Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie spotkania wigilijnego. Z miłą chęcią spotkam się z zacnym gronem W-M i GP, lecz ja nie pisze się na 2 dniowy pobyt gdyż jest to okres przed świętami i mnóstwo rzeczy w tym okresie jest do załatwienia i do kupienia.

Jestem jak najbardziej ,,ZA,, aby spotkać się z wami i postaram się być na 2-3 godzinki aby złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnie spotkania wigilijnego. Z miłą chęcią spotkam się z zacnym gronem W-M i GP, lecz ja nie pisze się na 2 dniowy pobyt gdyż jest to okres przed świętami i mnóstwo rzeczy w tym okresie jest do załatwienia i do kupienia.

Jestem jak najbardziej ,,ZA,, aby spotkać się z wami i postaram się być na 2-3 godzinki aby złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem

pamiętaj , żeby zabrać kierowce ze sobą... !piwko
Odnośnik do komentarza

...lecz ja nie pisze się na 2 dniowy pobyt...

Z kolei ja, a w zasadzie to -MY (razem z moimi 3 girlsami) będziemy chcieli przenocować, bo skoro wybierzemy się dopiero popołudniu z domu, to do giża przybędziemy na wieczór, więc nie będziemy po nocy tłuc się z powrotem, a poza tym szkoda nie wykorzystać atrakcji - Czaro, sauna tam działa :inlove: ???

pamiętaj , żeby zabrać kierowce ze sobą... !piwko

ja jadę z kierowcą, ale kierowca też człowiek, a nie kaktus i ...pić musi.

Wiadomo, bez podlewania to nawet choinka wyschnie :helpsmilie: , no chyba, że jest plastikowa....

Odnośnik do komentarza

Spotkanie wigilijne + pępkowe Natalii w dniach 14-16 grudnia,

hotel Tajty http://www.hoteltajty.pl/ Wilkasy k/Giżycka

GPS:

E21°43'57.438'' (E21.7326221°)

N54°01'19.069'' (N54.0219650°)

Koszt noclegu to 60 PLN za osobę w pokoju dwuosobowym, pokój jednoosobowy 90 PLN, rodzinne studio 220 PLN - 2 pokoje dwuosobowe połączone przejściem. Koszt noclegu zawiera śniadanie. Ceny noclegu są podane za dobę.

Koszt jedzenia to 60 zł za biesiadę od osoby.

Sauna w hotelu za salą kominkową jest w cenie noclegu, natomiast zewnętrzna bania jest niestety płatna.. Koszt to 150 zł.

Lista chętnych 2 noclegi (piątek - niedziela):

czaro69+Ada+Natalia;

Jaro4setka;

Boochos;

Doktorek;

Ewik+Wrzonio; :helpsmilie:

Lista chętnych 1 nocleg (piątek - sobota):

Maki+Krystyna :inlove:

Michu2012+ 1 osoba;

Bargacz+Ela;

Lista chętnych 1 nocleg (sobota - niedziela):

Stalone+Bożena;

Agnieszka;

Lista chętnych bez noclegu (piątek - niedziela):

Avanturnik+Wandalistka

Lista chętnych bez noclegu (sobota - niedziela):

Dizel+Aneta;

Razem : impreza pt/sob 15 osób dorosłych;

sob/ndz 14 osób dorosłych.

Odnośnik do komentarza

boochos + 3 razy A

cała nasza 4 chętna na 2 noclegi w tajtach i spędzanie czasu w gronie Burgmaniaków !!!

PS. Mam nadzieję, że wszyscy byli grzeczni i Mikołaj przyjdzie...???

Odnośnik do komentarza

Czarku(...)

Jarku, myślę że Czarku dobrą cenę wynegocjuje, ale nic za darmo nie będzie... Tym niemniej uważam że są tam komfortowe warunki-a, i jeszcze w saunie nie gościliśmy...! Grubo! będzie gorąco i ślisko, a na zewnątrz będzie wtedy zimno i biało - oj będzie się działo!

Odnośnik do komentarza

Koszt noclegu to 60 PLN za osobę w pokoju dwuosobowym, pokój jednoosobowy 90 PLN, rodzinne studio 220 PLN - 2 pokoje dwuosobowe połączone przejściem. Koszt noclegu zawiera śniadanie. Ceny noclegu są podane za dobę.

to ja mogę spać sam w pokoju dwuosobowym , 60 zł za osobę... :fireman2:, bo jednoosobowy jest droższy :biggrin:
Odnośnik do komentarza

Jaro, to jeśli będziesz spał w 2-jce, a ja jadę w 2 osoby dorosłe + 2 dzieci to może udostępnił mi jedno miejsce w swoim roomie? Wtedy w moim pokoju na tapczanie będzie mogła spać agnienia z naszymi młodymi, a ja u Ciebie. to mi też wyjdzie o 4 dychy/dobę mniej...

PS. Tylko nie wiem- czy będzie układ, że ja śpię u Ciebie, a agnienia z dziewczynkami, czy ja z córkami, a agnienia u Ciebie- to może niech Ona zdecyduje...?

Odnośnik do komentarza

PS. Tylko nie wiem- czy będzie układ, że ja śpię u Ciebie, a agnienia z dziewczynkami, czy ja z córkami, a agnienia u Ciebie- to może niech Ona zdecyduje...?

może Ty zadecyduj,bo ja chyba wiem jaki będzie wybór Agnieszki... Szymon widziałeś mnie na żywo,i moje boskie ciało ... :lol1:
Odnośnik do komentarza

... jestem nastawiony na tą "chwilę prawdy", wiem, że może być bolesna. Dlatego już teraz robię przygotowania, abym miał jakieś szanse w castingu, kiedy będziemy na saunie- szlifuję mój tors, ściśle mówiąc - brzuch.

Codziennie kilka godzin leżę płasko na kaloryferze - podobno wszystkie "żeliwne żeberka" to bezpośrednie odlewy brzucha CHUCK'a NORRIS'a.

Ta metoda musi działać, hehe !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...