Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

To proszę polać winka z Egeru ;-)) a tak wogóle to szybko wróciliście jak na Eger w 1 dzień, pewnie nalali wina całe kufry, zrobili zdjęcie i do domu ;-)) i znowu nie poczuli Egeru wieczorową porą...Ja to najwcześniej jakiś moto wypad dopiero w sierpniu zaliczę (w tym Eger,ale na 2 dni), bo póki co to mam grafik rowerowo - off roadowo - plażingowy w gronie familijnym rozpisany do końca lipca....;-((

To proszę polać winka z Egeru ;-)) a tak wogóle to szybko wróciliście jak na Eger w 1 dzień, pewnie nalali wina całe kufry, zrobili zdjęcie i do domu ;-)) i znowu nie poczuli Egeru wieczorową porą...Ja to najwcześniej jakiś moto wypad dopiero w sierpniu zaliczę (w tym Eger,ale na 2 dni), bo póki co to mam grafik rowerowo - off roadowo - plażingowy w gronie familijnym rozpisany do końca lipca....;-((

Dokladnie było jak piszesz.Myslelismy ze twoje moto zona na allegro wystawila i skonczyla sie przygoda na 2oo.:)))

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W noedzielę Mona pogo dunks zen are ze ma być ok, Czyż ktoś gdzieś coś am ochotę się wybrać?

Hahaha nie zle wyszło z T9, nie ważne w niedziele ma być pogoda. Jedzie ktoś gdzieś

Odnośnik do komentarza

Na przykład ja chciałbym się gdzieś wybrać, byłe by było z kim.Planuję południowe tereny Małopolski.Nie wiem jeszcze gdzie dokładnie

(Muszyna,Krynica,itp), ale zawsze można się jakoś dogadać. Oczywiście im więcej ludzi (a co za tym idzie, sprzętu),tym lepiej.

Tak więc,jakby coś,to jestem chętny.

Czy ktoś jeszcze?

Na przykład ja chciałbym się gdzieś wybrać, byłe by było z kim.Planuję południowe tereny Małopolski.Nie wiem jeszcze gdzie dokładnie

(Muszyna,Krynica,itp), ale zawsze można się jakoś dogadać. Oczywiście im więcej ludzi (a co za tym idzie, sprzętu),tym lepiej.

Tak więc,jakby coś,to jestem chętny.

Oczywiście sprawa jest aktualna, o ile pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza

cześć, melduję powrót z Transfogarskiej i Transalpiny. Niestety w drodze powrotnej sarna uznała że w całości wrócić do Krakowa

nie możemy.

Odnośnik do komentarza

Proponuję wyjazd do okoła Wysokich Tatr.

Tzn: Chyżne, Dolny Kubin, Rużomberg, Liptovsky Mikulasz, Poprad, Biała Spiska a potem albo na Mniszek,albo na Jurgów?

Zgadza się?

Odnośnik do komentarza

Sorki że piszę dopiero teraz. Już w drodze powrotnej ale jeszcze w Rumunii na górskiej drodze za zakrętem wyskoczyła nam sarna tuż przed motorem. Efekt - ślizg, my na asfalcie, moto poleciało przodem. Adrenalinka zadziałała, sprzęt postawiony. Nadjechał Tir - pytanie czy wszystko w porządku, wyglada że tak - gmole i kufry zrobiły swoje. Bożena obolała ale siadamy i jedziemy do Oradei gdzie mieliśmy zabudokowane spanie. Wieczorem stopa Bożeny nabrała kolorów, rano wsiadamy i w kontakcie telefonicznym z domem wracamy. Po powrocie jednak SOR u św.Rafala. Diagnoza- złamanie kości V śródstopia, gips oraz złamanie obojczyka bez przemieszczenia. Ja tylko obtarcia na łokciu i siniak. Sarna w lesie.

Jak sie zorganizuję to podam to co się nagrało. Gdyby nie pechowy powrót to wyjazd bajka.

Odnośnik do komentarza

To i ja się zamelduję. W sobotę o 19 byłem w domu. Ponad 3600 km zrobione. Łącznie 9 dni, 8 jazdy i dzień plażingu. Oczywiście dwie słynne trasy pokonane. Będą foty i filmy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...