Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

...Osoby niezdecydowane proszę o przyśpieszenie podjęcia decyzji o chęci uczestnictwa w naszym spotkaniu...

P.S. Lista chętnych i główne info o spotkaniu jest w poście nr 29.

bardzo proszę o dopisywanie się chętnych na listę, mamy naciski z Laponii, z fabryki prezentów-potem mogą nie wyrobić się w terminie...-a rózgę tylko, głupio dostać ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, dziś w towarzystwie moich dziewczyn zawitałem w hotelu w celu zrobienia ostatnich ustaleń.

Cena noclegu się nie zmienia, czyli w najtańszej opcji jest to 60 zł od osoby za dobę w pokoju dwuosobowym. Koszt noclegu obejmuje oczywiście śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Koszt biesiady w czasie naszego spotkania to 60 PLN/osobę w piątek i tyle samo w sobotę. Menu to moja słodka tajemnica, ale bez obaw będzie co jeść, pamiętałem też o uczuleniu Agnieszki. Czyli za dobę wychodzi 120 zł/osobę oczywiście przy noclegu w pokoju dwuosobowym. Obiad w sobotę we własnym zakresie, można ewentualnie skorzystać z restauracji hotelowej.

Napoje we własnym zakresie, hotel gwarantuje kawę i herbatę.

Uwaga: dzięki uprzejmości hotelu, bania będzie nam udostępniona w sobotę za 150 zł niezależnie od ilości chętnych osób :clapping:

Czekam na ostatnich spóźnialskich i 3 grudnia zamykam listę. Jeśli ktoś zgłosi się po tym terminie to nie gwarantuję noclegu. Pozdrawiam i do zobaczenia

p.s. Oj będzie się działo, już się boję. Reputki do odbioru, napoje z ostatniej imprezy, flaszki stawiane z różnych okazji

(narodziny Natalii, nowy skut Jaro, urodziny Maćka i Stalonego......) :clapping::ninja::pepsi:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

p.s. Oj będzie się działo, już się boję. Reputki do odbioru, napoje z ostatniej imprezy, flaszki stawiane z różnych okazji

(narodziny Natalii, nowy skut Jaro, urodziny Maćka i Stalonego......) ;):) :)

Czarek !!

O moich śnieżynkach zapomniałeś !! A ja na wiagrę zbieram - co by nie dać plamy ! :(

Odnośnik do komentarza

...pamiętałem też o uczuleniu Agnieszki...

"Czaruś , kochany :) jesteś" - cytuję agnienię, żonę mą :msn-oh::wink1:

Czarek !!

O moich śnieżynkach zapomniałeś !! A ja na wiagrę zbieram - co by nie dać plamy ! :)

Maki, spoko luz - jeśli Jaro załatwi takie snieżynki, o których mi mówił, to żaden lek "stawiający na bacznośc" - nie będzie Ci potrzebny. Poza tym są inne znane sposoby, aby stanąc na wysokości zadania...

images.jpg

Ale, no właśnie... jest jedno "ale" - tak jak ze wszystkim, w tej materii również nie można przesadzic. Wiadomo, że w pewnych sytuacjach mężczyzna nie potrafi myślec jasno emotikony.gifpiersi.gif, a wtedy może się to czasem skończyc tragicznie...

1325962449_by_piterh12_600.jpg

Maki, kiedy sytuacja zacznie się wymykac spod kontroli...

emoticons.gif

to wtedy ewentualnie BROM... :wink1:

a8120e8496e182c8c7be0e6c0a5393b1_large.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak Czarek tylko czemu tak długo trzyma ?

Nie to niemożliwe - przecież Ja mam dwie dorodne córy !! - nawet podobne doo ?? no tak do mamy ?

Niee Czarek - widzę że źle się wysypiasz :) :)

Odnośnik do komentarza

mając na uwadze dobro naszej wątroby,opijanie mojego burka może przełożymy na rozpoczęcie sezonu skuterowego,skupmy się na ważniejszych okazjach,pępkowe,i urodziny :)

Odnośnik do komentarza

Jaro, obiecałeś wściekłe psy... :wink1::)

dog.jpg

chyba nie chciałeś zaprosic mnie do kina :) ???

w%25C5%259Bciek%25C5%2582e.jpg

Ja szczerze mówiąc nastawiałem się na takie coś: 1.jpg

a tak naprawdę to :msn-oh:

1233923579.jpg..

Odnośnik do komentarza

Jarku, lepiej przy stole niż gdzie indziej:

drunk1.jpgdrunk2.jpgdrunk3.jpg

...i pomimo, że zawsze znajdzie się pomocny kolega, który przygotuje cię do smacznego snu, a nawet da ulubioną maskotkę, żebyś koszmarów nie miał:

dr5.jpg

to pamiętaj, że tylko "ta jedyna" zabierze cię do "portu"

dr6.jpg

- a skoro ja w piątek będę solo, więc o żadnym nadużywaniu nie ma mowy... liar-animated-animation-liar-smiley-emoticon-000361-large.gif

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli nie spadnie jakaś duża ilość śniegu, to istnieje możliwość pojeździć quadami kymco 250. Koszt 90 zł/godz/szt. Są dwa wozidełka. Wiąże się to jednak z konieczności podjechania do Giżycka, jakieś 4 km. Co Wy na to? Macie ochotę?

Odnośnik do komentarza

250, zero przyjemności ,szkoda kasy :clapping: żeby to było 4X4 i coś powyżej 400 pojemności ,jakaś przeprawa,to wtedy może warto,ja się nie pisze,chyba że większość zdecyduje to mogę popatrzeć :laughing:

mam coś takiego przynajmniej raz w miesiącu... brudna robota 24050155.jpg

24050145.jpg

24050207.jpg

24050205.jpg

jak przynajmniej coś takiego będą mieli,to może dam się namówić :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie racja, napęd mają tylko na przód i kobita powiedziała, że jak popada śniegu to już po zawodach....Jaro, skoro masz co miesiąc takie zabawki, to musimy pomyśleć o imprezie u Ciebie z odrobiną błota w tle :clapping::laughing:

Odnośnik do komentarza

to kto o której wybiera sie do giżycka,ja z Szymonem najprawdopodobniej z Suwałk wyjedziemy po 12 w piątek... ps. a co słychać u Michała z Białegostoku,nic sie nie zmieniło co do wigilii ?

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie - niektóre imprezy wigilijne, w innych regionach już się w tym roku odbyły, lub trwają właśnie w najlepsze. Wiem, że Mikołąj ze Śnieżynką ledwo się wyrabiają - tyle roboty, że ledwo mogą nadąży...

miko.jpg

... musimy go godnie przyjąc, jeśli nas odwiedzi w przyszłym tygodniu, żeby naładował swoje akumulatory

images.jpg

myślę, że skoro w opcji jest sauna, to będzie nam łatwiej "zaspokoic" Świętego

indeks.jpg

Odnośnik do komentarza

Chyba już nie możecie się doczekać. I bardzo dobrze bo ja też....a zapowiada się niezła impreza.

Ps. fajne foto śnieżynki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A do mnie z za Odry właśnie jedzie śnieżynka z którą jestem już 20 lat i wiezie prezent w postaci EURO .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...