Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1de74052f4d76f8fmed.jpg

Cześć,

Ktoś się wybiera?

Ja jadę na mszę na 12:00. będę ruszał pewnie koło 9:30 z Arge na zakopiance.

Na powrocie można by zmodyfikować trochę trasę i nie wracać najkrótszą.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem tu nowa:)Zamieniłam motocykl na skuter:) Chciałam się zapytać jakimi prędkościami jeździcie?Chętnie bym się gdzieś wybrałam, ale jeszcze nie śmigam za dobrze :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witamy.... czyli prawdziwa damska decyzja, zamiana motocykla na skuter. Tutaj przeważają męskie decyzje - ze skutera na motocykl ;-)), a mnie tam cały czas podoba się Maxi...Co do prędkości, to jeździmy ogólnie turystycznie i w weekendy w przedziale 60-120km/h, podziwiamy krajobrazy, robimy postoje na kawkę i smaczne jedzenie, oraz fotki w pięknych miejscach i jeździmy na zasadzie im dalej i ładniej do celu tym lepiej, bez pośpiechu, i wskazane malownicze i górskie trakty asfaltowe w miarę dobrej jakości... ale uwaga bo lubimy też wyskoczyć po wino np do Egeru...Także jeżeli znasz jakieś ciekawe miejsca w promieniu do 400km i dalej od KR to chętnie je odwiedzimy... Prędkości się nie obawiaj, gdyż jeździ z nami Doda (plecaczek u Walduchy) która gustuje w przedziale 80 -100km/h i powyżej tego przedziału Walducha dostaje "łomot po plecach" co przyjmujemy z zupełnym zrozumieniem ;-)) i też jest miło.... Pozdrawiam i do zobaczenia w najbl. czasie na trasie...

Odnośnik do komentarza

Witam i potwierdzam to.

Co do reszty,to jest tak jak napisałem na PW.

A propos trasy; czy planujecie może jakąś w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza

1de74052f4d76f8fmed.jpg

Cześć,

Ktoś się wybiera?

Ja jadę na mszę na 12:00. będę ruszał pewnie koło 9:30 z Arge na zakopiance.

Na powrocie można by zmodyfikować trochę trasę i nie wracać najkrótszą.

Z tego co wiem zbiórka na Kurce jest o 8.30 wyjazd ok. godziny 9.00 więc pewnie będziemy jechać koło Arge o 9.30 i tam Kraków może dołączyć. Prognozy pogody są coraz lepsze więc może uda się nie zmoknąć.

Odnośnik do komentarza

W niedziele ktos sie wybiera na inny kierunek niż Czestochowa?

Chętnie, ale wszystko zależy od temperatury no i reszty pogody; bo pogoda ducha raczej zawsze jest ;-)

Odnośnik do komentarza

Walducha.. dobrze że poszedłeś pod prąd, z racji tego że hasło na plakacie "Udział w obchodach w 150 rocznicy chrztu Polski i Radosne rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego", wydało mi się nieco śmieszne, a jednocześnie prognoza pogody na niedzielę na zachód od Kr mówi "może popadać", proponuję abyśmy skierowali się w stronę Jezioro Rożnowskie / Piwniczna / a nawet SK, z tamtej strony ma być słońce i ciepło... także jak coś to taki kierunek proponuję...

Odnośnik do komentarza

Ja i Bingo jedziemy na "skróty" w kierunku Starego Sącza - Piwnicznej - Magóra (przez Słowację). Spotykamy się o godzinie 10 na Orlenie w Mszanie Dolnej.

Odnośnik do komentarza

Walducha.. dobrze że poszedłeś pod prąd, z racji tego że hasło na plakacie "Udział w obchodach w 150 rocznicy chrztu Polski i Radosne rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego", wydało mi się nieco śmieszne, a jednocześnie prognoza pogody na niedzielę na zachód od Kr mówi "może popadać", proponuję abyśmy skierowali się w stronę Jezioro Rożnowskie / Piwniczna / a nawet SK, z tamtej strony ma być słońce i ciepło... także jak coś to taki kierunek proponuję...

Miras jestem na tak :) ,warunek ze pogoda dopisze podaj godzine i gdzie sie spotkamy moze ktos sie jeszcze dołaczy.

Odnośnik do komentarza

Walducha, to może spotkamy się o godz. 9, na Orlen zakopianka (ta przy Węzeł Zakopane) i na godz 10 dojedziemy do Mszany na Orlen do Ghandiego i Binga... i później na Stary Sącz - Piwniczna i może SK i powrót przez Krynica - Grybów itd...

Odnośnik do komentarza

Walducha, to może spotkamy się o godz. 9, na Orlen zakopianka (ta przy Węzeł Zakopane) i na godz 10 dojedziemy do Mszany na Orlen do Ghandiego i Binga... i później na Stary Sącz - Piwniczna i może SK i powrót przez Krynica - Grybów itd...

Ok bedziemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...