Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne 2012


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    42

  • czaro69

    40

  • boochos

    34

  • MAKI

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

i wiezie prezent w postaci EURO .

EURO pejskie nawyki - wrzuca na konto i nie rusza aż będzie wysokie % :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

W nawiązaniu do tematu spotkania wigilijnego muszę z przykrością poinformować że nie zaszczycę swoją osobą na owej imprezie :)

Po zapoznaniu się z rozkładem jazdy w fabryce nie mam fizycznie możliwości być z wami :)

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

Odnośnik do komentarza

W nawiązaniu do tematu spotkania wigilijnego muszę z przykrością poinformować że nie zaszczycę swoją osobą na owej imprezie :frusty:

Po zapoznaniu się z rozkładem jazdy w fabryce nie mam fizycznie możliwości być z wami :frusty:

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

Rafał,a jak narozrabiamy,to przyjedziesz na interwencję? :-)
Odnośnik do komentarza

Ja dziękuję za zaproszenie, ale okazało się że muszę pracować. Bardzo żałuję, że nie będę mógł poznać kolegów. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Czaro...to ile już waży Twoja córeczka? bo słyszałem,że ile kg. tyle literków,powiedz Adzie,niech te ostatnie dni częściej i obficiej ją karmi,oby przybrała jeszcze na wadze.... :) ps.dobrze,że nie ma takiej zasady po zakupie maxi.... :)

Odnośnik do komentarza

ale jest taka zasada, że jaką pojemność skuta kupisz - to wtedy razy 10 i to co wyjdzie w litrach-to na stół ...

Odnośnik do komentarza

ale jest taka zasada, że jaką pojemność skuta kupisz - to wtedy razy 10 i to co wyjdzie w litrach-to na stół ...

myślę ,że po pępkowym już nie wstaniesz od stołu... to po co moją matematyką łamać głowę :clapping:
Odnośnik do komentarza

Stawia się tyle w litrach jaka była waga w kg w dniu narodzin...

Na wszelki wypadek kupiłem podwójnie, żebyście wypili zdrowie młodej i rodziców

p.s. W piątek zaczynamy o godz.18.00

Pokoje w hotelu będą dostępne od 14.00

Jaro, nawet nie myśl, że ominie Cię postawienie flaszki.Chcesz, żeby burek krzywo jeździł :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok.18.00 wraz ze swoją połówką MAKOWINKĄ wróciliśmy do domku i zakończyliśmy spotkanie Wigilijne .

Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas , za sękacza ,pogawędki w saunie oraz zabawy na śniegu .

Szczególnie dziękujemy Czarkowi i Adzie za zorganizowanie imprezy - i oczywiście ściskamy małą piękną Burgmaniaczkę.

Wesołych Świąt ! i Miłej dalszej zabawy

Odnośnik do komentarza

ja już w domu,troche sniegiem sypało i wiało,snieg na drodze,zaspy sie tworzyły,ale droga fajna :clapping: , nie wiem dlaczego,ale lubie w taką pogode jezdzić autem, 168 km, 2 i pół godziny jazdy,i po wszystkim... dziękuje wszystkim za super zabawę... było fajnie,kto był na pewno to potwierdzi... ps. czekamy na relację Szymona... :happy:

Odnośnik do komentarza

My też w końcu dotarliśmy do domku. Pogoda fajna ale na drogach masakra...

Dziekujemy Wszystkim za miłe spotkanie wigilijne i wpólne pogaduchy. Impreza udana i kto nie był, niech oczywiście żałuje. Takiego Mikołaja i takiej seksi Śnieżynki jeszcze nie widziałem, a śmiechu było przy tym aż do łez.

Niektórzy uczestnicy mieli do przejechania całkiem sporo kilometrów - szacun dla Was.

P.s.Natalia dziękuje za prezenty wszystkim Mikołajom.

24180039.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dotarliśmy do domu. Do Łomży trasa przeważnie biała. Za Łomżą musieliśmy zawrócić z drogi na Ostrów Mazowiecką ponieważ była zablokowana przez wypadek, jak jeszcze na naszych oczach pług z solniczką stoczył się do rowu blokując trasę na amen :blush: poddaliśmy się i pojechaliśmy przez Ostrołękę.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za tak sympatyczne wigilijne spotkanie :clapping: , Mikołajowi i Śnieżynce za prezenty a organizatorom za ogarnięcie bałaganu :happy: . Miło było Was znowu zobaczyć i pogadać :xmas::) .

Jak Wrzonio się ogarnie to wstawi relację fotograficzną :wink32: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fota Śnieżynki powala... i jaka zgrabna! :happy: . Już słyszałem relację z imprezy i wiem, że było super :)

Niestety, robiłem co mogłem aby być tam z Wami ale nie udało się :wink32: .

Co się odwlecze... itd. Za rok znów są Święta :xmas:

Dziękuję za przekazanie kalendarza Wrzoniowi i Ewikowi a także za suprise'a. :xmas::clapping:

W tym miejscu chciałem złożyć Serdeczne życzenia Wesołych Świąt dla całej Braci Warmińsko Mazurskiego :blush:

Ps. Dajcie jakąś galeryjkę foto coby choć oko nacieszyć :xmas:

Odnośnik do komentarza

Fota Śnieżynki powala... i jaka zgrabna!

śnieżynka cały rok pracowała nad tym,żeby tak wyglądać... ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia... :clapping:
Odnośnik do komentarza

Witam Brać Warmińsko Mazurską :happy: .

Widzę że spotkanie wigilijne Wam wypaliło superowo :clapping: .

Czarek zapodaj więcej fotek , ta śnieżynka jest bardzo ładna :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...