Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W czwartek wybieram się w Bieszczady, nocleg i powrót w piątek. Na tą chwilę jadę ja i znajomy. Chcemy zaliczyć wielką pętlę ale to jeszcze w trakcie do ustalenia. Jak ktoś chętny to zapraszam.

Odnośnik do komentarza

KeriM, gdzie Ty się podziewałeś, jak szusowaliśmy z chłopakami po Bieszczadach w 1 week. października, w temperaturach 20 st.C i zmroku od godz.19.00.

Tak czy inaczej, mogę polecić trasę i miejsca perełki, które w ciągu 2 dni zwiedziliśmy i byliśmy mega zadowoleni:

1 dzień : Kr- Gdów - Łapanów - Zakliczyn -Gromnik - Biecz - N.Żmigród - Dukla - Komańcza - Cisna - w Cisnej wizyta w słynnej Siekierezadzie – po kilku km. Smerek (tutaj obiad w karczmie po prawej str. przy drodze Paweł nie Całkiem Święty – pyszna kaczka oraz gulasz + inne..), Ustrzyki Górne – Wołosate (ślepa droga pod Tarnicę))- Smolnik (karczma Wilcza Jama, po prawej str.) - Czarna (wizyta w Bieszcz. Przystani Motocyklowej) - Polana – Rajskie (nocleg w Rajskiem w malowniczym i wypaśnym ośrodku nad Sanem o nazwie Eden).

2 dzień: Rajskie – Polańczyk – Solina (zjazd nad zalew ale z drugiej strony zapory od Jaworu) – Ustrzyki Dln. (tutaj zaliczyliśmy zlot Moto BMW w karczmie „U Gały” pod wyciągiem Gromadzyń – Krościenko granica UA – Arłamów Hotel – Kuźmina – Załuż (trasa Kuźmina Załuż to największe i chyba najdłuższe winkle w PL) – Sanok – Mrzygłód(od Sanoka malowniczy przejazd wzdłuż Sanu) - Krzywe (uwaga!!! tutaj przejazd drogą płytową łąkami i lasem, gdyż główna droga ma tutaj swój koniec) – Obarzym – Izdebki (piękne i długie winkle) – Golcowa – Domaradz – Strzyżów – Frysztak – Gogołów – Brzostek – Pilzno – Tarnów – Kraków.

Są to trasy na pełne 2 dni jazdy, także w obecnym okresie można je nieco skrócić, gdyż po godz. 17 w Bieszczadach będzie już słaba widoczność a i temperatury o kilka stopni niższe niż reszta kraju. Ale ogólnie życzę udanego wyjazdu, ja tam będę w tym samym czasie ;-)) tylko z rodzinką i na 4oo…., także jakbyś coś potrzebował to wiesz gdzie dzwonić…

Odnośnik do komentarza

Cześć. Przez miesiąc nie mialem na czym jeździć a i pracy bylo sporo. Wiem że temperatura niska i dzień krótki ale muszę nadrobić co straciłem .

Dziękuję za gotową rozpiskę, pewnie trochę zmodyfikuję z racji krótszego dnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...