Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Grzesiu zamawiam sobie to zdjęcie do kalendarza .... bardzo proszę je wystawić w kwietniu :)

:blush: Aż się zaczerwieniłem, dzięki Asiu. Pomyślę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to czekam Grzesiu, żeby myślenie w czyn się przerodziło i wtedy będę mogła zrobić - klik :)

jaco mnie uprzedził i mój post przeskoczył odrobinkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzeszku, nie doliczyłeś pewnie mnie i Daniła, czyli 28. - małe spóźnienie

Pinek, z tym ślimaczeniem to niezły żarcik. Gdzie moje 400 do waszych sprzętów.

Pozdrowienia i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za super klimacik. Niezbyt często się pojawiam na spotach no ale w tym sezonie będę starał się wygospodarować więcej czasu aby częściej zaglądać i pokulać tu i tam. Przejazd na starówkę był super dokładnie jak szarańcza.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cormoran wylądował

Musze powiedzieć że opłacało się napisać wcześniej że będzie ładna pogoda i zaprosić ludzi do przyjazdy na spota :blush:

Nie spodziewałem się aż takiej frekwencji, cieszę się że wszyscy się cieszą z super udanego spotu.

Pinek - od czasu do czasu wypada wrócić "dostojnie i z elegancją" do kwatery.

Senator - nie zaliczył zapiekanki na starówce ..... niech żałuje.

Worlan - zdjęcia I klasa

Do następnego :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za fajną szarańczę na starówkę ;) Było nas sporo, na koniec dojechała jeszcze nieznana para na AN400 K1

i kolega na białej 530 :) Grzesiek, zgadzam się w pełni z Joasią.

pzdr

Odnośnik do komentarza

No to i ja podziękuję. Wreszcie w szarańczy jako tako mogłem nadążyć. Czyli DT sie sprawdził ;-).Pabloxl dzięki za pogawędkę i info na temat bloczków Dr Pulley a.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za spota. SUPER :clapping: i oczywiście udany i pierwszowiosenny i taaka frekwencja :clapping: i miła inauguracja logo grupy (brawo PIN). Dołączam kilka swoich fotek.

011.jpg

021.jpg

031.jpg

041.jpg

Odnośnik do komentarza

Przepięknie wyglądał rząd naszych rumaków pod Zygmuntem :-)... Kiedyś może warto byłoby w tej scenerii ustawić aparaty na statywach :-)... Ze mnie fotograf jak z "mysiej p..ndy torebka", ale paru naszych artystów na pewno utrwaliłoby epickie kadry ;-)...

Campto... Kiedy nam się uda spotkać w trójkę, tzn. Ty, ja i tabliczka z moim nickiem? ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bosy, 2/3 wykonane ( ja i Twoja tabliczka). Tylko teraz Ciebie brakuje. W najbliższy czwartek mnie nie będzie ale jakbyś był to mogę przekazać przez Orła.

Odnośnik do komentarza

Campto... 2/3 to więcej, niż połowa, więc trzeba walczyć :)... Ukłony w tym miejscu w stronę Orła - jeżeli mógłby zostać "przekaźnikiem" to będę mocno zobowiązany :). Zamierzam być na najbliższym spocie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Komunikat!

W związku ze zbliżającym się startem I Przedzlotowej Ogólnopolskiej Sztafety, promującej jubileuszowy X Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2014* apeluję o liczne przybycie w najbliższy czwartek na spotkanie do C66, godzina 19sta. Będę chciał Wam przekazać ważne szczegóły odnośnie samego startu niedzielnego :detective:

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ZUS, jak tam?

Może trochę wcześniej? Np. zbiórka 18:15 i strat o 18:30.

Meldować się.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem na 100% pod C66 i to na "czarnuli" wyczyszczonej i w galowym wdzianku ;) ,

ale czy dam rade pod ZUS....... obaczymy, śledzę odnośnie Czerniakowskiej ;)

My to my, najważniejsze co by Orła z Gieńka nie zabrakło ;) !

ps. arturas dzięki za foto z poprzedniego ;) dobre to jest

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem na 1000% pod C66 ,po drodze mam do załatwienia dość ważną sprawę więc nie wiem czy dam rade podjechać pod ZUS

Odnośnik do komentarza

Skut nieco rozbebeszony... Jutro od rana kończę mocowanie GPS-a i grzanych manetek... Jak nie zdążę to najwyżej dojdę "nogami" :)

BTW.. Orzeł, masz dla mnie tabliczkę z Nickiem od Campto?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...