Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich w Święta. Jako, że pogoda jest wiosenna proponuję w dniu jutrzejszym przejażdżkę. Wstępnie umawialiśmy się na ostatnim spotkaniu w Myślenicach.

Odnośnik do komentarza

Czy pasjonaci podróży motocyklowych w mlp. śpią, cos nikt nic nie pisze na forum... Na forum śląskim aż wrze od wpisów w środku zimy... Czy jezdzicie juz coś. Ja w niedziele wokół komina 100km nakręciłem,ale trudno to nazwać rozp. Sezonu.. Może póki jeszcze zimno i dużo czasu to wpiszemy jakieś pomysły i nowe kierunki wycieczek na 2016... A od kwietnia będziemy realizować..np.Burgmania w tym roku nie tak daleko, Szakal szuka kompana na ciekawą trasę po Bałkanach..może jeszcze jakieś pomysły, w grupie siła..A może jakaś Rumunia na 4 dni..

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Rumunię to planuję (z 3 kolegami z pracy) wyjazd na 10 dni.

Oczywiście plany znacznie obszerniejsze ale nie czas i miejsce aby się o tym rozpisywać.

Start rano 01.07 (piątek), powrót tydzień później w niedzielę.

Punktem zwrotnym w wyprawie ma być dzień spędzony nad morzem czarnym :).

Jak by komuś terminowo pasowało to dawać znać.

Do zobaczenia niebawem na "trasie"

Odnośnik do komentarza

Witam na Burgmanie się wybieram narazie tylko na jeden dzien, no ale to jeszcze troche czasu. Jako ze jestem nowy chętnie podjade na jakies spotkanie.

Odnośnik do komentarza

To w jakich godzinach Ci pasuje, poszukam jakiej atrakcji. Jakieś pomysły?? Dzień jeszcze krótki więc albo małopolska albo województwa ościenne.

Odnośnik do komentarza

Ok. Będę o 11.

Dzwoniłem do:

http://kopalniaguido.pl/

Mają wolne o 10 i 15, za wcześnie i za późno bo to 3h pod ziemią. Musimy się tam wybrać kiedyś. .

Nie bardzo mam pomysł ale coś jeszcze poszperam po necie.

Ktoś jeszcze chętny??

Odnośnik do komentarza

Ja chyba też przyjadę tylko jeszcze nie wiem czym. Bmka ma przytkany filtr paliwa i nie chce iść powyżej 120 km/h, a pod górę nawet wolniej.

Odnośnik do komentarza

Oooo widzę że już Was wyrywa z ciepła domowego ogniska ;-)) ja pewnie dołączę gdzieś na koniec marca, dla mnie jeszcze zimno, asfalt nie taki jak trzeba i dużo piasku na nim (w lutym miałem prawie glebę na zakręcie), także Panowie proszę ostrożnie... a trasa na jutro ciekawa, przypomnę że koło Nowego Wiśnicza macie jeszcze Królówkę z piękną Karczmą nad wodą (pstrągi), a stamtąd na Kraków możecie wrócić przez Łapanów - Gdów - Wieliczka (lub Myślenice), co by nie dublować trasy Bochnia - Kr. na powrocie... do zobaczenia wkrótce...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...