Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PODLASKIE KOSZULKI...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    39

  • boochos

    27

  • Evelyn82

    9

  • czaro69

    6

Top użytkownicy w tym temacie

mamy jeszcze jedną osobe chetną na naszą koszulke,nowa burgmaniaczka Evelyn82,koleżanka jest z białegostoku,ale liste chetnych na koszulki zrobimy jak dostaniemy finalny projekt,mam nadzieje ,ze jeszcze troche w nich pośmigamy... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrzućcie tu ten projekt (albo na PM) może i ja się skuszę na koszulkę.

Odnośnik do komentarza

Ten projekt poszedl jeszcze do poprawki,pare drobnych szczegółów,chcemy pochwalic sie już dopracowana wersją :frusty: ,jak juz bedzie poprawiony,to na pewno go wrzucimy,i wtedy bedziemy zbierali chetnych na pamiątkę z regionu podlaskiego , troszeczke cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że się pisze na koszulki:) biorę od razu dwie, czarną i czerwoną- jeśli takie będą:) Mam koszulkę z tej firmy i jest bardzo dobra jakościowo. Pomysł super!

Odnośnik do komentarza

Z tym kolorem czerwonym bedzie problem,bo na czerwonym ten nasz malunek bedzie zle widoczny,jest propozycja,ciemny brąz :-) , ps. Dzisiaj troche poganialem z ty projektem,moze uda sie po niedzieli pokazac go wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza

(...)jest propozycja,ciemny brąz (...)

wg mnie - bardzo dobra propozycja - nie mam takiego koloru T-SHIRTa, myślę, że wezmę sobie 2 kolory i BLACKI - moim girlsom

dawaj, dawaj Jaro...!!!

Odnośnik do komentarza

niestety nie mam wpływu na przyspieszenie tego projektu,dzisiaj całą droge na litwe ich męczyłem,żeby szybciej przesłali mi ostateczną wersje :gathering: powiedzieli,że mają dużo pracy,ale może sie uda to dokonczyć w nadchodzącym tygodniu :clapping: ps. Maciej bierzcie w ciemno,nie ma co sie zastanawiać :clapping:

Odnośnik do komentarza

(...) ps. Maciej bierzcie w ciemno,nie ma co sie zastanawiać :)(...)

Ja w swoim życiu - raz się zastanawiałem i dwa razy myślałem. Potem zawsze mnie głowa bolała. Teraz staram się tego unikać... A tak w ogóle to koszulki mi podobają się- w sumie biorę 4 sztuki- na najmłodsza córkę rozmiaru nie ma - więc kupię jej loda, też się ucieszy :-)

Odnośnik do komentarza

dostałem ostateczny projekt koszulki,Szymon wysłałem Ci na meila,wrzuć to zdjęcie na forum,bo ja nie wiem jak to sie robi :clapping: kolory dostępne,to na pewno czarny,jak sie dowiem jaki drugi to napisze,dokładną cene podam też troche pózniej ( ok. 45 zł ) ,rozmiarówka jest na stronie męskie http://www.sklep.for...129-id-136.aspx, damskie http://www.sklep.for...131-id-155.aspx , prosze zapoznać sie z naszym "tworem" ,jak to ktoś napisał na forum, :laugh: i zastanowić sie nad tym, kto ile chce koszulek :laugh:

Odnośnik do komentarza

na prośbę Prezesa GP - Jaro4setki, ja - członek - boochos, zamieszczam projekt nadruku PODLASKIEJ KOSZULKI BURGMANII, mi się podoba - jest Żubr na KRÓLU, rzeczka, pałki i szuwary, Podlasie takie...

burgmania2-koszulka.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mooocno leży ten An'tek z żubrem na pokładzie :kicking:

Jedyne co to brakuje trochę naszych niebieskich barw ale ciężko będzie wbić się z niebieskim w czarne tło... poza tym wykonanie i pomysł projektu fajne. :)

Odnośnik do komentarza

Mooocno leży ten An'tek z żubrem na pokładzie :)

Jedyne co to brakuje trochę naszych niebieskich barw ale ciężko będzie wbić się z niebieskim w czarne tło... poza tym wykonanie i pomysł projektu fajne. :)

zastanawiam sie jeszcze,żeby drugi kolor koszulki był niebieski,tylko trzeba zrobic symulacje,jak nadruk na tym kolorze bedzie wyglądał... ps. Mariusz nie będe już Ci wysyłał na meila projektu,skoro szymon zamieścił na forum... :(

Kurde ten ŻUBER składa się na tym Buraku lepiej ode mnie :kicking:

Jaro 1 szt. XXL dla mnie tylko podrzuć info dot. kolorów jakie będą w opcji

a to xxl nie bedzie na Ciebie wielka,ja sie zastanawiam dla siebie L ,jutro podjade i przymierze koszulke,zobacze jaki rozmiar dla mnie dokładnie,wtedy bedziesz miał odniesienie :) kolor na pewno bedzie czarny, a drugi jeszcze niewiadomo,zobaczymy na jakim kolorze bedzie nadruk dobrze widoczny...
Odnośnik do komentarza

(...) poza tym wykonanie i pomysł projektu fajne. :smile1:

bardzo fajny projekt :D

Panowie - nie kadzimy, nie rzucamy wazeliny... ZAMAWIAMY!!!, ZAMAWIAMY!!!

:hammer:

ps. Mariusz nie będe już Ci wysyłał na meila projektu,skoro szymon zamieścił na forum... :)

(...)jutro podjade i przymierze koszulke,zobacze jaki rozmiar dla mnie dokładnie,wtedy bedziesz miał odniesienie (...)

Jaro, Ty se szymonem klawiatury nie wycieraj, potem Ojciec Dyrektor będzie mnie źle kojarzył - obiecałeś wysłać mail - więc ślij!!!

PS. Jaro, jak będziesz się wciskał jutro w T-SHIRTa, to poproś Panią Projektantkę niech zrobi Ci jakieś fotki w różnch rozmiarach - bez PHOTOSHOPA - zobaczymy czy zamawiać FIT czy z firmy XXL ;) , tak w ogóle to może razem bądźcie modelami...z chęcią zobaczymy ...jak koszulki leżą :wink32:

Odnośnik do komentarza

wiecej info na temat koszulek,robimy w kolorze czarnym i szarym ( Szymon wrzuci ten kolor na forum ) ,wybrałem kolor szary,ponieważ na tym kolorze bedzie dobrze widoczny nadruk, cena to 45 zł , rozmiarówka dostępna na stronie ,męskie http://www.sklep.for...129-id-136.aspx , damskie http://www.sklep.formacjaraster.pl/jawa-cat-131-id-155.aspx , mierzyłem osobiście te koszulki, na mnie jest dobra L ,nie lubie bardzo luznych :D jak ktoś mnie widział bedzie miał porównanie, ps. Rafał mysle,że dla Ciebie XL...

Odnośnik do komentarza

"szymon wrzuci, szymon wrzuci..." już od tego wrzucania to palec mnie boli :D

tadaaam:...chyba nawet ładniejszy

burgmania%2520grafit%2520koszulka.jpg

Odnośnik do komentarza

otwieram liste osób chętnych na koszulke,chciałbym jeszcze dodać ,że nasze koszulki mogą być nakładane , na przejażdżki skuterem ( nieoficjalnie dowiedziałem ,że w takiej koszulce wzrasta prędkość max. i obniża sie zużycie paliwa :D ) , można również ubrać ją na niedzielny spacerek z rodzinką ;) , prosze podać rozmiar,kolory, i ilość sztuk :hammer:

................................................................................................................................................................................

................................................................................................................................................................................

................................................................................................................................................................................

jaro 4setka : 2 x męska roz. L ,kolor CZ. i SZ. zapłacone

bartheez : 1 x męska roz. XXL , kolor SZ. ..............

roman : 1 x męska roz. M , kolor CZ. zapłacone

............. 2 x męska roz. XXL , kolor CZ. i SZ. zapłacone

Evelyn82 : 2 x damska roz. S , kolor CZ. i SZ. zapłacone

czaro69 : 2 x męska roz. XXL , kolor SZ. zapłacone

boochos : 1 x męska roz. XL , kolor CZ. zapłacone

.............. : 1 x damska roz. M , kolor CZ. zapłacone

.............. : 1x damska roz. S , kolor CZ. zapłacone

...... : 1 x męska "jawa" roz. XL , kolor CZ zapłacone

GadekW : 1 x męska roz. L , kolor CZ. zapłacoene

Wrzonio : 1 x męska roz. XL , kolor SZ. zapłacone

............. : 1 x damska roz. S , kolor SZ. zapłacone

Michu2012 : 1 x męska roz. XL , kolor SZ.zapłacone

MAKI : 1x męska roz. XL , kolor SZ. zapłacone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...