Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dnia 4.08.2017 o 20:46, walducha napisał:

Miras

fajnie ze nadal latasz.:)kiedy nastepny wyjazd chetnie sie dołaczymy.

Walducha, dużo to ja nie latam, czasem gdzieś, coś... mam wrażenie ze na forum Małopolska, temat latania całkiem zdechł...KeirM gdzieś nam całkiem przepadł..Wy, Władimir i Bingo też już tutaj nie bywacie...Ja czasem latam z kumplem - on na szybkiej Aprilli 125cm jak na fot. powyżej,  może trzeba obudzić towarzystwo...kiedyś to co sobota był zryw i wyjazd, no chyba że się przerzucili na kabriolety lub paralotnie..

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Miras napisał:

Walducha, dużo to ja nie latam, czasem gdzieś, coś... mam wrażenie ze na forum Małopolska, temat latania całkiem zdechł...KeirM gdzieś nam całkiem przepadł..Wy, Władimir i Bingo też już tutaj nie bywacie...Ja czasem latam z kumplem - on na szybkiej Aprilli 125cm jak na fot. powyżej,  może trzeba obudzić towarzystwo...kiedyś to co sobota był zryw i wyjazd, no chyba że się przerzucili na kabriolety lub paralotnie..

Mirku my zawsze chetnie z toba gdzies sie wybierzemy ,dawaj znac jak bedziesz chetny.Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

jak się nie zmieni pogoda to w najbliższą niedzielę wyjazd do Tatrzańskiej Łomnicy. Wyjazd o 6.30 z Mszany Dolnej (Orlen). Wyciągi są czynne od 8.30. Jak się zmieni aura to przesuwamy wyjazd na następny tydzień.

Odnośnik do komentarza

W najbliższą niedziele jedziemy do Nadarzyna na targi motocyklowe. Zbiórka na Kurce o 5.00. Ja mam dwa wolne miejsca. Jak nastąpią jakieś zmiany do dam znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...