Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jest jeszcze niby sporo czasu, ale chyba trzeba pomyśleć już o naszym drugim spotkaniu wigilijnym... Pewnie co lepsze miejscówki będą za chwile rezerwowane i szkoda żebyśmy zostali na lodzie.

Termin spotkania zaproponowany przez Szymona (weekend 15 grudnia) jest bardzo fajny i chyba najlepszy. To tydzień przed Wigilią...Nam, jak pisałem wcześniej oczywiście pasuje.

Zatem czekam na Wasze opinie i propozycje odnośnie naszego spotkania wigilijnego :group::) :) :):xmas:

p.s. A może spotkanie z dwoma noclegami od piątku do niedzieli?? Zastanówcie się ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

No to zastanawiamy sie,termin ok,dwa noclegi,jak dla mnie mogą być,ja lokalu nie bede szukał,bo chyba najlepiej,jakby bylo to w okolicach ełk ,giżycko.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę,że skoro ruszymy w piątek po południu,po pracy, to już zajedziemy na wieczór. A, żeby porządnie poświetować-bo zbierze się kilka!!! okazji- to do niedzieli musowo jest zrobić spota. Jaro ma rację-miejsce to Ełk-Giżycko, to mniej więcej "środek"na naszej mapie podwójnego regionu, hehe. Skoro jest jeszcze trochę czasu i będziemy cały weekend-to może poszukać miejsca z dodatkową atrakcją-jakaś sauna, SPA, czy chociażby zwykły - męski streeptease :-) :-) :-) , przynajmniej będzie można zrelaksować się w sobotę bez stresu-a nie tylko dmuchać i dmuchać- w ten ustnik :-) ;-) :-)

Odnośnik do komentarza

jak wszyscy zauważyliśmy na zdjęciu ,które Szymon zamiescił,z niedawno odbytego spota,połowe striptizu już było,a więc wpisujcie sie na liste,będzie więcej... ( Romek obiecał ,żę sie rozbierze ) :group: , a co do reszty atrakcji to zgadzam sie z kolegą boochosem5,im wiecej atrakcji tym lepiej,a wiec ,myslimy nad miejscem,i atrakcjami... ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jak najbardziej wybieram się na wigilię :clapping: miejscówka jest dobra, ale dla odmiany Ełk też może być ;) jedyną rzeczą, którą może mnie powstrzymać od przyjazdu to egzaminy doktorskie, niestety na uczelni tak jest, że z terminami nigdy nic nie wiadomo:/

Odnośnik do komentarza

Ja jak najbardziej wybieram się na wigilię :clapping: miejscówka jest dobra

czyżby Ewa zasugerowała nam,że miejscem na wigilie , może być ten sam hotel co byliśmy na spocie? myśle,że powinniśmy rozpatrzyć ten pomysł,o ile nie będzie ciekawszych propozycji. ps. o ile pamiętam jest tam sauna na swieżym powietrzu,kilku chetnych było na takie atrakcje...
Odnośnik do komentarza

Było zamknięcie sezonu w tamtym roku...Nasze początki, rzec by można :) Poczytaj forum

p.s. Planujemy więc nasze spotkanie z dwoma noclegami, czyli od piątku wieczór do niedzieli rano, aby promile się ulotniły. Termin to 14 -16 grudnia 2012

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Hotelu Selment w którym robione było zakończenie w ubiegłym roku, to z tego co mi wiadomo działają oni tylko w sezonie , gdyż ustawieni są tylko na kolonie. Hotel w zasadzie prosperuje od maja do końca września, a na resztę sezonu siedzi tam tylko dozorca. Także proponuje nie brać tego Hotelu pod uwagę wigilii bo możecie się rozczarować....

Odnośnik do komentarza

p.s. (...)Termin to 14 -16 grudnia 2012

Czaro, może zaklep Tajty w tym terminie, skoro w innych miejscach lipa :laughing:

(...) bo możecie się rozczarować....

Bartheez, czy to jest przejęzyczenie, czy rzeczywiście nie masz w planach spotkania wigilijnego w gronie burgmanii??? :)

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mówię-TAK! TAK! TAK! TAK!-bo za całą swoją czwórkę... chyba, że jakiś pech - odpukać - to wtedy dopiero będę musiał - NIE.

Odnośnik do komentarza

Czaro+Ada- GRATULACJE!!!

Chyba ostatniego bociana, który był jeszcze w Polsce zaprzegliście do pracy, suuupeeer! Teraz odpoczywajcie, bo wkrótce się zaczną nieprzespane noce, hehe

Odnośnik do komentarza

a jak generalnie ma to spotkanie wyglądać od strony organizacyjnej, czy będzie jakaś oficjalna lista chętnych i od niej uzależniona rezerwacja hotelu, czy jakiś "spontan"? pozdr.

Odnośnik do komentarza

Nikt się nie kwapi, żeby cokolwiek ruszyć temat, zatem zrobiłem wstępną rezerwację w hotelu Tajty. Potem terminy będą zajęte i obudzimy się z ręką w nocniku.... A chyba nie o to chodzi.pozdrowienia z Olsztyna

p.s. Listę zrobię w odpowiednim czasie, także bez obaw....

Odnośnik do komentarza

a jak generalnie ma to spotkanie wyglądać od strony organizacyjnej, czy będzie jakaś oficjalna lista chętnych i od niej uzależniona rezerwacja hotelu, czy jakiś "spontan"? pozdr.

wsrępna rezerwacja zrobiona,jak zdążyłeś już przeczytać,chętnych,też już troche jest,a liste Czarek na pewno zrobi troche pózniej... :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...