Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, święta i zap...ol w pracy co oznacza, że znów mnie nie będzie! ;-( Szkoda, bo się za Wami stęskniłem, a i pogadać przed wyprawą z Jackiem i Radoslavem42 by się przydało. Panowie, napiszę do Was na prv.

Bawcie się wyśmienicie!

A wszystkim burgmaniakom, i nie tylko, życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to trzeba dziś pojawić się pod C66 na skuter.gif

Pogoda zaaacna ;) i trzeba przegadać ewentualne wyjazdy weekendowe :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak by ktoś chciał to 18.15 jestem pod Toyotą Chodzeń ul. Puławska w Piasecznie i ruszam na spota.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Baardzo sympatyczny spot pod C66 i... przejazd, na pierwszy w tym roku, youngtimer Warsaw pod Narodowym :)

Pogdakali, powspominali, poustalali i się rozjechali :)

Thx.

Do zo...

Odnośnik do komentarza

Gruby z Zabą (Dzięciołem) dojechali !scooter !scooter do chaupy , fajnie było miło było ciut za szybko się skończyło .

Jeszcze raz pozdro dla wszystkich i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spotkanko, fajnie było znowu pogadać z Wami. Cormoran dzięki za motywacje. Justa i Maniek dla Was szczególne dzięki - "płyny" czekają.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za spotkanie. Było fajnie pojeździć w tak zacnym gronie. Do następnego :)

Domelku nie ma naprawdę za co :)

Pozdrawiam JuStA & .maniek

P.S. Cormoran co z tymi jajkami w sobotę ? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również w domu. W drodze powrotnej zaliczyłem empik w Galerii Mokotów z zamiarem kupna biletów na:

http://www.stadionnarodowy.org.pl/strony-dodatkowe/wydarzenia/2730,mistrzostwa-swiata-w-siatkowce---mecz-otwarcia

ale niestety w ciągu 1,5 godziny sprzedały się wszystkie - 60 tysięcy biletów :msn-cry:, trudno - ważne że spot udany i super przejazd przez miasto :msn-wink:

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja Was goniłem, goniłem i... dogoniłem. :)

Wprawdzie dopiero pod Narodowym i przy Amricie i to już nie wszystkich ale zawsze.

Do zobaczenia za tydzień i...

Życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zazdraszczam fajnego spotu. W przyszłym tygodniu też nie uda się przyjechać.

Korzystając z okazji życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych

2_1303562739-3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przed Świętami człowiek zarobiony - ale dla wszystkich z Ziutką Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę , że zważywszy na pogodę możemy iść na rekord z frekwencją :)

... po dzisiejszych wpisach na to nie wygląda, zwykle więcej entuzjazmu było :) chyba dzisiaj wszyscy mocno trzymają kierownicę :ninja: pogoda jak malina :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...