Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja melduję szczęśliwy powrót , jeszcze krótka wycieczka na lody do Niepołomic była z żonką , dzięki za miłe towarzystwo , 450 km w sumie :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

na 3 lipca br. planuję motowycieczkę ; niedaleką, tak do 100km,ale w jedną stronę.Mam na myśli Krynicę,Muszynę,Piwniczną lub te

klimaty.Ostatecznie można obgadać trasę na wyznaczonym miejscu spotkania i w końcu gdzieś pojechać.

Jeżeli jest ktoś chętny,to można pisać lub dzwonić 530-953-855.

Na miejsce spotkania sugeruję stację benzynową TARPAL w Targowisku, przy drodze E-4,po prawej stronie w kierunku na Bochnię.

Wyjazd o 10:00

Trasa i miejsce docelowe do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza

To proszę polać winka z Egeru ;-)) a tak wogóle to szybko wróciliście jak na Eger w 1 dzień, pewnie nalali wina całe kufry, zrobili zdjęcie i do domu ;-)) i znowu nie poczuli Egeru wieczorową porą...Ja to najwcześniej jakiś moto wypad dopiero w sierpniu zaliczę (w tym Eger,ale na 2 dni), bo póki co to mam grafik rowerowo - off roadowo - plażingowy w gronie familijnym rozpisany do końca lipca....;-((

To proszę polać winka z Egeru ;-)) a tak wogóle to szybko wróciliście jak na Eger w 1 dzień, pewnie nalali wina całe kufry, zrobili zdjęcie i do domu ;-)) i znowu nie poczuli Egeru wieczorową porą...Ja to najwcześniej jakiś moto wypad dopiero w sierpniu zaliczę (w tym Eger,ale na 2 dni), bo póki co to mam grafik rowerowo - off roadowo - plażingowy w gronie familijnym rozpisany do końca lipca....;-((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...