego spóźnionego gościa Anety "Herbatki" co nieco zmarźniętej, ona też wyraża swoje uznanie za wspaniała atmosferę wieczornego spotu.

Do domu dotarłem szcześliwie ok. godziny 14 pomimo fatalnych warunków pogodowych na drodze, moja "Zabka" spisała się dobrze.

P. S. Czy ta obfitosć śniegu nie sugeruje zorganizowania kuligu?

Odnośnik do komentarza
. Czy ktoś pamięta, z kim ja spałem w pokoju??? Bo zginął mi zegarek po nocy, co prawda odnalazłem go w walizce, jak się rozpakowywałem w domu, ale niesmak pozostał...[/b][/color]

miales spać ze mną w pokoju,ale powiedziałeś,że mikołaj musi odwiedzic niegrzeczne dziewczynki,i do tego Ci świeżynka nie jest potrzebna... :-)
Odnośnik do komentarza

...i do tego Ci świeżynka nie jest potrzebna... :-)

mmm ... zjadłbym dobrą ŚWIEŻYNKĘ...

Jaro, wiesz, że nie mogłem spać po wigilii ze Śnieżynką w pokoju , bo taka była rozochocona, że się jej bałem. Cały czas krzyczała-"Dajcie mi do ręki laskę Mikołaja...!!!"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Dajcie mi do ręki laskę Mikołaja...!!!"

Ahaaa - to dlatego tak szybko z sauny uciekł(a). :):clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie się zmobilizowałem do napisania kilku słów.

Przede wszystkim dziękuję bardzo za super spotkanie. Zreszta każde jest super. Wielkie dzięki dla Ady i Czarka za organizację spotkania super hotel i wyżerka. Dla Mikołaja i Śniezynki za niespodziankę i wszystkim uczestnikom za wspaniałą rodzinną atmosferę.

Jeszcze raz tą drogą życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Parę wspomnień (nie było czasu na robienie zdjęć).

SDC18204.JPG?gl=PL

Odnośnik do komentarza

OK, zgodnie z obietnicą - kilka fotek z wigilii 2012.

Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy, przez gospodarza

PC144445.JPG

i wzniesieniu toastów życzeniowych

PC144440.JPG

rozpoczęło się biesiadowanie

PC144438.JPGPC144449.JPGPC144461.JPG

atmosfera świąteczna udzielała się nam wszystkim, każdy z nas chciał byc jak najmilszy do innych

PC144448.JPG

wieczór upływał bardzo miło, aż w końcu... do grzecznych dziewczynek i chłopczyków przyszedł Mikołaj ze swą seksowną pomocnicą, Śnieżynką!

PC144465.JPG

i mimo, iż wór prezentów miał staruszek do rozdania, to i tak nikt z obecnych nie mógł oderwac swych oczu od krągłych kształtów i platynowych loków...

PC144473.JPG

...że nie wspomnę o zabójczym, zalotnym uśmieszku

PC144476.JPG

a, że seksowna lala, nie pierwszy już raz dawała...prezenty więc i pokokietowac umiała

PC144477.JPG

i choc Mikołaj dwoił się i troił, i różne triki wymyślał, by Śnieżynkę przy sobie utrzymac

PC144481.JPG

- jej wystarczyło 1 (słownie:JEDNO) skinienie

PC144484.JPG

i już przytulała się do jakiegoś faceta

PC144479.JPG

i kolejnego....

PC144485.JPG

i jeszcze jednego, i jeszcze, jeszcze jeszcze....

PC144487.JPGPC144490.JPGPC144496.JPG

PC144492.JPG

w pewnym momencie pojawiły się nawet kobiety...

PC144500.JPGPC144494.JPG

lecz , jak zwykle, jak na każdej imprezie -"ostatni taniec" należał do Mikołaja

PC144502.JPG

lecz sami powiedzcie, czy ktoś mógłby oprzec się takim wdziękom???

PC144507.JPGPC144509.JPG

po wyjściu śnieżynki długo jeszcze wszyscy przełykali ślinkę i oblizywali się

PC154525.JPG

oczywiście wszyscy wiedzieli, że Śnieżynka to miała byc nagroda dla Makiego, za to, że pomógł Jarkowi przyciągnąc Burka z Poznania. Jednak Maki nie zgodził się na to w żadnym wypadku

PC154527.JPG

Maki nigdy nie opuściłby swej Makowinki

PC154528.JPG

Następny dzień w kolejnym poście

Odnośnik do komentarza

Następnego dnia czekał na nas kolejne kolejne atrakcje...zawody strzelnicze

PC154536.JPG

próbowali wszyscy chętni

PC154549.JPG

wielu z nas było przekonanych, że każdy strzał to "dycha"

PC154552.JPGPC154553.JPG

z tym, że nikt, oprócz strzelca nie mógł znaleźc tarczy

PC154543.JPG

w końcu poprosiliśmy o interwencję głównego sędziego

PC154545.JPG

decyzja była jedna - inna strzelnica.

Teraz żarty się skończyły - dwa cele: butelka(dla początkujących) i zakrętka(dla zaawansowanych) - odległośc do celów była zabójcza...

PC154565.JPG

Techniki strzeleckie były bardzo różne

PC154574.JPG

ostatecznie, wszyscy wygraliśmy.

Był jednak konkurs, w którym nie mieliśmy szans z Doktorkiem - jazda autem na czas, slalom na parkingu. Dla utrudnienia - szyba była zakryta ciemną folią

PC154582.JPG

wczesnym popołudniem częśc uczestników spotkała się w saunie, lekko nie było, więc wyjście na świeże powietrze to była sama przyjemnośc

PC154583.JPG

PC154584.JPG

PC154586.JPG

na szczęście, po takim ochłodzeniu mogliśmy rozgrzac się pyszną cytrynówką "made by Ewik+Wrzonio", pyychota

lecz nie był to jeszcze koniec niespodzianek - w Giżycku odwiedził nas jeden ze słynnych muzyków country - John Vjonio, który pomylił miasta i terminy, trochę za wcześnie przyjechał na PicniC Country do...Mrągowa

PC154598.JPG

jakież było nasze ździwienie, gdy okazało się, że jest z nim słynny gitarzysta country- Jerry Fourhundred, było naprawdę miło

PC154600.JPG

Ja już niestety musiałem wyjechac, ale z tego co wiem w sobotni wieczór impreza też była udana. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za spotkanie.

Wstawię jeszcze cztery zdjęcia, z cyklu - "Jak powstała Śnieżynka..."

Można je będzie obejrzec dopiero po wpisaniu specjalnego kodu:

20121214_212602.jpg

20121214_213639.jpg

20121214_213800.jpg

20121214_212827.jpg

PS. Jeśli ktoś widział 4 ostatnie zdjęcia bez konieczności wpisywania specjalnego kodu - może to oznaczac tylko jedno - widział to oczyma wyobraźni, bo czasem każdy ma ochotę przymierzyc damskie ciuszki i nałożyc makijaż... :clapping::)

Odnośnik do komentarza

Szymon, teraz już wiem - masz reputka :clapping::)

ja robie z siebie błazna,maluje usta,nakładam rajstopy,wciągam brzuch,żeby wcięcie w talii było bardziej widoczne,całuje facetów dając im prezenty... a Szymon ma reputka...,następna wigilia, zamiana ról... :)
Odnośnik do komentarza

Jarek, ale wszyscy myśleliśmy, że jest to dla Ciebie wielka przyjemność, chodzić w makijażu i damskiej bieliźnie...

Odnośnik do komentarza

Jarek, ale wszyscy myśleliśmy, że jest to dla Ciebie wielka przyjemność, chodzić w makijażu i damskiej bieliźnie...

zobaczysz za rok, jaka to przyjemność ,jak ci stringi w tyłek sie wrzynają,i pod kieckę zawiewa... :clapping:
Odnośnik do komentarza

OK. Oświadczam uroczyście i bez żartów, że cały pomysł, wykonanie i siłą napędowa projektu ŚNIEŻYNKA to zasługa Jara_4setki.

PS. Ja tylko szukałem mu rajstop w sklepach z bielizną - panie dziwił się tylko, że szukam damskich rajstop w moim rozmiarze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...