Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PODLASKIE KOSZULKI...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

patrze ,że na forum są przecieki, nie tylko koszulki są wykonane,ale też odebrane,dwie już pajechały do Ełku :chair: , postaram sie jutro wysłać,dla tych co chcieli otrzymać pocztą, a reszta na spotkaniu w giżycku...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    39

  • boochos

    27

  • Evelyn82

    9

  • czaro69

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Koszulki właśnie do mnie dotarły. Bardzo ładne i dobre gatunkowo. Dzięki bardzo za realizację pomysłu :) :) :) .

Odnośnik do komentarza

Koszulki są bardzo dobrej jakości, leżą wyśmienicie a logo fajnie się prezentuje. Z racji czego zademonstrowała szarą wersje na swoim awatarze :D:msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Z racji czego zademonstrowała szarą wersje na swoim awatarze :):msn-cry:

jako, że aktualnie mam dostęp tylko do smartfonika- i avatar mam wielkości 4mm więc wierzę Ci na słowo, no i Wrzoniowi wierzę i Jarkowi... o jej! jaki ja jestem łatwowierny!

Odnośnik do komentarza

że u Jaro jest obrazek to dostrzegłem-teraz nawet bardziej go identyfikuje niż zegary, które były ;-) ale Evelyn, Ty chwaliłaś się, że ładnie leży, Wrzonio, że materiał super i w ogóle...

Teraz więc czekam już ze zniecierpliwieniem i pewną dozą nieśmiałości,

gdy żubr na królu - przykryje me krągłości!

dobre,bo polskie :msn-cry:

a zwłaszcza - podlaskie! GP - RULEZZ!

Odnośnik do komentarza

Teraz więc czekam już ze zniecierpliwieniem i pewną dozą nieśmiałości,

gdy żubr na królu przykryje me krągłości!

coś mi sie wydaje,że ten rozmiar koszulki co zamówiłeś,pokryje też Twoje zgrabne kolanka :msn-cry: ale zobaczymy :) ps.Szymon mam propozycje,żebyś miał na awatarze logo GRUPY PODLASKIEJ... :)
Odnośnik do komentarza

a ja myślę, że pomysł Evelyn jest super i chyba go skopiuję- Tobie też to proponuję, co Ty na to-Evelyn?- skopiujemy Twój avatar, to znaczy - nie dokładnie-poprostu zrobimy sobie FOTKI w koszulach GP

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wasze posty zachęciły mnie do przymierzenia wręczonego mi T-shirta i mogę tylko potwierdzić jakość i wykonanie super, rozmiar :)

Gratuluje pomysłodawcy i wykonawcy, na przyszłość już wiem gdzie można zamówić fajne T-shirty :)

Odnośnik do komentarza

Milo czyta sie coś takiego ,Ewik bardzo nas cieszy,ze koszulki podobaja sie,podsunalem propozycję firmie,która nam je robila,zeby zrobili jakis projekt maxi skuterowy,niezwiazany z podlasiem,moze wtedy bedzie wiecej chetnych,zobaczymy co wymyśla... :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No! koszulka przymierzona - wszystko leży jak ulał - Podobują się mi i moim Princesom .

Odnośnik do komentarza

Koszulka doszła, jakość pierwsza klasa. Pasuje jak ulał, będę nosił z dumą... Dziękuję

pamietaj o tym spalaniu,nakładaj jak będziesz jechał w podlaskie :rolleyes:
Odnośnik do komentarza

właśnie odebrałem partie koszulek sobie i romanowi... na peronie pkp w białymstoku-tak, specjalnie po to Jaro wyjechał w ten deszcz ze śniegiem ze swego domku, by przekazać mi te SKARBY. Nie przymierzałem jeszcze swojej, ale Jaro wyglądał w żubrze na królu - na swej klacie - pierwsza klasa(InterCity, hehe). Jaro pozdrawiam i ściskam - za to spotkanie masz u mnie Żubra - w puszce!

Odnośnik do komentarza

Czaro-dzięki za foto!

Evelyn-żałuj, że nie byłaś "przypadkiem" na peronie-moglabys zobaczyć live T-shirt- LIMITED EDITION :-) ;-)

Odnośnik do komentarza

Na spotkaniu dokładnie je zobaczę, będziecie białymi owieczkami wśród samych czarnych owiec :) :)

biała koszulka,jest tylko jedna,dlatego jest to wersja limitowana :-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...