Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

witam

po raz 1 dzisiaj chciałbym sie zameldować w Szałasie

jeżeli możecie podeślijcie mi jakieś namiary żebym trafił i o której sie zbieracie

napisałem do Patryka i może sie z mim zabiore na hol :)

ps. jeżeli można to też pisałbym sie na naklejki

Odnośnik do komentarza

witam

po raz 1 dzisiaj chciałbym sie zameldować w Szałasie

jeżeli możecie podeślijcie mi jakieś namiary żebym trafił i o której sie zbieracie

napisałem do Patryka i może sie z mim zabiore na hol :)

ps. jeżeli można to też pisałbym sie na naklejki

tu masz Linka .....

https://www.google.at/maps/dir/Kattowitz,+Polen/''/@50.2618923,18.8146943,12z/data=!3m1!4b1!4m11!4m10!1m5!1m1!1s0x4716ce2336a1ccd1:0xb9af2a350559fabb!2m2!1d19.0237815!2d50.2648919!1m3!2m2!1d18.7721112!2d50.2237878

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pamiętajcie wszyscy "nalepkowicze" że u Szefowej trzeba sobie zasłużyć na naklejki - Anton przez dwa miesiące donosił Szefowej na spotkaniach czwartkowych

frytki oczywiście, inni natomiast orzeszki i chipse ...............

Wnioski wyciągnijcie sami. :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętajcie wszyscy "nalepkowicze" że u Szefowej trzeba sobie zasłużyć na naklejki - Anton przez dwa miesiące donosił Szefowej na spotkaniach czwartkowych

frytki oczywiście, inni natomiast orzeszki i chipse ...............

Wnioski wyciągnijcie sami. :-)))

To nieprawda!

2,5 miesiąca i dostałem tylko .... oj ... cholerna skleroza!

A dostałem jakąś?

Resztę dogadamy w szałasie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no po prostu macie szczęście, że dopiero teraz przeczytałam co Wy tu o mnie wypisujecie !!!!

dzięki za miłe spotkanie i za pełny żołądek ;) .... przyoszczędzę trochę bo do soboty nic nie zjem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuje za spotkanie. Grupa się powiększa proporcjonalnie do wzrostu temperatury. Trzeba będzie przenieść się do Chudowa bo miejsca braknie w Szałasie.

Nareszcie poczułem tą frajdę z jazdy - pierwsze kilometry w tym roku zaliczone :-)))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję za przemiłe spotkanie, za osobiste poznanie nowych w grupie kolegów (są naprawdę w dechę!), za naprawę (Marcin!) stycznika lewej klamki, za maciupeńki kawałeczek kiełbaski Wojtka, za frytki od Szefowej, za Coca-Colę, za naszywkę od Prezesa, za całą "paczkę" dowcipów, za wszystko czego nie wymieniłem - a należało by tutaj wymienić.

Liczę na to, że na następnym spotkaniu - Grześ - będziesz troszeczkę dłużej. 3 min. jakoś mi było za mało z Tobą obcować :)

Teraz również ważne!!!

Tak jak w ubiegłym, podjąłem się i w tym roku organizacji kamizelek odblaskowych BURGMANII.

Chętni są proszeni o podanie mi na PW:

Rozmiar (na co dzień noszonej) konfekcji - NIK - grupę krwi.

Nie chcesz z nikiem, grupą krwi, bez Grupa Śląsk - załatwiaj sobie sam. KROPKA. :)

Kiedyś też tak nie chciałem, a później pojedynczo dokupowałem i wszywałem na swoją kamizelkę.

Jaka korzyść przy zamówieniu zbiorowym?

Tylko koszta logistyczne będą mniejsze o parę złotówek (procentowo do podstawowej zapłaty).

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe spotkanko, świetne kawały i niezłą wyżerkę. Szefowej i szefowi za naklejki. Było fajowo, tylko gdzieś mi dupki zginęły. A wyglądały na kuszące...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za jak zwykle miłe spotkanie, a Joasi za naklejkę :)

@ Anton - normalnie nie wiem co powiedzieć? Kto jakby nie Ty zadba o kolegów bezkamizelkowców :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziekuje wszystkim za spotkanie i za miłe przyjęcie do grupy

W szczególności wielkie podziekowania dla Patryka który mnie holował do Szałasu i spowrotem odstawił niemal pod dom :)

i Joasi za naklejki

Do zobaczyska na kolejnych spotkaniach.

ps. Anton oczywiście pisze sie na te kamizelki i jutro wysle info na PW

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tylko dla informacji:

"Zaczyna się" !!!!! Rozróba. 2014-tego roku.

Nie będzie się działo, ale zaczyna się dziać!

Tylko taki przedsmak naszej, śląskiej. TU.

My to dopiero pokarzemy - LIDERZY już w dołkach startowych!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pierwsze ( i mam nadzieję że nie ostatnie )miłe spotkanie i możliwość poznania nowych kolegów :)

Joasi ,Patrykowi i Antonowi dziękuję za naklejki oczywiście już przyklejone .Anton przyjemność po mojej stronie że mogłem Ci pomóc, (jak będzie problem z prądem w moto to wiesz gdzie szukać),oczywiście na kamizelkę jestem chętny :)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do następnego razu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton- szacun ogromny ode mnie :clapping:.Naklejka należała Ci się . Wchodzę ma forum a tu grupa zach-pom. akcję "kamizelka" wprowadza,a KTOSIK coś mówił o takiej akcji jakby u nas w szałasie-prorok jaki czy co? :dontgetit: Musze się tylko wymierzyć i podam swoje chęci. Dzięki Joasi za naklejki :notworthy: (prosimy o jeszcze bo inaczej będziemy dalej pisać TAKIE RZECZY :scared: ). Ogólne dzięki wszystkim za miło spędzony czas. !starwars

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...