Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PODLASKIE KOSZULKI...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

chęć na nasze koszulki prosze zgłaszać do 8 sierpnia,chciałbym w miare szybko podać ilość firmie ,która bedzie to robiła,żeby jeszcze w tym sezonie włożyć je na siebie :) , za kilka dni podam numer konta,koszulki zamówie po wpłacie kasy,żeby dokładnie wiedzieć ile sztuk... , a więc zegar cyka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    39

  • boochos

    27

  • Evelyn82

    9

  • czaro69

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Poczekajmy jeszcze troche,wpłaty zrobicie jak juz wszyscy okresla sie co do koszulek,myslalem,ze jak

nazbieramy wiecej chetnych,to pare groszy starguje,ale przy tej ilości chyba nie da sie,wiec poczekajmy,jeszcze do konca tyg. moze ktoś sie obudzi :-)

Odnośnik do komentarza

Poproszę 3 x black:

- XL - męska

- M - damska

- S - damska

oraz dodatkowo:

- XL - męska, black - z rysunkiem motocykla JAWA

Odnośnik do komentarza

Poproszę 3 x black:

- XL - męska

- M - damska

- S - damska

oraz dodatkowo:

- XL - męska, black - z rysunkiem motocykla JAWA

z jawą mają chyba od ręki,przypomnij mi jeszcze to Ci kupię, a szarej z kolekcji podlaskie koszulki nie chcesz mieć? :)
Odnośnik do komentarza

(...) a szarej z kolekcji podlaskie koszulki nie chcesz mieć? :)

skarbonka mi na spływie pękła, hehe - to śmiech przez łzy

a tak serio - to zobaczę w realu ( albo w tesco ;-) ) - jak leży na twym torsie szary żubr i się "możę wtedy skuszę" - eee Ty kokietka jesteś, Jaro!

Odnośnik do komentarza

skarbonka mi na spływie pękła, hehe - to śmiech przez łzy

a tak serio - to zobaczę w realu ( albo w tesco ;-) ) - jak leży na twym torsie szary żubr i się "możę wtedy skuszę" - eee Ty kokietka jesteś, Jaro!

Jak już zobaczysz na moim torsie lista bedzie zamknięta... :) wytnij jeden pieprzyk wiecej,bedziesz miał na koszulke :laughing:
Odnośnik do komentarza

Podaje numer konta na które prosze wpłacić pieniądze za koszulki,kwota to 45 zł , + ewentualny koszt przesyłki,nigdy nie wysyłałem takich rzeczy,ale myśle ,że to bedzie około 7 zł listem , wiekszość na pewno odbierze osobiście,czesto sie widzimy :) w tytule przelewu prosze podać nik i ilość koszulek. numer konta 05 1240 5211 1111 0000 4924 4300 Jarosław Suchodolski Białystok , po odnotowaniu wszystkich wpłat,zaczniemy produkcje pięknych koszulek :clapping:

Odnośnik do komentarza

Przelew za 3 x GP i 1 x JAWA wysłany.

Odbiór osobisty.

Hej.Wpłacajcie - kto zamówił, bo się nie doczekamy w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Soory !

To przez urlop - słońce mnie zjarało .Może jeszcze zdążę ! Jak by co to dla mnie

szara XXL - 1 szt.

Przelew poszedł

Odnośnik do komentarza

Soory !

To przez urlop - słońce mnie zjarało .Może jeszcze zdążę ! Jak by co to dla mnie

szara XXL - 1 szt.

Przelew poszedł

Krzysiek wpisuje Ciebie, tylko ze względu na starą znajomość :P
Odnośnik do komentarza

jak widzimy tylko przy bartheezie nie ma ,żadnego wpisu,ale jak sie domyślam zapłaci mi przy odbiorze,na spotkanku ? :confused: W niedziele przesyłam liste do firmy ,która podjęła sie produkcji koszulek, jak ktoś bedzie jeszcze chętny,to nie ma problemu ,żeby wpisał sie na liste,myśle,że w każdej chwili można zmienić ilość zamówienia :) ps. prosze jeszcze o sprawdzenie ,czy na liście zapisałem dobry rozmiar,kolor i ilość...

Odnośnik do komentarza

Koszulki sie już robią,powinny być już na początku następnego tygodnia,jak odbiore,wyśle tym co chcieli je dostać pocztą,a reszta odbierze na najbliższym spotkaniu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...