Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PODLASKIE KOSZULKI...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się - na foto - ja mam białą, ale to nie GP.

muszę jednak powiedziec, że ja + moje 3 girlsy jesteśmy zachwyceni czarnymi, które wybraliśmy - tu muszę podkreślic, że dla mojej młodszej - 3latki - Jaro "wyczarował" tiszerta, bo takich rozmiarów nie było w ofercie - dziękuję, wujku "Larku" - tak podziękowała Tobie, Jarek najmłodsza burgmaniaczka z GP

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    39

  • boochos

    27

  • Evelyn82

    9

  • czaro69

    6

Top użytkownicy w tym temacie

dla mojej młodszej - 3latki - Jaro "wyczarował" tiszerta, bo takich rozmiarów nie było w ofercie

znam jeszcze pare innych sztuczek,ale to innym razem... :)
Odnośnik do komentarza

ostatnie koszulki dotarły do właścicieli... projekt " PODLASKIE KOSZULKI" uważam za zakończony , to nie oznacza,że nie można zażyczyć sobie takiej koszulki,bo jak sie dowiedziałem firma,która nam je robiła,sita do druku zachowa jeszcze przez jakiś czas ;) ,a więc trzymajmy sie hasła "KOSZULKA Z PODLASIA NAJLEPSZA, NA PREZENT DLA JASIA" (tylko taki rym przyszedł mi do głowy ) :group:

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Jestem świeżym posiadaczem Maxi skuterka. Nurtuje mnie kilka pytań. Czy do Grupy Podlaskiej trzeba jakoś się wpisywać? Czy macie jakieś zamknięte grono które już nie chce się powiększyć (nie wierzę). Macie jakieś może spotkania, wycieczki czy inne zjazdy żeby sobie pogmerać przy skuterach? Napiszcie jak możecie. Pomóżcie "pierwszakowi". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Żeby dołączyć do GP musisz wykonać 2 kroki:

1 primo kup litra i postaw Szymonowi i Romanowi;

2 primo kup cytrynówkę i postaw Jarowi i Evelyn :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy: :Jumpy:

Oczywiście żartuję :)

Wystarczy, że przywitasz się ze wszystkimi w serdecznościach, czytaj forum a dowiesz się o spotkaniach i organizowanych imprezach. Najbliższa impreza to jesień na mierzei (jedzie Jaro i boochos).Mam nadzieję,że czasem się odezwiesz, a nie jak niektórzy napiszą raz a potem cisza :)

Zapraszamy Cię również na spotkanie wigilijne, szczegóły w regionalnych W-M (region GP jest bardzo silnie zintegrowany z regionem W-M i w zasadzie zawsze jeździmy wspólnie)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

OK. Kupuję co trza i szukam po kolei tak jak napisałeś Szymona, Jaro i Evelyn. Ciebie Czaro też postaram się znaleźć i jak coś to też ugościć :) Mam nadzieję, że szybko zajdę wyżej w hierarchi nazw na forum. Odzywać się będę jak tylko czas w pracy pozwoli. Popzdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

hej,jaro już sie znalazł ;) ,tak jak Czarek napisał,jesteśmy mocno zintegrowani z regionem warminsko-mazurskim,wszystkie imprezy jakie organizujemy,są organizowane z tym regionem,podlaskie praktycznie nie żyje,dlatego postanowiliśmy dołączyć do nich,odnosnie imprez to wszystkie są opisane w cyklicznych spotach,w regionie w-m... odnosnie spodkania wigilijnego,jest też tam założony wątek na ten temat. Awięc do zobaczenia... ps. nie wiem ,czy Szymonowi i Romkowi litr wystarczy... :lol1: ps. dyskusje na temat jak sie wkraść w nasze podlaskie łaski :oops: przenieśmy tu http://www.forum.bur...gp/page__st__20

w bieszczadach był też akcent podlaski, prosze uważnie przyjrzeć sie zdjeciom kolegi GadekW http://www.forum.bur...200#entry262942

Odnośnik do komentarza

witaj, ja co prawda pisuję sporadycznie,ale pozdrawiam cię serdecznie, a co do wspólnych wyjazdów ... to po rozmowie z jaro4setka mam na nie coraz większego smaka....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...