Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

To był dzień pełen pięknych widoków (dzięki Ghandi guide), z każdym takim wyjazdem utwierdzam się, że krajobrazowo "Cudze chwalicie, swego nie znacie", zaczyna nabierać sensu... a w okolicy Limanowej czy Piwnicznej jest jednak sporo fajnych "zakamarków". My się meldujemy, a coś "grupa Częstochowa" ....milczy ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym wyjaśnić, że ja tylko towarzyszyłem grzesznikowi (żeby więcej nie nagrzeszył) przed ołtarz. Natomiast dwa kilometry od nas przeszła burza z gradem, a nas tylko zmoczyło. Dzięki za wspólne kilometry!

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wyjaśnić, że ja tylko towarzyszyłem grzesznikowi (żeby więcej nie nagrzeszył) przed ołtarz. Natomiast dwa kilometry od nas przeszła burza z gradem, a nas tylko zmoczyło. Dzięki za wspólne kilometry!

To był znak,Panie i ostrzeżenie od Najwyższego,co by w (swoim) życiu więcej nie grzeszyć... :-)

Odnośnik do komentarza

np ja,ale nie na sto %.

Jak wiadomo wszystko zależy od pogody.

Jednak może prędzej w tzw. weekend (ten najbliższy).

Jeżeli wtedy pogoda dopisze - bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, moze Arge , tylko wymyśl trase bo ja za TomTom'a nie bede znowu robił.

Jutro dle chętnych zbiórka Arge Zakopiańska 9.30. Na miejscu obgadamy gdzie pojedziemy.

Proszę szukać celu na wschodzie gdzieś to, nam może nie doleje.

Odnośnik do komentarza

dopiero na sobote lub niedziele piszemy sie z wami na jakas wycieczke w teren,teraz konczymy walczyc z grypką,udanego i bezpiecznego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...