Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Możemy już oficjalnie napisać, że w I Ogólnopolskiej Sztafecie Burgmanii będą jeździły 3 fanty... a każdy ma inne zadanie:

1. Księga Klubowa w której wyodrębnione zostało miejsce dla Sztafety. Każdy z odcinków ma swoją stronę na której uczestnicy Sztafety winni pozostawiać swoje wpisy, wrażenia, złote myśli.

2. Logo Klubu wykonane/wypalone na specjalnym przeźroczystym materiale.

3. Maskotka Klubu - Zając, który posiada wszczepionego GPS'a i dzięki specjalnej aplikacji, będzie dawał nam podgląd na to gdzie aktualnie znajduje się peleton Sztafety (proszę mu nie grzebać pod futrem!!) :msn-wink:

Dodatkowo ważne fakty:

Na okoliczność Sztafety, dzięki Makiemu, Wrzoniowi i Ewikowi :notworthy: , zostały wykonane specjalne kamizelki z logo wydarzenia. Jest ich 10 sztuk. W kamizelkach będą oczywiście jeździli uczestnicy Sztafety. Przed przekazaniem osoba jadąca w Kamizelce proszona jest o pozostawienie swojej sygnatury/podpisu. Po zakończeniu wydarzenia wszystkie kamizelki, nie prane, przesiąknięte 3500 km wiatrem i historycznym zapachem Sztafety :), trafią na aukcje... a środki z nich uzyskane zasilą konta osób poszkodowanych w wypadkach motocyklowych.

5 kamizelek trafi na aukcje prowadzoną bezpośrednio na X Zlocie Maxi Skuterów *Burgmania 2014*.

Pozostałe 5 będzie można licytować na specjalnych aukcjach charytatywnych allegro.

Kolejne szczegóły odnośnie startu Sztafety już niebawem...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz,

Jakieś wieści w temacie niedzieli? Warszawa i okolice przebierają zapewne niecierpliwie kopytkami ;)

Proszę o cierpliwość... Czekam na potwierdzenie 100%. Info powinno być jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak, zważywszy na okoliczności świąteczne spot czwartkowy pod C66 wyjątkowo przenosimy na piątek. Szczegóły tutaj> http://www.forum.burgmania.net/topic/19482-jajco-mazowieckie-040414/

Odnośnik do komentarza

A co z tymi co nie mogą dotrzeć w piątek ? Czy ktoś jednak zamierza jutro pojawić się pod Caffe ?

Ja nie mogę w piątek, pojdjadę sobie zatem w czwartek :) symbolicznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też u mnie piątek odpada wiec dla zachowania tradycji podjadę sobie w czwartek spotkac się z tymi ktorzy się deklarują :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O.k. Jak tak się bawimy to i ja będę dziś - pod warunkiem sprzyjającej aury. Jack, zrobimy interes?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jack, zrobimy interes?

He, he, deal z Senatorem, deal z Pegiziorem... Czwartek to dobry dzień :) Może jeszcze ktoś coś chce kupić?

Mam jeszcze do przehandlowania Szajsung Omnia 2 z Automapą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny ten dzisiejszy spocik. Kto nie był niech żałuję. Aha, gdzie te foty się pytam ? Do zobaczenia … jutro na "jajcu".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mało tego że było miło to i pożytecznie - lista poparcia dla inicjatywy udostępnienia buspasów dla motocykli podpisana.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorry, Piotruś, miało być zdjęcie pod tytułem: "Oj, jakie ładne reflektorki" ale jak zwykle z lampą wyszły same świcące kamizele, a bez lampy zdjęcie rozmazane. Słaby sprzęt :( Zdjęć nie ma co wklejać. Sam napisz, co tam było grane z tymi reflektorkami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było bardzo miło i jakże inaczej i troszkę nas było. Dzięki Wszystkim za Super atmosferę :msn-wink: , a Miętusowi za dostojne towarzystwo do domu :msn-wink: . Reflektorków nie zdążyłem złapać, ale kilka fotek zamieszczam. Sorry za jakość komórkową.

Tym co dzisiaj mogą być życzę udanego JAJECZKA.

01.jpg

.. troszkę nas było ..

02.jpg

04.jpg

.. był wczesnowiosenny kebab..

05.jpg

.. i w zacnej sprawie wizyta w Cafe pod Mostkiem..

06.jpg

.. bo podpisaliśmy się w sprawie dopuszczenia 2oo na BUS-pasy w W-wie.. :ninja::wink32: :wink3:

07.jpg

.. jak będziecie w pobliżu to też zatrzymajcie się na podpis.. :notworthy: im nas więcej tym większe prawdopodobieństwo, że sprawa przejdzie.

... i jeszcze jedno - przekazuję info: Dostaliśmy słowne, ale focjalne Zaproszenie od gościa ze sklepu scootracer na ich świętowanie - GRILL, PROMOCJE z zapowiedzią rabatów dla Burgmanii, więc można się dopominać. Start: Sobota, 5 kwietnia od g. 10-ej

08.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...