Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Powoli zbliża się kameralny zlot w Bieszczadach 3-6 września, z wyjazdem i zalogowaniem w Ustrzykach Dln. w czwartek 03.09. Przyznam że zapewne będzie to niezła impreza, trakty bieszczadzkie idealne dla moto, z Małopolski parę osób się wybiera, tyle że mi totalnie nie pasuje wyjazd w czwartek 03.09.

Stąd biorę pod uwagę wyjazd indywidualny z Krakowa w piątek popołudniu, lub sobota 05.09 wczesnym ranem, tak żeby pośmigać z ekipą Maxi po pętlach i połoninach + bonusowo mogę dorzucić kilka innych perełek widokowych w tamtych stronach.

Pytanie? Czy są chętni z Małopolski, nie mający czasu, a chcący choć trochę poczuć Maxi Klimat na taki skrócony wyjazd w Bieszczady z 1 max. 2 noclegami (ceny noclegów ok. 40zł/os w całym mieście). Nie mam pojęcia jak w tym czasie będzie z miejscami w ośrodku „Olimp”.

W sumie do przejechania jakieś 700/800km w dwa dni, łącznie ze zwiedzaniem na miejscu…

Jak coś to pisać, kwestie logistyczne na miejscu chętnie zorganizuję…

Odnośnik do komentarza

Hej. Jutro jak nie będzie padać to wybieram się z synem na krótką przejażdżkę. Wyjazd z Mszany z Orlenu o 10. Zrobię pętle Około 200km. Mszana D.- Chyszówki- Limanowa-Łukowica-Ochotnica-Niedzica-Nowy Targ-Mszana Dolna. Trasę mogę skrócić lub wydłużyć. Wszystko zależ jak młody zniesie przejazd.

Odnośnik do komentarza

Witam jutro mam ambitny plan zaliczyć Wawe odwiedzić mamę w szpitalu i powrót do Olsztyna ! Wyjdzie to jakieś ponad 400 km ale trochę się boję jechać;7 bo może być spory ruch pojadę sobie przez Pasym Jedwabno Chorzele Przasnysz Pułtusk Serock i Wawa potem na Pragę trochę pogadać odpocząć i z powrotem ogień do Olsztyna tak że jutro Kymczak trochę sobie pozwiedza ! Pozdrowienia dla Grupy Mazowieckiej

Odnośnik do komentarza

Miras, a jak twoje plany mają się to wycieczki terenówkami i ogólnego żywienia? Ci co jadą na wycieczkę mają to zorganizowane. "My" się do nich chcemy "podpiąć" czy jedzenie na własna rękę - tj. zabrać dużo kanapek :P ?

Odnośnik do komentarza

Hej, z tego co czytałem na forum Bieszczady 2015 to wycieczka terenówkami na UA jest odwołana, a liczba uczestników ograniczona do 45 osób. Ja biorę pod uwagę wyjazd w sobotę wcześnie rano i powrót do KR w niedzielę popołudniu, Walducha i Doda też są chętni na ten termin. Dzwoniłem ośrodka „Olimp” i powiedzieli że kilka osób bez problemu dodatkowo przyjmą na nocleg wraz z wyżywieniem (cena 70zł nocleg i 3 posiłki/os.). W okolicy „Olimpu” w co drugim domu są też miejsca noclegowe w dawnej wsi Strwiążyk w razie W. Kwestią jest dojechanie w sobotę na godz.9.00 z KR do Ustrzyk Dln., żeby razem ze wszystkimi wystartować na Wielką Pętlę. Także wyjazd z KR godz. 5 max 6 rano i tempo żwawe, jeżeli nie nadążymy to można wyjechać na spotkanie grupie od Płd. strony, od Wetliny.

Obiad zapewne też zjemy w jednej z górskich klimatycznych karczm, gdyż stawiam na to żeby w sobotę na max. zjechać pętle wokół połonin i Soliny, a nie wracać do Olimpu o godz. 14.

Wieczorem na ognisku myślę że też się odnajdziemy z grupą zlotową… Jak dla mnie to lepsza taka skrócona wersja wyjazdu w Bieszczady niż kolejne weekendowe krążenie wokół krakowskiego „komina”…. Pewnie finalnie i tak o wszystkim zadecyduje pogoda ;-)) poniżej plan grupy zlotowej:

Piątek 4.09.2015

1) 08:00 Śniadanie

3)14:00 Obiad

4)20:00 Kolacja i Ognisko

Sobota 5.09.2015

1) 8:00 Śniadanie

2) 9:00 Wyjazd z Ośrodka na Pętle Bieszczadzką.

3) 16:00 Obiad

3) 20:00 Kolacja i Pożegnalne Ognisko

Niedziela 6.09.2015

1) 9:00 Śniadanie

2) Wyjazd i pożegnanie uczestników IX Jesiennego Spotkania Bieszczadzkiego 2015

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Co powiesz na odwiedzany przez kolegów EGER. Tylko chciałbym wyjechać o 5:00 żeby nie cisnąć z prędkością i mieć czas na kilka przystanków i zwiedzanie (jeśli jest co - ale to okaże się na miejscu :)).

Z google maps wynika że do przejechania jest 322 km i czas 5h i 20'.

Myślałem tez o Budapeszcie - ale to kolejne 60 km.

Co Ty na to? i na porę wyjazdu?

Ktoś się jeszcze pisze?

Odnośnik do komentarza

hej, a to planujecie Eger w 1 dzień obskoczyć, czy opcja z noclegiem i niedz. powrót? W Egerze baseny termalne, winnice w Dolinie Pięknej Kobiety oraz starówka to obowiązkowy program ;-)) w 1 dzień to będzie niezłe spięcie... u mnie akurat wypada weekend z rodziną nad rzeczką na kocyku i ciężko się będzie wyrwać, echh tylko żałować...bo sam namawiałem na ten Eger :-((

Odnośnik do komentarza

KeriM, zaczynasz być przekonujący... do wieczora dam Wam odpowiedź, czy też jadę, wymaga to nieco rodzinnych negocjacji, ale "piękna starówka" w Egerze brzmi zachęcająco.... Termy macie też w planie, czy tylko starówka i wino? W sumie można tam do godz 11 dojechać i 2godz termy + 2 godz starówka + 2 godz winnice i o godz. 17 wracać do PL.

Odnośnik do komentarza

Panowie to się nie zastanawiać tylko tankować fury i jutro o 5 na orlenie ewentualnie jak tam komuś pasuje na trasie.

Tempo turystyczne, bez wyścigów.

Jak ruszymy o 5 to na jakiś obiadek i kilka fotek na trasie i na miejscu na pewno czas się znajdzie.

A i jeszcze jedno: jak będzie stacja z jednym dystrybutorem to tankuje pierwszy. To tak na wszelki wypadek :).

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za udany wyjazd. Na liczniku przybyło 753 km. Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku do Rzymu na jeden dzień się wybierzemy .

Odnośnik do komentarza

No przyznam że wam trochę zazdroszczę wycieczki.... Duchem byłem z wami, ciałem też chciałem ale......Może planujecie jakąś następną, tylko nieco krótszą lub ze spaniem żeby nie trzeba było wyjeżdżać tak wcześnie o 05:00 ? Tyko tak na luzie wyjazd około 07:00, 08:00 albo i 09:00 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...