Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

ja co prawda do sauny się nie wybieram(...) ;)

...a to się jeszcze okaże... - na Twoim miejscu, to bym się tak nie zarzekał. Różne plany i postanowienia można zmienić będąc pod wpływem...np. pełni księżyca, hehe

Ja na chwilę obecną

z Żoną , jedna doba czyli pt. - sb.

O właśnie! Brawo! Takich ludzi nam trzeba do budowy Polski. Maki - człowiek zdecydowany i pewny:

- "z żoną na chwilę obecną" - pięknie ujęte :kwasny:

-"jedna doba" - Krzysiu, oj Krzysiu... - też bym się tak nie zarzekał. No gdzie - prosto z sauny gonić kilkadziesiąt kilometrów nazad do domu - toż to trzeba odpocząć, odparować,a może nawet i przysłowiowe "ZERO" wydmuchać :beer:

(...)

chodziło mi o 1 dobę :clapping:

Michu - którą dobę: pt/so czy so/ndz. Napisz dokładnie, a najlepiej - dwie zaznacz... nie pożałujesz, a Mikołaj :xmas: - zobaczy, żeś grzeczny chłopak, świętujesz z Burgmaniakami jak się należy i rózgi nie przyniesie...

Odnośnik do komentarza

...a to się jeszcze okaże... - na Twoim miejscu, to bym się tak nie zarzekał. Różne plany i postanowienia można zmienić będąc pod wpływem...np. pełni księżyca, hehe

co racja to racja...

Michu - którą dobę: pt/so czy so/ndz. Napisz dokładnie, a najlepiej - dwie zaznacz... nie pożałujesz, a Mikołaj :o - zobaczy, żeś grzeczny chłopak, świętujesz z Burgmaniakami jak się należy i rózgi nie przyniesie...

uściślam -na dzisiaj chodzi mi o noc piątek-sobota... ale może coś jeszcze w domu wynegocjuję.... :)

Odnośnik do komentarza

uściślam -na dzisiaj chodzi mi o noc piątek-sobota... ale może coś jeszcze w domu wynegocjuję.... :)

negocjuj,bo u nas dzielenie sie opłatkiem,bywa strasznie męczące :o Szymon powtarza przez całą noc, " ze mną sie nie podzielisz " , czy jakoś tak... :)
Odnośnik do komentarza

Czaro, będziemy najprawdopodobniej z piątku na sobotę. Jak się coś zmieni to powiadomię.

mam nadzieje,że jedyne co może sie zmienić,to tylko to, czy zostajecie dłużej,czyli do niedzieli :clapping:
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra Czarku dopisz nas od piątku do niedzieli, (opcja z sauną). :) :) :)

(jest opcja, że jeszcze ktoś z nami dojedzie, ale o tym potem)

Odnośnik do komentarza

Czaro-tak sobie przeglądam fotki z naszych spotkań i zastanawiam się-te sushi w Tajtach to załapuje się na "potrawę wigilijną", mam nadzieję? Bardzo ono dobre jest.

Odnośnik do komentarza

ooo... dla Wandy też sushi? a to niespodzianka, bo nie widzę ich na liście... mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni i spotkamy się w Giżycku!

Odnośnik do komentarza

Szymonie nie mówię TAK i nie mówię NIE , jest jeszcze sporo czasu .............

No i jak tam Rafałku? będziesz z nami w saunie...?

Bez obaw, Wanda z Maćkiem będą...Ale czekam na oficjalny akces

A! OK. Dobra wiadomość.

Odnośnik do komentarza

Po niedzieli podjadę do hotelu i ustalę menu na nasze spotkanie. Oczywiście podam ostateczne ceny za jedzenie. Koszt noclegu się nie zmienia. Osoby niezdecydowane proszę o przyśpieszenie podjęcia decyzji o chęci uczestnictwa w naszym spotkaniu...

Jeśli ktoś nie chce noclegu a chce być na wigilii, to jest taka możliwość. Pozdrawiam

P.S. Lista chętnych i główne info o spotkaniu jest w poście nr 29.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...