Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Doleciałem do domku cały, spocik zajefajny, dużo ludzisków i nie tylko. Do następnego.

Rozpoczęcia sezonu na Bemowie nie ma, a szkoda. Jest za to MOTOSERCE - zapraszam do tematu.

Orzełek dzięki, Ty wiesz za co.

Romciu dziękuję za miłe spotkanko.

5bc878327063fe08gen.jpg

022378b1a54d80d1gen.jpg

4ea7cf8b29bce041gen.jpg

3d2e65ad29438c71gen.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pgizi wylądował!

Ostatni raz prowadziłem grupę, ostatni raz!

To był miły spocik i z niespodzianka pod stadionem... jaką? To trzeba poczekać na zdjęcia Arturasa.

p.s.

Sonor jest chory albo się znowu zakochał - nie chciał jeść :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Marcś w domu spot jak zwykle bardzo udany a niespodzianka chyba wszystkich mile zaskoczyła, Pgizi nie zarzekaj się nie było tak źle

Odnośnik do komentarza

Norbert tez na bazie. Z tym Sonorem jest faktycznie coś nie tak- martwi mnie to. Może tasiemiec go opuścił :clapping:

Czekam na zdjęcia z nowym kolegą Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sonor zladowal... :) Zakochany a i owszem,ale chory niezakoniecznie,najedzony zajechałem ;) Dziękuje za mily jak zawsze spocik, "There we go" pod stadionem,fajna niespodzianka...

Odnośnik do komentarza

Ja też już doma. Norbert miałeś rację z frekwencją, z zapowiedzi wyglądało to marnie, jednak ilość 2OO była imponująca, dawno nie widziana.

Pod Stadionem miła niespodzianka, ciekawe kto to załatwił...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajnie było, przelot Alejami :Jumpy: . Mussol pamiętaj o rejestracji na X ZB ;). A zauważyliście ile dzisiaj było T-maxów ? Zacne wymiękły ;)

Edit: coś mnie ominęło pod stadionem ? Jaka niespodzianka ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za tajnego spota. Ciut się spóźniłem ale wycieczkę na stadion zaliczylem. Szarancza nie była aż taka zła. Zdaje mi się że Czasami była bardziej frywolnie.

Moim skromnym zdaniem było super.

Wysyłane z mojego GT-I5800 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza

Arturas powiedział, że na przyszły tydzień się wyrobi z wywołaniem zdjęć, więc nie naciskajcie.

Aha, ja też już w domu.

okazało się , ze zapomniał kliszę włożyć

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również w domu. Po drodze natrafiłem na masę krytyczną na rolkach. Chyba już wiem skąd były te korki.

Super spot. Dzięki wszystkim za spotkanie.

....a tak na marginesie, to musimy na kolejnym spocie przypomnieć sobie zasady jazdy w grupie, bo chyba czasami troszkę ponosi nas fantazja podczas przejazdów po mieście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też już w domu, było super! Jacek dzięki za foto Romka, Iga dzięki za niespodziankę, koledze od C1-ki (sorki nie zapamiętałem niku) za super wrażenia nie wiem jak teraz zasnę ;), strażak za kawałek szmatki, Grzesiu za przelocik przez w-we i czyszczenie wydechu na obwodnicy, Maciek za to że wpadłeś i babcie mogłem zobaczyć ;). Jeśli zapomniałem o jakimś dzięki to sorki tyle się działo. A jak wypad na molo ?

Norbert wyszło super..... :clapping:

AS a ja będę naciskał foto-foto-foto :photo: i to wiesz z jakiego powodu :ninja:. No a Worlan tak się podniecił że tyle T-coś tam coś tam, że pewnie ani jednej malutkiej foteczki nie zrobił :blush:

Odnośnik do komentarza

Do domku zawitaliśmy kilka minut po 21. Dziękujemy bardzo za tak fajnego spota z taką frekfenkcją :) Szczególna podziękowania dla Gieńki, Orzełka, Patrycji, Strażaka, Romki, Cormorana, Campto, Jaaanka, Droho, Alesklara za świetne kulanko do Nieporętu na molo :)

A i zapomniałam o najważniejszych gościach tego spotu, szczególne pozdrowienia dla Igi i Romcia (chłopie jak Ty rośniesz :) )

Do następnego

Odnośnik do komentarza

Masa krytyczna jezdzila wczoraj po Krakowskim Przedmiesciu. Mialem mozliwosc ich spotkac. Stalem w korku by dostac sie do szpitala. Pozdrowienia dla wszystkich. Za tydzien juz jestem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co Wy z tym foto, foto...

Rozumiem, że jak kręcili Wheeler dealers to mistrz drugiego planu kręcił śmigłem... ale może Artur nie chcę tego zdjęcia zamieszczać :)

Ps. Jak pojechałem to Mike którego w końcu złoma kupił? :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odjechales,to nie wiesz.... Zobaczysz jak ArturAS zarzuci foto ;) Orzech byl "translator", Flyman przywital go "Hi,Jeremy Clarkson?? Oh,no... Sorry... Stig??", a finalnie sprzedalismy jedną "Zacną" :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Stig??"

Ooo, Stig'a nie zauważyłem?

:Jumpy:

No dobra, to dawać te >selfie< :laughing:

a finalnie sprzedalismy jedną "Zacną" :)

Fly wracał z buta... Hmm...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...