Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PODLASKIE KOSZULKI...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje,żeby zrobić maxiskuterowe koszulki,na region podlaski,wstepnie rozmawiałem z firmą,która sie zajmuje tego typu nadrukami,koszt takiej koszulki około 40-50 zł( ich koszulki,dobre gatunkowo ),cena zależna od ilosci koszulek,i użytych tam kolorów,projekt jest w trakcie realizacji,mają mi przesłać na meila,zostawiłem im wolną rękę co do nadruku,ma to sie kojarzyc z naszym regionem,i ma być niepowtarzalne,myśle ,że kolor czrny bedzie najlepszy,mają jeszcze w ofercie ,granat,czerwień,i khaki... jak bede wiedział coś wiecej w tym temacie,poinformuje... to jest strona tej firmy http://www.sklep.formacjaraster.pl/ ,można tam obejrzec,jak wyglądają ich produkty,i rozmiarówka koszulek,czekam na chętnych... :rolleyes1:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    39

  • boochos

    27

  • Evelyn82

    9

  • czaro69

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo :rolleyes1: pomysł.Kolor czarny jak najbardziej pasuje ,ja bym kupił trzy sztuki.Jeżeli chodzi o logo to robią oryginalne i wesołe ,ciekawe jak pogodzą żubra z białym niedźwiedziem jadącym na skuterze :clapping: .

Odnośnik do komentarza

oczywiście wchodzę w to! wstępnie zamawiam 3 sztuki-muszę tylko zobaczyć w jakich rozmiarach. jarek , zapomniałem,logo Burgmanii też będzie, czy PODLASKI KLUB MAXISKUTEROWY- PKM,solo? myślę że chyba solo... PS -te ich produkty na stronie rzeczywiście są oryginalne i widać że ktoś ma talent przy ich realizacji

Odnośnik do komentarza

nie bedzie loga burgmani,bo z tego co słyszałem,żeby je uzyskać trzeba niezle nagimnastykować sie :clapping: , bedzie tylko PKM , chyba że gdzieś na sreduszku wkleić...? ps. a tak przy okazji ,słyszeliście ,że region warminsko- mazurski organizuje 20.07,wycieczke do filmowego wilkowyje? ja sie pisze,może być fajnie :confused:

Bardzo :rolleyes1: pomysł.Kolor czarny jak najbardziej pasuje ,ja bym kupił trzy sztuki.Jeżeli chodzi o logo to robią oryginalne i wesołe ,ciekawe jak pogodzą żubra z białym niedźwiedziem jadącym na skuterze :) .

może biały niedzwiedz na skuterze,a w ręku "żubr" :)
Odnośnik do komentarza

...słyszeliście ,że region warminsko- mazurski organizuje 20.07,wycieczke do filmowego wilkowyje? ...

Jaro, ja też z podlaskiego tam się wybieram, koniecznie musisz już te nowe koszulki zrealizowac, musimy ładnie wyglądac na wyjeździe, hehe

Jarooo widzę dywersje robisz z W-M??????????????

Bartheez, to nie dywersja, to poszerzanie horyzontów. :fireman2: Oczywiście liczymy, że Brac W-M również zaopatrzy się po jednym egzemplarzu w koszulkę, jak i my to uczyniliśmy z koszulkami W-M.. :Jumpy: .

Odnośnik do komentarza

Do wyjazdu koszulek na pewno nie bedzie... Moze na następny... :-)

Jarooo widzę dywersje robisz z W-M??????????????

nie ma żadnej dywersji,będziecie caly czas na mnie skazani,i myślę,że na Szymona i Romana też... :-)
Odnośnik do komentarza

popieram swego przedmówcę, popieram... :clapping: i zgadzam się z nim całkowicie :) . Muszę skoro jest On prezesem PKM - a ja, za przeproszeniem, jego członkiem :ninja: ( w sensie - PKM,u :laughing: )

Odnośnik do komentarza
name='boochos' timestamp='1342260903' post='254907']

popieram swego przedmówcę, popieram... :clapping: i zgadzam się z nim całkowicie :) . Muszę skoro jest On prezesem PKM - a ja, za przeproszeniem, jego członkiem :ninja: ( w sensie - PKM,u :laughing: )

[/s]

nie ma prezesów w PKMie,jest równo uprawnienie...,każdy jest prezesem i ma swego członka :)

Odnośnik do komentarza

...PODLASKI KLUB MAXISKUTEROWY- PKM...

Bartheez5, no wstyd... przecież to nawet dzieci wiedzą

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Cooooooooooooo PODLASKI KLUB MAXISKUTEROWY?????????? To chyba jakiś nowy twór??? Jak Ojciec Dyrektor to przeczyta to się uśmieje .......

Ojjjjjjj magicy magicy :) za kreatywność..............

P.s. Jak by każdy taki klub w PL zakładał to trzeba by było co miesiąc na Burgmanię jeździć

Odnośnik do komentarza

my żyjemy w symbiozie nawet z Gangiem Dzikich Wieprzy -generalnie- otwarci na różne opcje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A dlaczego, logo burgmanii jest takie trudne do zdobycia?

Czyżby powstawał nowy klub maksiskuterowy?

A może wystarczy tylko rozruszać w ramach Burgmanii region podlaski, tak jak to się dzieje w innych regionach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

nie bedzie loga burgmani,bo z tego co słyszałem,żeby je uzyskać trzeba niezle nagimnastykować sie :clapping: , bedzie tylko PKM , chyba że gdzieś na sreduszku wkleić...?

To powodem jest gimnastykowanie aby uzyskać logo czy chęć stworzenia nowego "tworu"?

Nasze logo ma boochos i nie widzę powodu aby tworzyć jakieś legendy. Sugerowałbym aby finalny projekt, który ma być użyty na koszulkach ktoś podesłał do mnie... bo fajnie byłoby wiedzieć wcześniej czy logo Ogólnopolskiego Klubu Maxi Skuterowego nie będzie sąsiadowało z logiem np. gangu dzikich wieprzy w zrysie tyłka sarny.

Odnośnik do komentarza

stop.stop.stop. Panowie, nikt nie tworzy nowych "tworów" czy innych zjawisk, zwłaszcza że jest nas trzech w podlaskim... Jaro wymyślił koszulki okazjonalne, a nie jako barwy klubowe. Pewnie, że z logo BURGMANII są one dla nas bardziej wartościowe, chodziło głównie o czas realizacji tych koszulek-stąd nie były podjęte kroki aby umieszczać logo B , z kolei-bez wiedzy i zgody Mariusza nie chcieliśmy tego uczynić. Teraz, gdy wiadomo, że i tak nie zdążymy na najbliższy wyjazd, zrobimy to jak z kubkami w Alytus-gdy będzie już projekt- Jaro podeśle to do MariuszaBurgi... PS.Mariusz-oczywiście mam "logo w krzywych", które mi przysłałeś, zgodnie z umową - dbam o nie. Nie wykorzystam go do niczego bez Twojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza

wreszcie na forum w podlaskim coś sie dzieje... :clapping: ja już nie bede rozpisywał sie na ten temat,Szymon wystarczająco napisał,jak bede miał projekt koszulki,to prześle dalej :fireman2: ps. szymon prześlij mi logo na meila. jaro.mlk@op.pl

Odnośnik do komentarza

jest wstępny projekt koszulki,Szymon i Roman wysłałem wam na poczte,myśle ,ze naniesiemy małe poprawki,i prześlemy do dalszej akceptacji :) , mi osobiście rewelacja... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...