Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybieram się do...


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bingo72

    306

  • Ghandi

    286

  • wladimir

    173

  • Radiolog

    135

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W najbliższą niedzielę planuję wycieczkę wokół Tatr.

Trasa w linku: https://goo.gl/maps/iNBGwgrrWFr

Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam, w dwójkę zawsze raźniej.

Preferuję jazdę relaksacyją (max. 80-90km/h) i bocznymi drogami, więc jeśli ktoś preferuje bicie rekordów prędkości na dwupasmówce to się nie zgramy :laughing:

Odnośnik do komentarza

W najbliższą niedzielę planuję wycieczkę wokół Tatr.

Trasa w linku: https://goo.gl/maps/iNBGwgrrWFr

Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam, w dwójkę zawsze raźniej.

Preferuję jazdę relaksacyją (max. 80-90km/h) i bocznymi drogami, więc jeśli ktoś preferuje bicie rekordów prędkości na dwupasmówce to się nie zgramy :laughing:

Może ja byłbym chętny. Na przejażdżki poszukuję ludzi,którzy nie lubią szarżować. Może przy okazji będzie na co popatzreć,bo lokalne krajobrazy już mi się troszkę już opatrzyły...

Także bardzo chętnie

Może ja byłbym chętny. Na przejażdżki poszukuję ludzi,którzy nie lubią szarżować. Może przy okazji będzie na co popatzreć,bo lokalne krajobrazy już mi się troszkę już opatrzyły...

Także bardzo chętnie

Szczegóły można ustalić na PW

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ale nie mogę ci wysłać wiadomości na priv gdyż pojawia się dziwny komunikat.

Proponuję spotkanie na rynku w Skawinie o 9.00

Jak coś to dzwoń 607991775

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda dopisze to ja chętnie bym się z wami zabrał bo pani(st 1300) jedzie na służbę to wezmę żony bzyka i prawie go przegonie po zakretach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jutro wybieram się w okolice Chopoka (Słowacja). Dojazd około 3 h. Powrót przez Jurgow, chyba że ruch będzie duży na zakopiance to przez Mniszek. wyjeżdżam o 10 z Orlenu Mszana Dolna

Odnośnik do komentarza

Witam.Czy ktoś się gdzieś wybiera w week? i co tam słychać u ekipy bieszczadzkiej z Olimpu, bo coś cisza z tamtych stron. Rozważam wyjazd w stronę Bieszczad dzisiaj popołudniu i powrót jutro, może są jacyś chętni na szybki spontan?

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie budzimy sie wiosna idzie,w weekend zapowiadaja ladna pogode (17-20°C)mozna gdzies wyskoczyc po zimowaniu.

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam , mam chorego psa i non stop jeżżę do wet., poza tym mam a 100km do przeglądu i nie mogę ze wgledu na psa sie umówić na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.03.2017 o 07:01, walducha napisał:

Panie i Panowie budzimy sie wiosna idzie,w weekend zapowiadaja ladna pogode (17-20°C)mozna gdzies wyskoczyc po zimowaniu.

Mógłbym gdzieś się wybrać,razem z Wami, ale najwcześniej 23 Kwietnia roku Pańskiego 2017,pod warunkiem,że będzie ciepło (i że nadążę za Wami)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...