Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Aleja Prymasa Tysiąclecia 74. Cafe 66. Czwartki godz. 19:00. Ale masz to napisane w pierwszym wpisie w tym temacie.

Czas przyjechać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W sezonie zimowym, bo jak można latać, to już po godzinie może nikogo nie być.

Co nie znaczy, że spot nie miał dalszego ciągu np. pod Stadionem, nad Zegrzem czy

przy kebabie... ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro jeszcze się może udać na 2oo bo w niedzielę jakieś opady zapowiadają - białego też :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To chyba pierwszy spot w tym sezonie z taką obsadą 2oo.

Dwie czarne kawy i orła cień ;)

P3132784.JPG

P3132786.JPG

Krool ;)

P3132792.JPG

Moja ci ona

P3132799.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tam krool i krool, piękny zadek mojej Włoszki się załapał do zdjęcia i to mi się podoba ;)

Sezon jako tako (krótko ;) ) rozpoczęty.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Sezon widać powoli się rozpoczyna. Chętnie bym do Was uderzył na swojej CB500 na któreś spotkanie czwartkowe.

W posiadaniu nie Suzuki Burgman ale auto Suzuki więc całkiem blisko :), w przyszłości zamiana Cebulki na maksiskuter.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moi drodzy,

pogodę na czwartek zapowiadają taką że nie widzę wyjścia jak takie że prawie wszyscy przyjedziemy skutami :Jumpy:

No ewentualnie Ci którzy będą w robocie to nie dadzą rady :confused: to będą usprawiedliwieni.

Przyjedziemy, pogadamy i mam nadzieję że gdzieś się wspólnie przejedziemy ..... może na stadion ?

A swoja drogą to czy oni się już tam spotykają ? w sensie stare auta przy stadionie.

Zachęcam do przyjazdu na spota czwartkowego :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

..... może na stadion ?

A swoja drogą to czy oni się już tam spotykają ? w sensie stare auta przy stadionie.

Pisałem o tym w innym wątku (motobajzlu http://www.forum.burgmania.net/topic/7287-kiedy-nastepny-motobazar-w-warszawie/page__pid__336193#entry336193 ) ale może umknęło.

Tutaj masz odpowiedź:

https://www.facebook...97335023693335/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda ze ja w ten czwartek mam 2 zmiane,bo napewno bym zasilił grono burgmani na 2oo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...